Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hry

INFORMACE O HŘE

Ohodnoťte hru

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

Screenshoty

SCREENSHOTY

Ingame obrázky, promo obrázky, promo fotky
Arma III

Titul Arma III vyšel již v polovině září. My jsme se nicméně rozhodli počkat si na vydání alespoň první části singleplayerové kampaně a důkladně jsme chtěli prozkoumat veškerá zákoutí multiplayeru, takže vám recenzi přinášíme teprve nyní. Nemůžete se stále rozhodnout, zda si tuto hru koupit? Třeba vám dokážeme poradit.

Autor článku kralik2012 | 12.11.2013  Komentáře 3

Arma 3

Ani zadržení řeckými úřady nezabránilo českým vývojářům ve vývoji jedné z nejočekávanějších her roku - Army III. Dvouletý vývoj známého vojenského simulátoru finišuje a tak vám přinášíme ty nejnovější a nejdůležitější informace, které by jste rozhodně měli znát.

Autor článku .Steve. | 17.3.2013  Komentáře 24

Dva vývojáři ve věku 28 a 33 let byli zatčeni za údajnou špionáž vojenských bází na řeckém ostrově Lemnos. Na tomto ostrově by se měl odehrávat příběh očekávané FPS hry Arma 3.    CEO Bohemia Interactive ...

Autor článku Smoof | 11.9.2012  Komentáře 14

ArmA 3

Pokud chcete také zažít neuvěřitelně realistické bitvy plné taktiky i akce, jistě vás bude zajímat připravovaný titul ArmA 3 od úspěšného českého studia Bohemia Interactive. Co můžeme očekávat od třetího pokračování tohoto vynikajícího vojenského simulátoru? To a mnohem více se dozvíte v následujícím preview.

Autor článku .Steve. | 31.7.2012  Komentáře 24

Arma 3 se tentokrát odehrává v nedaleké budoucnosti. Po letech těžkých bojů proti armádám východu, je Evropa posledním útočištěm jednotek NATO. Ve snaze zabránit dalším ztrátám se velení ...

Autor článku Smoof | 24.2.2012  Komentáře 17

VIDEA

Videa o hře
Databáze her

DATABÁZE HER

Další hry na GameParku podle počátečního písmene
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplist