Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Ve většině našich webových her budeme slavit nadcházející Halloween! Využijte tohoto svátku a získejte ve hrách super bonusy! Více informací uvnitř článku.

O dušičkách (Halloweenu) na vás čekají ve hrách od BigPointu zde na GameParku různé eventy. Nejdříve však radostná zpráva pro hráče Drakensang Online.

 

Tato populární grafická MMORPG dosáhla minulý měsíc 10 miliónů registrovaných uživatelů. Tvůrci se to rozhodli oslavit řadou nových bonusů. Například za každý den kdy se připojíte do hry, získáte balíček s dárky. Další bonusy jsou za více postav na jednom účtu.

 

 

Nyní již k Halloweenu. Dušičkový event s názvem Bloody Harvest bude probíhat od 26.10. až do 11.11. a budete v něm moci získat řadu strašidelných kostýmů, včetně bezhlavého rytíře. Samotný rytíř by byl k smíchu a tak je možné získat i pekelného koně na kterém bude moci jezdit. V případě, že byste raději nějakého mazlíčka, k dispozici bude neposedná dýně, která vám posvítí na cestu.

Drakensang Online  - http://drakensang.gamepark.cz/


 

 

Ve vesmírné MMO Dark Orbit se budou dušičky slavit od 29. října až do 4. listopadu. Velkou událostí si Dark Orbit prošel již včera, kdy byly do hry přidány klanové bitevní stanice. Podle statistik je každý čtvrtý hráč ve hře v klanu a to je dobře, neboť členové klanů vydělávají až 12x více, než osamělí lovci. Navíc, brzy do hry přibude možnost transformovat určité množství létajících asteroidů do klanových opevnění, což vyžaduje plné zapojení všech členů klanu. Tato akce samozřejmě nezůstane bez tučné odměny.  Pokud na asteroidu postavíte 10 modulů, asteroid je váš. Dále na něm můžete stavět plující základny, ty jde dále vylepšovat řadou modulů, vylepšovat HP, obranu či zbraňové systémy.

Dark Orbit - http://darkorbit.gamepark.cz

 

 

 

Příšerné rostliny a děsivá legrace. Od 30. října do 4. listopadu bude po celém venkově ve hře Farmerama hodně strašidelně. Nebuď strašpytel, hraj s námi. Podzim začíná sestupovat na farmu, temnota se plíží přes pole a louky, nastal čas příšerných, děsivých nocí, plných krákání vran našeho známého světobězníka Renza. Postarej se o tyto záludné bytosti a vysaď ohavné rostliny. Získej důvěru Renzových přátel a přístup do věže, kde leží obzvláště otřesné překvapení. K dispozici budou dvě nové rostlinky, a pokud vrány nakrmíte červíky, stane se něco zajímavého.

Farmerama - http://farmerama.gamepark.cz

 

 

 

Všichni kapitáni pozor! Pirate Storm se s potěšením blíží k letošním Halloweenským výstřelkům. Nové NPC, úkoly, munice a další překvapení na tebe čekají na moři od 25. října do 2. listopadu. Vydej se do boje na třech nových akčních mapách, abys získal strašné peníze na halloweenskou loď, nebo se pusť do některého z nových úkolů, abys získal další halloweenské odměny. Ale nehrňte se do boje nepřipraveni! Moře jsou plná speciálních NPC, kteří čekají na to, aby poslali vás a vaši posádku ke dnu.

 

Zvyšte své šance na přežití a úspěch zpevněním své lodi za pomoci robustní halloweenské paluby. Tento rolls-royce mezi palubami přidá vaší lodi dalších 12 slotů pro vrhače harpun a ještě 12 míst pro děla, kterými můžete loď vybavit, aniž byste museli nahrazovat stávající palubu. Navíc vám tato paluba zůstane, i když budete potopeni! Zvyšte svou palebnou sílu s novými dělovými koulemi, které zvyšují šanci na kritický zásah o 15% a kritický bonus o 6%. Nejen to, ale speciální halloweenská munice také způsobuje dvojnásobné škody na všech halloweenských akčních mapách. Ujistěte se, že je vaše posádka a zbraně připravené na letošní akci od 25. října do 2. listopadu!   

Pirate Storm - http://piratestorm.gamepark.cz

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist