Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Do free-2-play leteckého simulátoru DCS: World brzy přibude nové letadlo. Vývojáři z Eagle Dynamics navíc oznámili, že F/A-18C Hornet poskytne zatím nejrealističtější a nejautentičtější zážitek, jaký kdy vytvořili. Vzhledem k tomu, že DCS World patří k nejlepším simulátorům vůbec, bude DCS: F/A-18C Hornet dost možná nejrealističtějším simulátorem všech dob. Vývojáři koneckonců sami mluví o tom, že PC simulátorům nastaví novou laťku.

 

F/A-18C Hornet se ve hře objeví vymodelovaný do posledního detailu ("do posledního šroubku" tvrdí tvůrci). Interaktivní kokpit, co možná nejrealističtější letové vlastnosti, autentické aerodynamické vlastnosti i zvuky - to vše má být samozřejmostí. Vývojáři na hře spolupracovali dokonce i se společností Boeing.

 

A co k samotnému letounu? Hornet je především multifunkční letadlo, které může stejně dobře udržovat leteckou nadvládu nad bojištěm, jako podporovat pozemní jednotky na zemi. Může být vybaveno širokým arzenálem zbraní od "hloupých" bomb a neřízených raket až po bomby naváděné GPS či raketami vzduch-vzduch s radarovým či infračerveným naváděním. Počítat můžeme i se starty z letadlových lodí. Hra navíc nabídne i podporu virtuální reality. 

 

DCS: F/A-18C Hornet vyjde někdy na jaře tohoto roku, ale předobjednat lze již nyní. Pokud už teď víte, že si tohle nenecháte ujít, předobjednávka se vyplatí. Hornet totiž teď stojí "jen" 59,99 €, zatímco po vydání se jeho cena vyšplhá na 79,99 €

 

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist