Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Naše tři nejhranější webové hry - Farmerama, Seafight a PirateStorm - se plně zapojí do, zejména v anglicky mluvících zemích, populárního svátku Halloween. Ve všech hrách bude nový bonusový obsah a speciální předměty, které budete moci získat pouze během akce. Pozor, každá hra bude Haloween slavit jinou dobu:

 

Farmerama - 24. října až 31. října

 

Halloween je zpět a Farmerama samozřejmě nezůstane hrůz nejstrašidelnějšího období v roce ušetřena! Jak se dny postupně zkracují a noci prodlužují, temnota sílí a s ní i duchové. Spolu s Halloweenem dorazili na venkov také hrůzu nahánějící ghoulové a chichotající se čarodějnice. Vyřežte si halloweenskou dýni, spíchněte dohromady nějakého toho strašáka a připravte se na týdenní párty v Farmeramě! 

 

Zvířata na farmě nervózně pokukují po strašidelném domě a hostitelce párty, Babě Mňau. Kočičí čarodějnice přiletěla na svém koštěti, aby uspořádala halloweenskou párty ve strašidelném domě. Všichni se už těší a nikdo si nedělá hlavu ze všech těch duchů a ghoulů, kteří se šikují na dvorku. Koneckonců, co by to bylo za Halloween bez nějakého toho bubáka! Ale co se to děje? Naši strašidelní hosté mají zřejmě jiné plány!
Už to tak vypadá! Duchové se rozhodli oslavovat po svém a nyní se promenádují po okolí a děsí farmáře. Není proto divu, že práce na farmách váznou. Pomoz Babě Mňau poletující zjevení znovu pochytat, ať může párty konečně začít! Kromě chytání duchů skliď také pár speciálních chapadlovitých rostlin, které dodají párty tu správnou halloweenskou atmosféru.

 

Seafight - 18. října až 1. listopadu

 

Voláme všechny mořské vlky! Přidejte si krapet grogu do vašeho čaje a seberte svou kuráž - je tu hrůzná Dýňová slavnost! Vzduch se ochladil a vítr silně fičí, Halloween zachvěje jak mladými tak i starými. Nenechte se rozhodit nevinnou dětskou říkankou a sledujte ceny, které vás čekají. Celých 14 šílených dní můžete vyzkoušet svou odvahu a nacpat si kapsy když pošlete hordy impozantních NPC do temných hlubin. 

 

Ale pozor! Nejsou to jen tak obyčejné příšery a nenechají se jen tak snadno zabít. No, tahle nechutná havěť má v rukávu podlý trik, kdy se rozdělí na přisluhovače, když se jí chystáte zasadit finální úder. Ale to není všechno! Jejich kouzelné brnění je dělá obzvláště odolné vůči palbě, takže se ujistěte, že ze svých děl dostanete maximum a nabijte nejefektivnější munici na monstra široko daleko - dýňovou munici.  Mějte se na pozoru, netrapte se a snažte se získat pěknou kořist. Za každého nepřítele, kterého vyhodíte do povětří získáte tyto předměty jako speciální odměnu - silnou munici, vzácné předměty, speciální klíče k bednám Dýňové slavnosti a mnohem, mnohem více.

 

PirateStorm - 18. října až 1. listopadu

 

Naleštěte háky, naostřete šavle a připravte se čelit hrozbě, která se nezadržitelně blíží po moři. Pokud nechcete skončit jako žrádlo pro ryby, budete potřebovat každou špetku umění a kuráže. Budete moci spolu s ostatními piráty a hrdlořezy oslavit Halloween, a pokud to všechno přežijete, čekají na vás skvělé odměny. Ale jedno po druhém!


Celé dva týdny se bude moře hemžit duchy, ghouly a přízraky. Ukojte své dobyvačné choutky během nájezdů na cechovní ostrovy. Aby si každý přišel na své, budete mít k dispozici tři různé obtížnosti. Dokážete odolat vábení sirén, postavit se pověstmi opředenému Bludnému Holanďanovi a porazit pirátské draugry? Každý level bude těžší než ten předchozí, ale odměny budou o to lukrativnější!
A co by to bylo za akci bez nové lodě do vaší flotily? Na ty nejodvážnější čeká zbrusu nový Kmotr smrťák II. Jak už naznačuje její název, specialitou této lodi je rozsévání smrti a šíření hrůzy, nemluvě o přitahování závistných pohledů konkurence!

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist