Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

GTA San Andreas

07.07.10, 23:59, autor: Eazy–E, vyšlo v blogu: J0hnik
V tomto článku naleznete příběh této hry.

 

GTA San Andreas

Grand theft auto: San Andreas je akční pc hra navržena společností Rockstar Games. San Andreas je 3D hra ,která byla poprvé vydána v roce 2004. Je to pátá hra v pořadí ze séria GTA. Hra se odehrává v prostředí tří měst: Los Santos ,San Fiero ,Las Venturas.

Hlavní postavy:

Carl Johnson, Sean Johnson, Kendall Johnson, Beverly Johnson, Lance Wilson, Melvin Harris, Cesar Vialpando, Frank Tempenny, Eddie Pulaski, Jimmy Hernanndes, Wu Zi Mu, Ran Fa Li, Su Xi Mu, Mike Toreno, T – Bone Mendez, Jizzi B, Catalina, Claude Speed, Salvator Leone, Maria Latore, Ken Rosenberg, Kent Paul, Maccer, Madd Dog, Jeffery Wilson, Old Reece, Bary Thorne, Marc Wayne, The Truth, Jethro, Dwaine, Zero, Jonny Sindacco

 

Příběh

1.Los Santos

Dorazil jsem domů a tam na mě vyčkával starý známý kamarád Big Smoke s puškou v ruce. Zpočátku mě chtěl zabít ,ale pak mě naštěstí poznal a spolu jsme potom jeli na hřbitov ,kde byla pohřbena má matka "Beverly Johnson". Na místě jsem pak potkal pár mích dobrých přátel a mou rodinu ,přesněji to ,co z ní zbylo. Společně s mým kamarádem Ryderem jsme se vydali na projížďku po městě ,při které jsme potkali kadeřníka Old Reece , který si dobře rozuměl s mou matkou. Poté jsme spolu s Ryderem zkusily vykrást pizzerii ,ale pak po malém lupu jsme zjistily ,že si budeme muset vydělat peníze jiným způsobem.

Druhý den jsem se setkal s mým bratrem Sweetem a spolu jsme se vydali na nepřátelské území ,které patřilo gangu Ballas. Přesprejovali jsme několik grafitů symbolem našeho gangu. Pobili jsme pár gangstrů a vymlátili sídlo drogového krále. Nakonec jsem pomohl svému bratrovi ,když ho přepadli v motelu. Ale to je samzřejmost pomoct svému bratrovi ,když mu jde o život.

Pak jsem odjel do garáže ,ve které bylo vytuněný auto s pořádnou hydraulikou. S ním jsem se jel podívat na skvělou párty ,kde měli všichni svá auta s upravenou hydraulikou a předváděli se ,co s nimi dokážou. Byla to soutěž v tancování s autem pomocí té hydrauliky. Vyhrál sem ji a dostal tak 2x tolik peněz ,než kolik jsem vsadil. Hned po té ,co párty skončila jsem se seznámil s mým dalším kámošem Caesarem ,který se mi svěřil s problémem. A to takovým ,že lossantoským závodníkům se už delší dobu nedaří zvítězit. Ale mě se mu povedlo dokázat ,že nejsem žádný amaterský závodník ,protože sem vyhrál menší ilegální závod v ulicích města Los Santos.

Poté ,co jsem se vrátil domů ,tak mi zavolal Ryder. 4asto ho napadali bláznivé věci. Chtěl po mně ,abych s ním vykradl vojenské skladiště se zbraněmi. Nejprve jsme ale jeli vykrást dům některého vojáka. Měl v něm spoustu munice a jiného nádobíčka. Pak jsme se vydali přepadnout vlak s poměrně drahými bombami. Nakonec jsme si i troufli na již zmiňované vojenské skladiště. Chvilku nás po krádeži cestou honily vojáci ,ale nám se je povedlo setřást. Ryder už měl vše co mu scházelo ,ale mě stále vrtlo hlavou ,na co to vlastně potřeboval.

Asi tak po třech dnech jsem se vydal navštívit svého dalšího kamaráda Big Smoka. Hned poté ,co jsem k němu přišel ,mě Big Smoke poprosil ,abych zajel pro Jefrryho(OG-Loc) ,který právě vyšel z basy. Jeffery hned první den na svobodě využil k vyřizování účtů. Chtěl se pomstít jednomu chlápkovi zato ,že ho prásknul ,a tak jsme mu to oplatili ,ale kulkou do hlavy. Vrátil jsem se zpátky za Big Smokem ,ale ten si zase chtěl vyřídit účty s jedním drogovým bosem. Jenže jakmile zahlíd Big Smoka a mě ,tak v tu ránu začal utíkat. Jelikož Big Smoke už dlouho nebyl v posilovně ,tak to zase zbylo na mě ,abych ho chytil a zastřelil. Pak jsme jeli na nádraží a tam jsme viděli vlak a na něm byli 4 gangstři ,kteří prchali z města a zřejmě něco pašovali. Museli jsme je zakaždou cenu zastavit ,a tak jsme je postříleli za jízdy. Já řídil a Big Smoke střílel. Na závěr přišla asi ta nejlepší mise tohoto dne. Přijeli jsme k hotelu a uvnitř na nás čekalo několik rusáků se samopali v rukách. Vtrhli jsme do vnitř a všechny jsme je tam postříleli. Byl to teda masakr. Pak jsme od tamtud rychle vypadli. Cestou zpátky nás pronásledovalo ještě několik ruských gangstrů ,ale nám se je povedlo setřást. Tak takhle skončil skvělý den s Big Smokem.

Další den mě požádal o pomoc Jeffry ,který měl přezdívku OG-Loc. Chtěl být rapovou hvězdou ,ale choval se občas šíleně. Nejprve pracoval jako uklízeč a vytíral záchody v rychlém občerstvení. Sám sem byl zvědavý ,kam to chce jednout dotáhnout. K tomu navíc neměl žádné prachy a bez nich mohl rapovat tak maximálně doma ve sprše. Jel jsem teda prozkoumat pláž ,na které byla párty a hrála tam hudba. Šel jsem si zatancovat s jednou holkou a pak se mi povedlo ukrást pro OG-loca dodávku s hifi věží a reproduktory. Pak sem se postaral o odstranění rapové konkurence a ukradl jsem pár textů slavnému raperovi Madd Dogovi. Jeffry zatím dostal povýšení. Už nemusel vytírat záchody ,ale místo toho vynášel páchnoucí koše s odpadky. V osm večer sem šel k němu domů ,konala se tam totiž snad jeho první housepárty. Jenže přišlo nemilé překvapení. Přepadli nás ballasové a museli jsme zavolat další posily z našeho gangu. Už jsem zjistil ,na co ty zbraně Ryder potřeboval.

O výkendu jsem zašel do jednoho občerstvení a potkal tam ty zkorumpovaný policajty, který mě už znali už poměrně dlouho a furt mě z něčeho podezřívali. Moc se mi pro ně pracovat nechtělo ,jenže jsem neměl na výběr ,jinak bych totiž zkončil za mřížemi v base. Chtěli po mě ,abych vypálil jedno sídlo gangstrů ,kteří už delší dobu dělali v okolí prblémy. Jakmile byl dům v plamenech ,z okna začala ječet jedna dívenka. Rozhodl jsem se ji zachránit a ona se zato stala mou přítelkyní. Druhý úkol byl o něco těžší ,ale nebylo nic ,v čem bych neuspěl. Měl jsem zlikvidovat pár mafiánů a gangstrů ,pro mě vcelku normální práce.

Válka gangů byla v plném proudu. Sweet chtěl ballasům oplatit přepadení ,který se stalo na naší housepárty. Uskutečnili jsme malý ůtok na gang ballas a zasáhly jeho samotné centrum Glen Park. Jenže se je nám nepovedlo dostatečně oslabit a tak Sweet dostal nápad zneškodnit jejich vůdce ,nebo někoho s vysokým postavením. Zjistili jsme si ,kde se skrývá a jeli ho s našimi členy gangu zabít. Byl zrovna na hřbitově ,takže to neměl daleko ke svýmu hrobu. Zřejmě už se smiřoval s tím ,že si ho stejně najdem.

Vypadalo to ,že je válka už u konce a ve městě zavládl mír ,a tak jsme jeli společně se sweetem a big smokem oslavovat do hotelu. Jenže oslavu přerušila jednotka SWAT. Byl jsem zrovna venku ,a tak jsem se vydal zpátky do hotelu osvobodit bráchu. Poté co jsem postřílel cestou několik poldů a osvobodil bratra ,tak už na nás venku v autě čelali Ryder s Big Smokem. Nastoupili jsem a jeli ,jak jen to šlo. Cestou nás pronásledovali poldové ,který jsme o fous setřásli. Sweet si myslel že nás práskli ballasové ,a tak se rozhodl jich pár postřílet.

Zavolal mi Caesar ,že má pro mě důležitou informaci a že musim okamžitě přijet. Dorazil jsem na místo a viděl jsem jak Ryder, Big Smoke, strážník Tempenny a ballasové spolupracují. Došlo mi ,že je bratr v nebezpečí a jel sem za ním mu pomoct. Když jsem přijel ,tak byl brácha postřelenej ale naštěstí pořád při vědomí. Bojoval jsem za mého bráchu a náš gang jak jen to šlo,jenže uprostřed přestřelky s ballasy nás chytila policije. Tempeny mě zavezl někam na venkov a zase chtěl po mně pár ůkolů.

2.Venkov

Jeden chlap otravoval policiji ,a tak jsem ho měl oddělat. Měl najmutých pár gangstrů ,jako osobní ochranku ,kterým zřejmě platil málo. Po chvilce mi zatelefonoval Caesar ,že jeho sestřenice Katarina potřebuje parťáka na něakou akci. Pomohl jsem ji vykrást pár podniků. Pokaždý ,když jsme něco vykrádali ,tak se něco zvrtlo. Katarina se do mě zamilovala ,jenže stejně nebyla ta pravá pro mě. Při vykrádání sem byl podle ní neschopnej a pak mě dokonce i podvedla s Claudem Speedem.

Jednou jsem potkal něakého holandského hippíka jménem Truth. Pěstoval marihuanu a měl jí několik polí. Pomohl jsem mu ukrást zpět jeho kombajn. Prý mu ho ukradli jiní farmáři. Pak přišla nová zpráva ,že Cesar ,který chodil s mou sestrou ,a to sweeta mého bratra pěkně štvalo a pořád se kvůli tomu hádal ,přivedl jednoho poměrně bohatého gentlmena Wu-Zi-Mua ,který pocházel z číny a byl bohužel slepý. Vyhrál jsem pro něj pár závodů a Katarina na konec s tím svým Claudem odjela do Liberty City. Jenže to mě nerozhodilo a pomohl jsem Truthovi vypálit pole s marihuanou. Šli totiž po něm poldové. Poldů jsme se ,jak už to tak v příbězích bývá, zbavili a jeli do San Fierra.

3.San Fierro

V San Fierru jsme si otevřeli autoopravnu ,sehnali pár pracovníků a rozjeli to na plný obrátky. V San Fierru jsem měl možnost si udělat kaskadérský řidičák. Jelikož jsem měl hodně peňez ,a tak jsem si koupil autosalon a aby mi moc neubylo ,tak jsem vykradl jednu prodejnu aut a zabavil několik luxusních bouráků a prodal je. To se to panečku vydělávalo jinak a líp ,než u Rydera. I když ty zbraně se nám taky hodily. Pak ke mě přijela sestra s Cesarem a pomohála mi v garáži.

 

S Caesarem jsme jeli vyfotit pár zloduchů a Woozi mi pak řekl co jsou zač. Pro jednoho z nich Jizzyho jsem plnil ůkoly ,ale nakonec jsem ho zabil. T-Bone Mendez byl další chuligán ,kterého sem vyfotil. Pomohl jsem mu zachránit agenta Torrena ,pro kterého jsem v zájmu vlády pracoval. I strážník Tempenny si na mě po delší době vzpoměl a tentokrát po mě chtěl abych sejmul v Los Santos něakého nepotřebného informátora.

O něco později došlo na vyřizování si ůčtů. S Cesarem jsem se vydal zabít pár nepřátel ,přičemž nám pomohli i woozziho hoši. Pak došlo i na Mendeze a Rydera ,kterým zalezl kus olova do hlavy. Na poslední cíl jsem si nechal Torrena ,kterého jsem sestřelil raketometem,když letěl vrtulníkem. Své ůčty jsem si vyřídil a koupil si prodejnu miniaturních modelů a splnil další úkoly.

Vše bylo hotovo a já si vzpoměl na Woozziho ,že chtěl něakou pomoc ode mne. Měl pro mne pár úkolů ,které směřovaly k odstranění vietnamského gangu ,který se připletával do místních obchodů. Díky tomu jsem poznal dalšího číňana Ran Fa Liho ,kterému jsem pomohl vypadnout z tohoto města a získal jsem si tak úctu celé čínské mafie.

Pak mi začal zvonit telefon. Byl to anonym ,ale říkal abych zašel do jedné vily na poušti.

4.Poušť

Došel jsem k vile a tam jsem dostal úkol vyhrát místní závod s monster truckem. Ten jsem samozřejmě vyhrál. S Cesarem jsme pak přepadli náklaďák ,zřejmě s ropou. A poté jsem splnil další mise. Jenže jsem pak zjistil ,že pracuju pro agenta torrena ,kterého jsem chtěl zabít. Naštěstí mi odpustil ,protože jsem pro něj získal důležité materiály. Společně jsme koupily letiště ,které bylo od té chvíle mím novým domovem.

Udělal jsem si pilotní průkaz ,splnil s torrenem pár úkolů a vypravil jsem se i do oblasti 51 ,která byla určena na výzkumy. Potom mě kontaktoval Woozzi ,který mě po té ,co jsem pro něj udělal , považoval za obchodního partnera. Pozval mě do nově otevřeného kasína v Las Venturas jménem Dragon.

5.Las Venturas

V kasínu jsem udělal pár misí ,ale o něco později se objevil konkurenční podnik Caliguovo kasíno ,který byl potřeba něak zlikvidovat ,popřípadě vykrást. Vydal jsem se tam a potkal jsem Kena Rosenberga, Kenta Paula a Maccera. I v Las Venturas se vyskytl problém ,a to mafie dona Leoneho z Liberty City. Nezbylo nic jiného než jim vyhovět s pár ůkoly ,aby měl Woozzi čas na přípravu akce. I já jsem se zapojil do té akce a obstaral veškeré vybavení pro přepadení kasína. Něco jako ve filmu Dannyho Parťáci.

Don Leone už odjel z Las Venturas a teď nastává ta pravá chvíle pro vykradení kasína. Šlo to hladce a ani to nebolelo. Spousta peněz byla našich a ty se nám vždy na něco hodily. Pak mě o něco později kontaktoval policista Tempenny ,ale už sem ho měl plný zuby ,a tak jsem zabil jeho parťáka Eddie Pulaskiho. Woozziho kluci mi pak pomohli při vniknutí do Los Santos s přepadením jedné vily.

6.Los Santos

A byl jsem zpátky v Los Santos. Ta vila co jsme přepadli se stala mým novým domovem ,od kterého jsem prováděl útoky do něpřátelských teritorií ,a že jich bylo hodně. Město patřilo ballasům a novém gangu  Los Vagos. Můj gang byl téměř zničen a můj bratr seděl v base. To víte no ,jakmile jste dlouhou dobu od domova a nemáte ho pod kontrolou ,tak se tam začnou dít špatné věci. Na to se pak objevil Torreno ,který zase něco po mně chtěl. Splnil jsem pak misi pro vládu a on na oplátku se postaral o propuštění mého bratra. Pak jsme se spolu s mým bratrem Sweetem vrátili domů a začali dávat dohromady náš bývalý gang.

Jenže se pak objevil Tempenny a rozpoutával ve městě chaos. Vše hořelo, lidi kradli a vzrůstala kriminalita. Policisté stříleli po každém koho viděli a blokovaly výjezdy z města ,aby se válka nepřenesla dál. Osvobodili jsme ulice Grove a s Cesarem a jeho parťákama jsme dobyli jeho území zpět. Já a Sweet jsme se pak pustily do dalších území a náš gang se stavěl zpět na nohy.O něco později přišla doba na zůčtování se všemi zrádci a lidmi ,kteří dělali potíže a nebo nás chtěli odstranit. Přepadl jsem jednu párty ,kde jsem zabil spoustu gangstrů a i zrádce Big Smoka ,který si  na té párty klidně hrál na Playstationu. Nakonec při automobilové honičce našel svou smrt i policista Tempenny.


    Tak a toto je konec příběhu hry GTA San Andreas. Rodina se shledala a já jsem zas mohl dál žít svým životem.

 

Další články z této sekce...

Kupte si Grand Theft Auto: San Andreas v našem shopu:
Cena:
399 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
PS2
Koupit hru Grand Theft Auto: San Andreas

ANKETA

Jak dloho hrajete ,nebo jste hráli GTA SA? (dohromady za celý svůj život?

Celkem: 503 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Tento blog je spíš zaměřen na videa a články, které se týkají mých zálib a koníčků.
* Založen: 13.2.2010 20:50:26
* BlogRank: 1,91
* Přístupů: 440 695
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist