Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Counter-Strike: Global Offensive

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky

  Dnes nám začal víkend a s ním přichází i nové víkendové akce v oblíbeném online storu Steam. Vybral jsem pro Vás tu nejzajímavější akcičku, kterou je bezesporu online střílečka Counter-Strike: ...

Autor článku .de[xxx] | 17.5.2013  Komentáře 5

nEophyte: Jdeme zničit A-Series!

Česko-slovenská CS:GO scéna dostává druhou šanci v ostře sledované kauze A-Series. Přesto, že scéna nedokázala v prvním případě sehnat 48 aktivních týmů a tím celou A-Series odstartovat, má možnost nápravy.

Autor článku kaktusovn1k | 2.2.2013  Komentáře 2

Counter-Strike: Global Offensive

Zeptejte se kteréhokoliv PC hráče na nejznámější akční titul na světě a zaručeně odpoví: „Counter-Strike!“. A přesto jsme museli počkat téměř devět let, než světlo světa spatřil nejnovější díl s podnázvem Global Offensive. Vyplatilo se tak dlouhé čekání nebo se ze strany Valve jedná o čistě marketingový tah? Následující recenze zodpoví mnohé.

Autor článku .Steve. | 21.9.2012  Komentáře 32

Letos tomu je již neuvěřitelných osm let, co vyšel poslední díl známé FPS série Counter-Strike. V průběhu včerejší noci se ale dějny opět posunuly o krok dále, neboť Valve na Steamu, PSN a Xbox Live uvolnilo nejnovější ...

Autor článku kralik2012 | 22.8.2012

Counter-Strike: Global Offensive

Už je dlouho známo, že v kancelářích Valve pilně pracují na další verzi stále populárního Counter-Striku. Hra sice měla vyjít už na začátku tohoto roku, ale stále běží uzavřený betatest, kterému jsme nakonec ani my neodolali. A oproti původní nedůvěře a spíše skeptickým očekáváním nakonec odcházíme mile překvapeni.

Autor článku Ammoni@c | 5.7.2012  Komentáře 64

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist