Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

FC Zlín

08.02.16, 10:46, autor: Stahler, vyšlo v blogu: Fotbalové stadiony očima fanouška

FC Zlín: Nováček české nejvyšší soutěže, který by za normálních okolností v nejvyšší soutěži nehrál. Ale hraje ji z toho důvodu, že lépe umístěný celek Varnsdorfu nabídku postupu sportovní cestou odmítl z důvodu nevyhovujícího stadionu. Což mohu potvrdit, jelikož jsem ve Varnsdorfu několikrát byl a ten stadion stačí akorát na druhou ligu, na první ligu nevyhovuje skoro v ničem. Takže Zlín postoupil administrativně ze třetího místa, jejich stadion prvoligová kritéria splňuje. Několikrát jsem tam byl, naposledy před asi čtyřmi lety a tak jsem byl nedávno zvědavý, co se tam změnilo a vypravil jsem se tam. Nejdůležitější a zároveň nejnákladnější věcí, co je ve Zlíně jinak, je vybudovaný vyhřívaný trávník. To ocení především hráči a správce stadionu, fanoušci tohle nijak nepoznají. No a jediné, čeho jsem si všimnul, byl nový plot v sektoru pro hostující fanoušky a elektronické turnikety, takže pro pohodlí fanoušků se neudělalo vůbec nic bohužel. Na zlínském stadionu je tedy všechno při starém, dá se říct. Perličkou jsou jejich záchody v hostujícím sektoru, kde už roky nesvítí světla a je tam ztrouchnivělá podlaha, ideální na zakopnutí...Ve výhledu brání zbytečně vysoký plot, jedná se o jeden z těch horších sektorů pro hostující fanoušky. Domácí kotel je přímo naproti. Obě kryté tribuny na podélných stranách hřiště vypadají dobře a celý stadion je se sedačkami a s výjimkou hostujícího sektoru je krytý.

 Dopravu na stadion autem moc nedoporučuji, jejich parkoviště na atraktivní zápasy nestačí a v nejbližším okolí se volná místa k parkování hledají celkem těžko. Cesta vlakem na stadion trvá asi 20-25 minut, což je celkem v pohodě a autobusem to je totéž, nádraží jsou totiž vedle sebe.

 Občerstvení na stadionu bych zařadil mezi ty průměrné. Dobře vypadající klobása stála tuším 45 Kč a pivo myslím 25 Kč, k dispozici byly ještě nealkoholické nápoje typu cola, sprite, fanta apod. Dále čaj nebo kafe. K jídlu kromě klobás měli ještě různé sušenky apod.

 Vstupné na stadion je od 80 Kč do 150 Kč. Nekrytá tribuna pro hosty stojí 80 Kč, krytá jižní tribuna pro domácí je za 100 Kč. Hlavní tribuna je za 150 Kč a protější podélná za 120 Kč. Ceny jsou v rámci první ligy jedny z nejpříznivějších. Program k zápasu stojí 10 Kč, je takový menší skládacího typu, nicméně obsahuje všechno podstatné a to stačí.

 

 

Další články z této sekce...

ANKETA

Navštívili jste někdy tento stadion ?

Ano
Ne

Celkem: 30 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

* Založen: 6.2.2010 20:51:03
* BlogRank: 1,37
* Přístupů: 114 904
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist