Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Co je potřeba k tomu, aybste rozpoutali obrovskou diskusi pouhým pípnutím? Stačí dobré jméno a pár let neaktivity. Přesně tohle se totiž stalo 10. ledna na Twitteru hry Cyberpunk 2077. Jedná se o očekávané RPG od společnosti CD PROJEKT RED, tvůrců Zaklínače, takže velká očekávání jsou na místě. Ale zpátky k věci - twitterový účet hry byl před 10. lednem naposledy aktivní před dlouhými 5 lety. Stačilo ale jedno "pípnutí" a během dvou dnů si kratičký tweet vysloužil skoro 50 tisíc lajků, 20 tisíc retweetů a vyvolal bouřlivou diskusi o několika tisících příspěvků. Nemluvě o ohlasu v herních médiích a v komunitě obecně. Zkrátka a dobře - lidé se na Cyberpunk 2077 zjevně těší opravdu hodně. 

 

 

To všechno naznačuje, že se ohledně hry něco děje a možná se brzy dočkáme oznámení data vydání nebo alespoň nějakých nových informací. Do kotlíku spekulací teď přihodil další várku youtuber LegacyKillaHD, který má údajně informace přímo od zaměstnance Sony. Ten tvrdí, že Sony obdržela hratelné tech demo hry, které prý obsahuje dokončený svět, který zbývá zaplnit postavami, lokacemi, úkoly a příběhem. Odhaduje, že hra potřebuje ještě jeden až dva roky vývoje. Jedná se ale samozřejmě o nepotvrzené informace. Na celé video o údajném úniku informací se můžete podívat níže. 
Ať už se jedná o snůšku lží nebo o čistou pravdu, můžeme si být jistí, že okolo hry se něco začíná dít. Naděje většiny hráčů se upínají k hernímu festivalu E3 2018, který vypukne v červnu.

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist