Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Velice oblíbená free to play hra World of Tanks prošla před pár dny aktualizací 8.6, která zásadně mění doposud navyklé dění ve hře. Přibližme si tedy ty největší změny, jimiž hra prošla.

 

 

Už takřka žádné nebo minimální skrývání se před dělostřelectvem! Dalo by se říci, že společnost Wargaming vyslyšela několikaleté stížnosti hráčů a doslova vykleštila tolik neoblíbené dělostřelectvo. Zvýšila se maximální úroveň dělostřelectva z původní úrovně osm na úroveň deset, a bylo přidáno devět nových typů artilerií, které si v budoucnu vyjmenujeme v nějaké obšírnějším článku spolu s jejich vlastnostmi. Navíc se zvýšila až o třicet procent rychlost přebíjení. O takřka stejné procento se zvýšila rovněž rychlost doměřování. Díky tomuto opatření již ve hře potkáváte minimum dělostřelectva a můžete si dovolit ho takřka ignorovat, protože je zde velice malá šance že se vám bude vůbec věnovat a zda vás vůbec trefí.

 

 

Také došlo k obrovskému zvýšení přesnosti palby všech tanků a stíhačů tanků. Již nemusíte dlouho čekat na přesné doměření na střední a kratší vzdálenosti a přesto máte takřka jistou ránu. Tato aktualizace rovněž potěšila všechny hráče, kteří disponují tou nejvyšší úrovní tanků, protože se zvedl zisk o deset procent u těch nejlepších tanků, a není třeba již se obávat, že při využití standartní munice budete za vyhranou bitvu v kreditovém mínusu.

 

 

Byly upraveny mapy Murovanka, Wide Park a Airfield. Také byla přidána nová zimní mapa s názvem Sacred Valley. Navíc došlo k několika změnám v grafickém enginu hry, jež mají napomoci hráčům se slabším počítačem. Jsou k dispozici nové kamufláže a nový prémiový těžký tank páté úrovně s označením A33 Excelsior.

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
World of Tanks -Hodnocení GameParku:
92%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Žánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist