Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

AKTUALIZACE 5.7. - Space se dostal do fáze, ve které ho spouštíme definitivně mezi všechny uživatele! Spolu s tímto krokem končí dosavadní verze Pokeru a Piškvorek a všichni již budeme hrát přes novou, která běží v naší aplikaci Space (viz níže). Vedle těchto her můžete také využívat komunitní možnosti, které Space nabízí. V dalším kroku vás čekají nejen automatické pokerové turnaje a nový herní klient, ale i spousta dalších věcí, o kterých vás budeme pravidelně informovat. Tak sledujte GamePark a užijte si nový Poker a Piškvorky!

 


 

Space - budoucí nový GamePark klient

Jak někteří možná víte, již delší dobu vyvíjíme novou aplikaci - komunitního klienta, kterého jsme pojmenovali Space. Space postupně nahradí dosavadního GamePark herního klienta, kterého používáme na spouštění her a chatování. Přes Space se budou pouštět jak naše vlastní hry (Poker a Piškvorky), tak i všechny online hry.

 

 

 

Space však vedle samotného spouštění her nabídne i rozsáhlé komunitní možnosti. Budete mít lehce dostupný seznam svých kamarádů, ve kterém uvidíte kde kdo z nich právě teď je - co hraje, nebo co na GameParku dělá. Díky tomu se k němu budete moci velmi snadno připojit. Součástí jsou i hlasové a video hovory, jako znáte třeba z programu Skype.

 

 

 

Navíc Space nabídne spoustu dalších užitečných věcí, ze kterých si každý určitě vybere nějakou, která ho zaujme - propracovaný systém pro chatovaní, přehrávač muziky a videí, propojení s Facebookem, soutěže, aukce, loterie a mnohé další, nechte se překvapit!

 

 

Nový Poker a Piškvorky

Jak název novinky napovídá, ve Space je nyní možno spouštět Poker a Piškvorky. Obě hry jsou značně přepracované a vylepšené, oproti svým aktuálním verzím.

 

Největší změny jsou u pokeru. Například si při hře může každý hráč místo svého avataru (obrázku uživatele) zapnout vysílání ze své webkamery, což hře okamžitě dodá jiný nádech. Vedle toho nabídne snazší připojení ke stolu a nalezení protihráčů. Nová verze pokeru však díky změnám není zpětně kompatibilní s původní verzí pokeru, tak si v této fázi musí uživatel vybrat, kde bude hrát.

 

 

S novou verzí pokeru jsme spustili i Heads-Up žebříček (tedy hra dvou hráčů proti sobě) v naší Klanbázi. Je možné ho hrát jak v nové, tak v původní verzi pokeru, avšak nová verze pro to má přímo přednastavený pokoj, takže vám to ulehčí nastavení hry. Pravidla žebříčku, včetně kontaktu na adminy, najdete zde.

 

Testovací fáze pro Premium uživatele

Space aktuálně máme ve fázi, která, ač je stále ve vývoji, je použitelná a tak ji dáváme na přibližně dva týdny k dispozici uživatelům, jenž mají aktivní Premium účet. Do Space se dostanete tak, že si klasickým způsobem spustíte hru (nyní pouze Poker nebo Piškvorky) a vyberete si Space.

 

Během doby, kdy bude Space přístupný jen Premium uživatelům, budeme samozřejmě pokračovat ve vývoji, abychom mohli vypustit finální verzi mezi všechny hráče. O dalších změnách vás budeme informovat, proto sledujte GamePark!

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Piškvorky -Hodnocení GameParku:
92%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Flash hryŽánr:
Přejít na stránku hry
O hřeZákladní informace o hře
Poker -Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Sportovní, JinéŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist