Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Command & Conquer

Výrobce:Westwood Studios
Vydavatel:Virgin Interactive Entertainment
Žánr:Strategie, Realtime
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
Command & Conquer

Command & Conquer bezpochyby patří mezi jednu z nejslavnějších RTS sérií vůbec. Fanoušky tedy určitě potěší zpráva, že v přípravě je nejnovější díl této ságy, který nese prosté označení Command & Conquer a jehož vývoj je v rukou EA Victory Games. V dnešním preview se tedy podíváme na co se můžeme těšit a z čeho máme poněkud obavy.

Autor článku recenzent | 5.4.2013  Komentáře 14

Na facebookovej stránke Command & Conquer: Tiberium Alliances sa nedávno objavila velmi potešujúca správa. Team stojací za týmto projektom (Phenomic), ako novoročný darček ponúkol prvej tisícke hráčov, možnosť vyskúšať ...

Autor článku [wracker] | 3.1.2012

Dojmy z C&C4: Tiberian Twilight

Menší soupis všech mých postřehů z hraní Command & Conquer 4: Tiberian Twilight, který jsme si měli možnost otestovat na komunitní akci CommandCOM v Kolíně nad Rýnem při příležitosti herní výstavy GamesCOM.

Autor článku KUba'cncczech.com | 7.9.2009  Komentáře 10

C&C: Red Alert 3 - GC dojmy

Jednou z dalších her, kterou jsme měli možnost na vlastní kůži otestovat na Lipském veletrhu ve stánku Electronic Arts, byl nejnovější díl strategické hry s alternativní minulostí Red Alert 3. Dojmů jsme si přivezli sktuečně dost a dovolíme si se s vámi o ně podělit v našem dnešním článku.

Autor článku Malinka | 3.9.2008  Komentáře 65

Command & Conquer: Red Alert 3

Nově ohlášená hra ze série Red Alert přijde po dlouhých osmi letech. Dočkáme se spousty nových jednotek, lokací a herních možností, z nichž některé nebyly dodnes využity v žádné strategické hře. Pojďte s námi v dnešním článku nahlédnout pod pokličku tohoto titulu.

Autor článku Malinka | 5.3.2008  Komentáře 43

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist