Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Hrajete u nás vesmírnou webovku Dark Orbit? Nebo nehrajete a chcete zkusit něco nového? Pojďte do toho a vyhrajte jednu z cen v hodnotě přes 150.000 Kč! Hrát můžete kompletně zdarma a čekají na Vás skvělé ceny!

Ahoj vesmírní piloti,

poplach rudého stupně. Opakuji: POPLACH RUDÉHO STUPNĚ! Z odlehlých sektorů Orbity přichází zvěsti o gigantické vesmírné lodi neznámého původu útočící na vše, co jí přijde do cesty. Piloti, kteří setkání s ní přežili, hovoří o strašlivé ničivé síle. Pokud se máme této hrozbě ubránit, budeme potřebovat ty nejlepší piloty. Hlásí se někdo? No tak, chcete snad žít navždy?!

 

http://darkorbit.gamepark.cz

 

Připravte své lodě a vyrazte vstříc vetřelčí hrozbě. Zničte všechny přisluhovače a poté obraťte své zbraně proti mateřské lodi vetřelců. Zničte ji a seberte její náklad v podobě části slovní hádanky. Vaším úkolem je sestavit slovo „POWERGRID". Jakmile budete mít všechna potřebná písmena, obdržíte kapsli.

 

 

Kapsle můžete směnit přímo na stránce Uridium za losy do dvou různých loterií. Těšte se na jedinečné jedinečné herní prémie jako například plně upgradované lasery LF4, generátory štítů a mnoho dalšího v celkové hodnotě přes 25 milionů jednotek uridia na každý server!


Kromě toho na vás čekají fantastické věcné ceny v hodnotě přes 6.000€. Ultratenký laptop SCHENKER S413, klávesnice Ryos MK, myši Kone XTD a další špičkové herní vybavení od ROCCATTM.


Akce potrvá od 16.11. do 1.12. 2013 a na programu samozřejmě nebudou chybět oblíbené herní režimy jako Sector Control, Spaceball, Brána invaze a Infiltrace. Podmínky účasti a přesný plán akce najdete zde.

 

Uvidíme se ve hře! http://darkorbit.gamepark.cz

 

Další články z této sekce...

ANKETA

Dark nebo Orbit?

Celkem: 163 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
DarkOrbit -Hodnocení GameParku:
81%Hodnocení čtenářů:
Bigpoint GmbHVydavatel:
Masivní multiplayer, WebovéŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist