Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Avatar: The Game

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
James Cameron´s AVATAR:THE GAME

Musím se vám svěřit s jednou takovou drobností.Víte jaký kulturní zlozvyk nemůžu vystát?Všechny ty řeči o vypínání mozku jako podmínce velkolepé zábavy.Kolikrát za rok kolem sebe slyšíte, že nejnovější hollywoodský trhák a fantastická podívaná jen to chce nechat před odchodem do kina mozek doma v lednici.Špatně!Není snad lepší když člověk u akčních jízd baví i při plném vědomí?

Autor článku Sub-Zipy | 23.11.2010  Komentáře 10

Boss společnosti Avalanche Studios, Christofer Sunberg, se zúčastnil rozhovoru s magazínem Develop. V něm se docela ostře vyjádřil k tomu, že by měly být herní vydavatelé více obezřetnější. A raději rušit projekty, ...

Autor článku Corneliuss | 28.2.2010  Komentáře 18

RECENZE: James Cameron's Avatar: The Game

V českých kinech se nový film Jamese Camerona (Terminátor, Terminátor 2: Den zúčtování, Titanic) objeví až zítra, já vám přináším recenzi nové počítačové hry na motivy filmu už teď. Jak dopadl na mém desktopu nelítostný souboj lidí a kmene Na'vi? Čtěte dále!

Autor článku FireTight | 4.1.2010  Komentáře 13

Naše rychlá soutěž je u konce, tři výherci byli vylosování a každý z nich od nás dostane 2 lístky na 3D verzi filmu AVATAR do pražského kina IMAX.   Soutěže se zúčastnilo celkem 738 soutěžících, z toho jen 217 ...

Autor článku GamePark | 18.12.2009  Komentáře 2

James Cameron´s Avatar: The Game

Cameronův ambiciózní Avatar už brzy vstoupí do kin. Kvality filmu zatím posoudit nemůžeme, zato vám však přinášíme recenzi herní adaptace tohoto předpokládaného trháku. Jestli se jedná o titul zasluhující pozornost, nebo jde naopak o propadák, to prozradíme v dnešním článku.

Autor článku Lakrumáček | 11.12.2009  Komentáře 120

VIDEA

Videa o hře
Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist