Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vše důležité pro hraní této hry

HRÁT ONLINE

Tuto hru právě nikdo nehraje
Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky

Po delší době tu pro vás máme zajímavou novinku v podobě nového modu s názvem Modern Warfare 2, který vás zavede do novějšího vydání hry Call of Duty. Mód obsahuje mnoho nového, například ...

Autor článku mR.Orteza | 24.2.2014  Komentáře 8

Byl jsem adminem GP a teď jsem revoluce :-)

Musím vám něco říct. Kdysi jsem hrával tady na GameParku. Stal jsem se dokonce i adminem. Možná je to i váš sen. Pro mě to bylo strašně těžký, protože jsem byl předtím i zabanován. Přesto se mi to podařilo. Mé jméno se rozzářilo o červený čtvereček a všichni ze mě měli respekt.

Autor článku Dudis | 28.7.2012  Komentáře 33

Hraj jako nejlepší, buď nejlepší

Hrajete online hry? V tom případě jste se už určitě setkali s někým, kdo je mnohem lepší než vy. A víte o tom, že ti nejlepší počítačoví hráči jezdí na turnaje po celé Evropě a vyhrávají částky ve stovkách Eur? Máte i vy nějaký vzor, kterýmu byste se ve hrách chtěli podobat? Nebo snad taky chcete vydělávat tisíce Eur za hraní her? Jestli jste alespoň jednou odpověděli ano, tak pokračujte dál a já vám ukážu, jak toho docílit. Minimálně vám usnadním cestu a jednou třeba i vy budete jezdit na turnaje po celém světě a vyhrávat vysněné částky hraním her.

Autor článku Dudis | 25.6.2012  Komentáře 41

Na slovíčko #1 - TCM.GeorgE

Přínášíme Vám jedinečný rozhovor s Call of Duty 4 hráčem jednoho z nejlepších celků v Evropě. Neváhejte a přečtěte si bližší informace o Jiřím Groholovi, hrajícím v britských TCM-Gaming!

Autor článku zex | 22.4.2012  Komentáře 18

Přivítejme zpět slovenského velikána

Každý jednou vystoupí na vrchol. No, častokrát potom spadne na úplné dno. To byl případ SlovakTeamu. Avšak dnes se začíná psát nová éra jednoho z nejúspěšnějších slovenských týmů. Přívítejme SlovakTeam!

Autor článku zex | 14.4.2012  Komentáře 12

Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Založ blog a napiš článek o hře

PARTNEŘI

Hlavní partneři GameParku
Partneři Intel Electronic Arts

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist