Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Každý na to čekal, každý si říkal co to zase bude a je to tady. Je to fakt skvělý a nebo se GP žene do propasti ?

Placené premium účty nevypadají zle, kdo má moc peněz a neví co s nimi, zaplatí si nějakých 65,- na měsíc. Při větším odběru měsíců cena klesá, tak jak tomu je všude zvykem. Reklamy asi nestačí a tak je tu tohle, nevím jestli je to zrovna dobrý krok, zkusíme se nejdříve podívat na všechny nabídky, využije je obyčejný smrtelník ? :)

Barevný nick

Jej, bez barevného nicku v GP klientovi nepřežiju, tuhle funkci opravdu musím mít. Chci každý písmenko jinou barvičkou a ještě lepší by bylo, kdyby světélkovalo a nebo blikalo. Ostatním lidem to určitě bude příjemné, když se na to neustále budou dívat a budou je bolet oči. Si řeknou, no jo, blázen, který zase neví do čeho dát peníze.

Jako Premium uživatel máš možnost obarvit si svou přezdívku a odlišit se tak od ostatních.

Proč se odlišovat ? To tu má vzniknout nějaká elita looserů, nebo rozmazlených dětí, kterým rodiče tohle zaplatí ?

Skiny klienta

Nic nového pod sluncem, gamepark.eu dlouho podporuje skiny klienta a pokud chcete, mrkněte se tam a stáhnete si jich desítky. Tohle fungovalo dávno před nástupem GP premium účtu. Navíc, kvůli tomuhle bych určitě nevyhodil 65,- za měsíc, abych viděl nějakou nahou porno hvězdu :D

Seznam kamarádů

Opět nic nového, v GP klientovi na gamepark.eu a pro uživatele AOC, AoE. My už to dlouho máme v klientovi, na webu sice nic takového, ale kdo to potřebuje ? Stejně se připojíme na klienta a když někoho vidíme, jdeme tam. Jinak existuje ICQ, MSN pro domluvu.

Seznam kamarádů je jak na webu ve tvém profilu, tak i v herním klientu.

Jak z dalšího vyplívá, ostatní uvidí koho máte v kamarádech a kdo tam má vás. Myslím si, že je to blbost, tady a kamarádství ? Je to jen společné trávení času, dokud si nenajde jinou zábavu, nebo práci. Až se tu neobjeví měsíc, tak si ani nevzpomenete, že nějakého kamaráda na GP máte. Přeci jen realita je realita.

Medaile

První zajímavá věc ze strany GP, bude podporovat sezení u PC a blbnutí našeho mládežnictva :D Kdo nejvíce prosedí u PC, dostane za to cenu od GP, ale asi pořádnej nářez od rodičů. Nevím jestli by se tohle mělo podporovat. Jinak je zajímavé podporovat psaní blogů, ale taky záleží na úrovni článku, vložit tam pár videí a popisků je z mého pohledu o ničem. Věrnostní program za výdrž na GP a za turnaje je skvělý nápad jak odměnit, proti tomu nemám ani čárku a určitě se bude soutěžit o zajímavé ceny, pokud se vyberou velké peníze :)

Fronty na volný pokoj v klientu

Co jsem si to tak přečetl, jediný význam to má ve hře CoD2, jinak nikde nemám problémy získat místnost a to ani v CoD2 v určitých hodinách :D Radši se ale řídím pravidlem kdo dřív přijde, ten dřív mele. Tohle povede k tomu, že si místnost zablokuje človíček, který si tam vytvoří 1v1 a zamknou si to na půl dne. Opravdu si nemyslím, že public servery jsou určené pro soukromé hry, tyhle hry si mohou vytvořit u sebe. Tenhle typ protekce nerad podporuji, ale dost lidí to ocení. S touhle funkcí jsem tak na půl pro a na půl proti. Přinese to něco nového, ale musíme si počkat co to bude :D

Vylepšený klient

Premium uživatelé budou mít navíc vylepšeného klienta, který bude navíc oproti klasickému obsahovat zobrazení loga hráče, jenž má nastaveno ve svém profilu a jeho tří nejlepších medailí, grafické smajlíky, seznam kamarádů a mnohé další.

Opět zajímavá funkce klienta, ale ptám se, nebude to opět překážet ostatním ? Nějaké blikající a otravná loga ? Uvidíme v praxi, ale tohle akorát povede ke zmatku, znechucení ostatních uživatelů a nebo k tomu, že si to pořídí každý a bude nám tu blikat celý sloupeček s logy :D Pokud to půjde zapnout a vypnout, nemám nic proti. Jinak pokud chce opravdu někdo vidět vylepšeného klienta, ať se podívá na GP klienta na gamepark.eu a jeho skiny :)

Vyplatí se to a nebo ne ?

Určitě se to vyplatí těm, kteří mají rádi barevné nicky, neradi čekají a chtějí u svého nicku i svoje uber logo :D Jinak je to docela zbytečnost a peníze věnovat GP můžete i bez různých "vylepšení" Pokud také patříte ke skeptickým uživatelům, vítejte v klubu. Je škoda, že vylepšování služeb jde touto cestou, nejdříve si tyto služby zaplatí premium uživatelé a v dalších verzích klienta už tyto funkce budou pro všechny. Je tu více cest, jak vybrat peníze a neochuzovat o ně ostatní uživatele. Mluvím například o sponzoringu, pokud by lidé chtěli, mohou peníze dát a nemusí za to nic chtít. :D Pokud tohle místo mám rád a budu sem chtít dál chodit a chtít lepší služby, tak si něco zaplatím, pokud je tohle opravdu můj koníček a trávím tu většinu času. Je však na uživateli jak bude chtít podpořit GamePark.

Závěr

Už jsem si stihl všimnout dvou lidí, kteří napsali článek do blogu. Jeden z nich se tím opravdu musí hned vytahovat. Malé dítě, které si stejně o to muselo říct rodičům a kteří na něho každý den bez tak nadávají, že u toho pořád musí sedět. Nick "Johniiisek___aka_prEmijum_xD" pokud se pletu, tak mi to drahý uživateli dej vědět a uvedeme vše na pravou míru. Doufám, že tohle nepovede k tomu, že si hned každý dá co nejdelší nick jen kvůli tomu, že zrovna na měsíc zaplatil 65 korun a musí to dát každému tímhle způsobem dát najevo. Jediná a dobrá věc, na co by bylo dobré přispět je momentálně hláška "Service Unavailable", která mě provází tak 5x denně. Vím, že mě nikdo nenutí pořizovat si ten účet, ale tenhle server také z něčeho žije, například reklama. Já co si hraju AOC, nepotřebuju žádnej server, protože to jede u mě a nebo u cizích lidí, jen potřebujeme klienta a jednotu, kde se sejdeme a pokecáme :)

Poznámka: Díky GP za obrázek, nechci dělat svůj a váš je tak super :D

Poznámka2: Proč platit každý měsíc 60 korun za něco, co můžu používat jen Já a né všichni. Což není GP pro všechny ? Tyhle funkce si můžu použít jen když budu platit, ale já chci zaplatit a dát tohle všem. žádný sockování pro sebe, asi to nikdo nepochopil. A k tomu sponzoringu na GP.eu tam tě nikdo nenutí, je to zadarmo, někdo psal, že ne, tak je na omylu, prd ví a hned něco jinýho tvrdí :)

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 14.4.2006 13:25:44
* BlogRank: 0,93
* Přístupů: 23 063
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist