Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Mark Zuckerberg, autor a majitel Facebooku, je jedním z nejúspěšnějších lidí současnosti. Navíc úsměv na ústech mu patrně bude moci i nadále zůstat. V současné době už tato sociální síť překročila 800 milionů uživatelů po celém světě a neustále se základna uživatelů rozšiřuje. Aktuálně především v Indii a Brazílii.


Analytik Gregory Lyons odhaduje, že při pokračování aktuálního lineárního růstu počtu registrovaných lidí by měl Facebook zhruba letos v srpnu překonat hranici miliardy aktivních uživatelů. Samozřejmě ten největší boom už je pryč, ale i tak stabilně počet lidí roste. Na druhou stranu pokud se podíváme jen na Spojené státy nebo Velkou Británii, tak počet nových uživatelů se v těchto státech razantně zpomalil nebo dokonce úplně zastavil. Není se ale čemu divit - Facebook už má prostě skoro každý.


Na naší planetě je v současné době cirka 7 miliard lidí a když vezmeme, že by měl být na Facebooku každý sedmý obyvatel, je to neuvěřitelný úspěch sociálních sítí.

Zdroj: TS

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist