Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

GamePark MoHAA mappack 3, download, GamePark MoHAA mappack 3 ke stažení zdarma, crack, key, keygen, GamePark MoHAA mappack 3 čeština

GamePark MoHAA mappack 3, download, GamePark MoHAA mappack 3 ke stažení zdarma, crack, key, keygen, GamePark MoHAA mappack 3 čeština

BA Stalingrad - mapa, která je předělávkou klasického Stalingradu. Je to ovšem předělávka do OBJ modu a je velmi povedená. Mapa má i podzemní část. Cílem mise je zničit raketu V2, která je připravena k odpálení.

Gloomcove - Vylodíte se na pláži a musíte se dostat do vesničky na pobřeží a zničit tam 2 děla. Mapa má také svou podzemní část, kudy se dá překonat prostor, který je na povrchu kryt dvěma těžkými kulomety.

Schlapzburg - Malá mapa i s podzemní částí. Cílem je zničit dělo. Boj v městském prostředí.

The Church - mapa podobná Huntu, ale je lépe udělaná pro útočící stranu. Bránící strana nemá dominantní výhodu. Mapa má svůj kostelík, hřbitov a město, ve kterém se budou odehrávat líté boje. Mapa má i podzemní část.

OpCenter - Vynikající mapa. Cílem je odpálit dělo na střeše budovy. Boj se bude odehrávat hlavně uvnitř domu, takže sniper nemá žádnou výhodu.


Stahujte od nás:
- GamePark MoHAA mappack 3 (17,6 MB)

Odkaz na soubor je platný jen půl hodiny. Pokud používáte nějaký download akcelerátor, doporučujeme vypnout stahování ve více vláknech, soubor by se vám nemusel stáhnout celý.


Hodnocení

OHODNOŤTE DOWNLOAD

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist