Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Mnozí z Vás o hře již slyšeli, mnozí z Vás ji hrají. Pokud o hře nic nevíte a chcete se pobavit a přidat se k mnoha miliónům lidí na celém světě, kteří Farmeramu hrají, pojďte si zahrát! Je to zdarma, je to česky a je to zábava!

Pokud chodíte pravidelně na GamePark, určitě jste si všimli, že spousta hráčů hraje hru jménem Farmerama. Farmerama je velmi oblíbená po celém světě, hrají ji desítky milionů hráčů. Registrace je rychlá a zdarma. Nechcete tento fenomén taky zkusit?

 

http://farmerama.gamepark.cz

 

A co v této hře vlastně jde?

Ve hře Farmerama vlastníte farmu, ve které můžete pěstovat plodiny, stromy nebo chovat zvěř. To, jakým směrem vaši farmu povedete, je jen na vás. Můžete se specializovat jen na chov zvěře, nebo pěstování plodin, nebo zkusit obojí.

 

Na začátku hry máte jen neobdělané území, na kterém musíte začít pracovat. Část území proměníte na políčka, na které začnete sázet plodiny. Jinde můžete postavit chlívek, kurník a jiné budovy vhodné pro zvěř. Plodiny je zapotřebí také hnojit a zalívat. Poté můžete začít sklízet.

 

 

Začínáte s těmi nejobyčejnějšími typy zeleniny, jako je salát, mrkev, brambory.  Postupně se mezi plodinami začnou objevovat i zajímavější rostliny, jakou jsou houby nebo různé bylinky. Tyto zajímavé plodiny byste měli rozhodně využívat, protože se pěstují nejvýhodněji.

 

 

Vaše louka u statku ovšem není jediné místo, kde si můžete pěstovat nejrůznější ovoce a zeleninu. Ve hře totiž existuje také exotický ostrov Bahamarama, kam se dá dopravit letecky a kde se pěstují naprosto jiné typy plodin. Je zde tedy možné pěstovat například maracuju, chilli papričky nebo pepř.

 

 

Sklizeň však neznamená jen zisk peněz ale i zkušeností.  Peníze jsou dobré pro další investice do sadby či dobytka, nebo k rozšíření vašeho pozemku. Zkušenosti vám odemykají přístup k novým možnostem. Například na začátku můžete pěstovat jen zeleninu a slepice, až časem se vám odemkne ovoce, nebo složitější zvěř jako jsou kozy, prasátka a krávy. Pokud chcete rychleji růst, získejte a splňte jednu z řady zajímavých misí.

 

 

Ve hře ovšem nejde pouze o vás. Ve Farmeramě platí to, že čím více přátel máte, tím jste na tom lépe. Ve hře totiž můžete komunikovat s dalšími hráči, získávat si nové sousedy anebo posílat vašim kamarádům různé dárky.  Stejně tak lze na internetu nalézt různé bonusové kódy, které vám dají zajímavé výhody. Tyto kódy mají však určitou časovou platnost.  Zkusit zadat můžete třeba kód „award" nebo „pretzel", uvidíte, co vám dají.

 

 

Aby byla Farmerama ještě zábavnější, občas se objeví nějaké události, jako například nyní Mezinárodní den žen.  Tyto události jsou v podstatě takové speciální úkoly, za jejichž plnění získáte velkou odměnu. Například během MDŽ se na vašem území objevují sušené paprikové věnce. Jejich sběrem lze získat zajímavé ceny. Stejně tak lze pěstovat konvalinky či šeříky, a jejich sběrem a odevzdáním získáte více krejcarů a zkušenosti.  Navíc po dobu akce pramení z políček čokoládová omáčka, kterou lze sbírat a využít jako hnojivo.

 

 

Ve Farmeramě však nejsou jen klasické plodiny a zvířata tak jak je známe ze skutečných farem. Můžete se rozhodnout postavit si například Kostní keř, nebo vypěstovat Vampíří rajčata. Nebo vám po farmě mohou lítat duchové. Prakticky není možné zde popsat, co vše lze ve Farmeramě nalézt. Zcela určitě jde o nejrozsáhlejší nebojovou webovku. 

 

Jak vidíte Farmerama je opravdu velmi zábavná hra vhodná pro každého. Navíc je plně v češtině, a pokud máte s něčím problém, stačí se obrátit na oficiální české fórum, kde vám všichni rádi pomohou. 

 

No nelíbí se Vám to? Zkuste si jak těžké je vypěstovat vlastní chléb nebo se starat se o dobytek! Hrát můžete kompletně zdarma, nic nemusíte stahovat ani instalovat, hru pustíte přímo z prohlížeče. Hru najdete vždy na adrese http://farmerama.gamepark.cz/, poprvé se stačí zaregistrovat a pak Vám již nic nebrání v hraní! Připojte se ke spoustě dalším hráčům po celém světě a starejte se o vlastní farmu. Uvidíme se ve hře!

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Farmerama -Hodnocení GameParku:
84%Hodnocení čtenářů:
Bigpoint GmbHVydavatel:
Strategie, ManagementŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist