Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

V poslední době se hodně rozmáchá popularita ve vydávání kompletních edicí her. Zkrátka s odstupem času vydavatelé uvádějí na trh jak základní hru, tak rovnou na disku (nebo s voucherem ke stažení zdarma) všech stažitelných balíčků, které vycházely digitálně po vydání základní hry. K tomuto kroku se odhodlalo i Codemasters, jež vydá hned začátkem března DiRT 3: Complete Edition s extra obsahem v podobě 12 nových tratí ve dvou lokacích, dalšími auty a mnoha doplňky na vozy.

 

Takže součástí tohoto packu mají být všechny DLC, za zmínku stojí třeba Monte Carlo Rally Pack, X Games Asia Track Pack a mnohé další. Pokud jste si třeba ještě DiRT 3 nepořídili, určitě tuhle kompletní kolekci doporučujeme. Osobně se musím přiznat, že jsem si DLC nekupoval a byla to škoda, celá hra je totiž do velké míry navržena tak, aby se vás snažila neustále nutit koupit DLC balíčky.

 

DiRT 3: Complete Edition se dostane na pulty obchodů ve verzích pro PC, PS3 a Xbox360. Patrně rovnou za nějakou sníženou cenu, přestože jen hodnota samotných DLC by se vyšplhala docela vysoko.

Zdroj: VG247

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist