Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vše důležité pro hraní této hry

HRÁT ONLINE

Tuto hru právě nikdo nehraje
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky

  Na službu Steam přichází další novinka tentokráte v podobě sběratelských kartiček. O co vlastně jde? Zaprvé pokud se chcete zúčastnit je potřeba vlastnit vstupenku do testovací fáze Bety. Tu lze získat mnoha ...

Autor článku David197 | 26.5.2013  Komentáře 3

Byl jsem adminem GP a teď jsem revoluce :-)

Musím vám něco říct. Kdysi jsem hrával tady na GameParku. Stal jsem se dokonce i adminem. Možná je to i váš sen. Pro mě to bylo strašně těžký, protože jsem byl předtím i zabanován. Přesto se mi to podařilo. Mé jméno se rozzářilo o červený čtvereček a všichni ze mě měli respekt.

Autor článku Dudis | 28.7.2012  Komentáře 33

Hraj jako nejlepší, buď nejlepší

Hrajete online hry? V tom případě jste se už určitě setkali s někým, kdo je mnohem lepší než vy. A víte o tom, že ti nejlepší počítačoví hráči jezdí na turnaje po celé Evropě a vyhrávají částky ve stovkách Eur? Máte i vy nějaký vzor, kterýmu byste se ve hrách chtěli podobat? Nebo snad taky chcete vydělávat tisíce Eur za hraní her? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tak pokračujte dál a já vám ukážu, jak toho docílit. Minimálně vám usnadním cestu a jednou třeba i vy budete jezdit na turnaje po celém světě a vyhrávat vysněné částky hraním her.

Autor článku Dudis | 25.6.2012  Komentáře 41

Přivítejme zpět slovenského velikána

Každý jednou vystoupí na vrchol. No, častokrát potom spadne na úplné dno. To byl případ SlovakTeamu. Avšak dnes se začíná psát nová éra jednoho z nejúspěšnějších slovenských týmů. Přívítejme SlovakTeam!

Autor článku zex | 14.4.2012  Komentáře 12

Společnost byla založena v roce 2003. Mistrovství světa her a Electronic Sports World Cup ™ (ESWC) je každoroční soutěž v Electronic Sports, ve které nejlepší týmy na světě videoher jsou koncipovány nebo přizpůsobeny tak, aby vznikla konfrontace ...

Autor článku Kubiii[CZ]ek | 8.10.2011  Komentáře 8

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Založ blog a napiš článek o hře

PARTNEŘI

Hlavní partneři GameParku
Partneři Intel Electronic Arts

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist