Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Diskotéky a návštěvníci diskoték

27.06.07, 16:49, autor: mooooooooooc, vyšlo v blogu: VerzuZ->4ever
Stále častějším trendem u mladých lidí je chodit na diskotéky v co nejmenším věku, a užít si to s jakýmkoliv rizikem

Do mnoha diskoték po ČR chodí lide mladší 18 let. Nevím jak je to ve vaší oblíbené diskotéce, protože neříkám že je to pravidlem všude. Ale na diskotéku do které chodím já, se každým rokem chodí bavit čím dal tím víc mladých lidí.

Třeba takhle jednou….

Byl sem už trochu podnapilý, protože na parket nejdu bez toho abych se trochu „houpal“….. tancoval jsme si to pěkně se 2 holkami najednou a dělal jsme i víc než jen tancoval, pak jsem byl unavený tak jsme si šel sednout. K našemu stolu přišel mladý kluk, bylo mu 14 let a usnul nám tam. Prospal tam tak 3 hodiny, pak jsme ho s kamarády vzbudili aby mu neujel autobus, ale ten byl zelenej až hanba …. nechtěl bych bít v jeho kůži.

DiskotékaExtázeAlkohol

A to je zapříčiněno tím ze mnoha mladistvých vypadá na víc než jim opravdu je. Ve většině diskotékách se ani nemusí ukazovat občanský průkaz. Ale jsou i takové diskotéky, kde po vás budou průkaz totožnosti požadovat a když uvidí že vám není plných 18 let, tak vás buď vůbec nepustí dovnitř, nebo vám na ruku dají razítko které upozorní barmany že vám nesmí nalévat alkohol. A to z toho důvodu že kdyby vám nalili alkohol a do diskotéky by přišly policisté,a chytli by vás tak by diskotéka musela platit velikou pokutu. Dalo by se jedna i o uzavřeni diskotéky pokud by to bylo častým jevem. Na diskotéce se můžete setkat s mnoha druhy toxických látek jako je třeba „taneční droga“, nebo také s „marihuanou“ atd.

Na diskotéce byt holkou tak bych si dával velký pozor abych se moc neopil, protože skoro každý kluk co jede na diskotéku tam jede s úmyslem se opit nebo si zasouložit.

Česká Republika je světovou velmoci v požívání alkoholu a to zejména piva, proto se dá na každé diskotéce najít pár extrémně podnapilých mladistvých. Vysoká konzumace alkoholu vede u neméně zdatných nebo zkušených jedinců až k otravě alkoholem.

Je více forem takového otrávení např.

-> jedinec se vyzvrací a pak se cítí lepe ba až dobře (to se vyskytuje u většiny méně podnapilých lidi… dobře zná snad každý)

-> jedinec vyzvrací obsah celého žaludku ale mozku to nestačí, furt nutí žaludek dál zvracet tzn. zvracení na sucho (už není co vyzvracet ale porad se o to snažíte je to nepříjemné a bolestivé … zažil sem nikomu nepřeji)

-> další stav snad ani není, jedině tak, že nějaký hodny kamarád zavolá ambulanci a ta z toho udělá smrtelné otrávení, budou říkat jaký je zázrak ze jste přežili (potom vás rodiče utlučou a to jste pak fakt otrávení na smrt … nezažil jsme ani nechci mam, hodné kamarády)

Extáze

Řeknete si normalní prášek, ale ono ne. Tento prášeček vám dodá takové energie že budete chtít protančit celou noc, a však na úkor tekutin které spotřebujete. Je možné že se budete cítit nepřemožitelní , ale nebude tomu tak.

Marihuana

Podle mě takové to "jednou za čas to nevadí" je tady uplně pravdivé. Nesmí se to však přehánět, přeci jenom je droga a také se jako droga umí chovat.

Z mého blogu neplyne žádné ponaučení, ba ani žádná urážka na kluby co poskytují diskotéky. V mém blogu se můžete maximálně dočíst co se na diskotékách stává rutinou. Samozřejmě ze hodně lidi je na diskotéce hlavně kvůli pobaveni se s přáteli a proto aby si zatancovali na skvělou taneční muziku.

Nic méně na každém šprochu, pravdy je trochu.

Doufám že žádný diskotékový perverzák co rad kupuje holkám pití mě neumlátí až zase jednou půjdu na diskotéku se slovy „ty woe co to píšeš do toho GP!!!“.

A hlavně ENJOY další vaší skvělou pařbu na diskotéce.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 26.6.2007 14:27:04
* BlogRank: 0,88
* Přístupů: 5 464
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist