Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Dvanáctý víkend zimních sportů

25.02.13, 10:00, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Skoky na lyžích se nám přesunuly do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním individuálním závodě se našim poměrně dařilo dvanáctý skončil J.Matura, pětadvacátý L.Hlava a devětadvacátý R.Koudelka. Po prvé se skákal také závod smíšených družstev kde naši ve složení M.Doležalová, J.Janda, V.Šustková a Jan Matura obsadili poslední desáté místo. 

Severská kombinace se nám přesunulo do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním závodě se mezi třicet nejlepších dostal pouze P.Chutavý ale to pěkným dvanáctým místem. Poté byly na řade závody družstev kde naši obsadili konečné desáté místo ve složení M.Dvořák, T.Slavík, T.Portyk a P.Churavý.

Klasické lyžování se nám přesunulo do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním závodě sprintů jednotlivců se nepovedlo dostat do první třicítky nikomu z našich žen a mužů. Poté přišly na řadu skiatlony. V mužích už to bylo lepší třiadvacátý dojel L.Bauer a devětadvacátý M.Jakš. Ženy závod neabsolvovaly. Třetí závod klasiků obstaral týmový sprint volnou technikou. V muži obsadili osmé místo ve složení D.Kožíšek a A.Razým a žený čtrnácté ve složení P.Nováková a E.Nývltová-Brabcová.

Biatlon se nejel z důvodu přestávky po MS.

Další články z této sekce...

ANKETA

Myslíte, že máme šanci na medaily?

Celkem: 25 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,99
* Přístupů: 266 363
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist