Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

CoD:UO - Admin Cup 2011 - výsledky

10.02.12, 08:00, autor: ^ScOrpI?, rubrika: GamePark - Novinka

Admin Cup - 2011,

 

 Před nějakou dobou skončil jeden z významných turnajů v sekci Call of Duty: United Offensive - Nesl název: Admin cup 2011. Proč právě pojmenování významných turnajů? Tohle slovo jsem použil právě proto, že to byl na 99% jeden z posledních turnajů, kdy si hráči mohli zahrát s vlastním nebo náhodně vytvořeným týmem právě proti všem účastníkům CoD:UO - Admin týmu (2006 - 2011).

   (video k obrázku)

V týmu se mohla objevit celá řada významných jmen, adminů, kteří zde byli již od počátku CoD:UO na GP - to zde byl rok: 2006 nebo jste  se mohli potkat ty, kteří nastoupili třeba i před rokem 2011. Celkem jsem zkontaktoval přes 18+ adminů, kteří si mohli zahrát s dosavadním Admin týmem. Někteří z nich ovšem odvrátili s tím, že již CoD:UO nehrají a bohužel se do turnaje nezapojí. Jiní odpověděli pozitivně a potvrdili účast na turnaji. Turnaj si zahrají, ale za svůj vlastní tým.

 

 Do turnaje se nám registrovalo celkem 12 týmů, z nichž bylo 10 schváleno. Bohužel některé týmy nereagovaly na naše výzvy (e-mail, ICQ, pm-zprávy), tak jsem byl bohužel donucen tyto týmy z turnaje vyloučit a to byla velká škoda. Systém celého turnaje se lišil od doposud vytvořených turnajů, které jste zde mohli spatřit ať už u nás na CoD:UO nebo jinde. Již zpočátku mohlo někomu dojít, že se nebude jednat o klasický styl hraní, kdy ten, který získá nejvíce bodů a doslova rozdrtí celý Admin tým, vyhraje.

 

Turnaj patřil právě Adminům CoD:UO, ve kterém jak už jsem psal, si mohl zahrát opravdu každý. Jaký tedy byl hlavní smysl celého turnaje? Přeci ten nejdůležitější, zahrát si s celým Admin týmem co nejvíce zápasů. Nápad vytvořit takový to turnaj jsem dostal již několik měsíců před jeho uveřejněním. První verze byla docela dost odlišná od té, která se nakonec hrála, obsahovala daleko více zápasů. Ale pojďme k naší verzi Admin cupu. Zápasu bylo odehráno celkem 7 + 3 finálové, kdy jeden z nich byl bohužel stornovaný, kvůli odstoupení týmu z turnaje. Kdo vybíral mapy a jaký měly význam? Mapy byly vybírány náhodně, u kterých jsme zavedli jednu podmínku - jsme na CoD:UO, budeme hrát tankovou mapu, o to nám v celém turnaji šlo především. Vybírali jsme takové mapy, které byly vždy velmi hrané a patřily u hráčů k velmi oblíbeným.

 

Ve finále se hrála pouze jedna mapa, aby nedošlo k nějakým zbytečným povídkám, že druhý tým hrál jednodušší, snazší mapu. Kdo vybíral týmy do finále a proč byly vybrány právě tyhle týmy? Na tyto otázky najdete odpovědi v odstavci pod všemi uvedenými odehranými zápasy. Všechny zápasy byly odehrány bez nějakých větších problémů, na mapách panovala poklidná a uvolněná atmosféra. Některé týmy se do turnaje registrovaly pouze s jedním cílem - porazit Admin tým a dokázat si svoji promyšlenou, silnou taktiku vítězství.

 

Celý Admin tým si chtěl ovšem zahrát pěknou a klidnou hru, která v turnaji převažovala, přeci jenom Admin tým se skládal převážně z hráčů, kteří hrají pouze pro zábavu.

 

 

Vyjádření hlavního admina CoD:UO - ^ScOrpI?

 

Tím to článkem bych chtěl uzavřít všelijaké povídání, hodnocení turnajů, reportů, novinek,  změn v naší CoD:UO sekci. Je na čase nechat tuto skvělou hru už být. Bohužel pro nás všechny, pro všechny věrné hráče, kteří tu stále zůstávají a stále hrají tuto bezvadnou hru, nastal čas, kdy si už nějaký extra dlouhý turnaj nezahrají. Poslední kapička byla hranost posledního, velkého dvoj-turnaje, ve kterém se hrálo pouze jedno - CTF. Celkem bylo naplánováno 110 zápasů, ale 90 jich bylo stornováno. Určitě udělám poslední report toto CTF turnaje, jak bylo mým dobrým zvykem. Ale další takový turnaj už dělat nebudu.

 

Budete se zde moci setkat pouze s krátkodobými turnaji - Night Cupy. (Každý z vás mi může napsat e-mail, co by v dotyčném Night Cupu chtěl hrát - jaký mód, jaké mapy, jaký styl. Tím to způsobem jsme jich již pár odehráli. Osobně budu dělat minimálně 1 měsíčně, je to tedy na vás.)

 

Jako hlavní admin této hry bych chtěl poděkovat všem adminům, kteří mi pomáhali v rozmezí od roku 2006 - 2012 a snažili se udržet celý chod CoD:UO až do posledního momentu. Většinu z nich znám osobně a rád jsem je poznal.

 

Také by nebylo ode mě pěkné zapomenout na pár dalších normálních CoD:UO playerů, kterých třeba neznám takové kvantum, ale určitě si s nimi rád zahrají, pokecám nebo ťuknu se skleničkou.

 

 


 

 

 

(Téměř všechny fotografie byly pořízeny autorem tohoto článku, na některé z nich se může každý z vás nalézt.)

 

 

 

 

 

Úvod

Výherci

Zápasy

Finále

Nejaktivnější tým

 

 

 

 

1. místo:

 

Admin tým CoD:UO

 

Ceny: (5x 500 Gbodů nebo 5x GamePark Premium účet na 3 měsíce zdarma + 10x PC hra dle náhodného výběru GP)

 

 

 

2. místo:

 

3.SS-Panzer Division Totenkopf

 

 

Ceny: (5x 300 Gbodů nebo 5x GamePark Premium účet na 2 měsíce zdarma + 5x PC hra dle náhodného výběru GP)

 

 

 

3. místo:


Czeh Lopata Team

 

Ceny: (5x 150 Gbodů nebo 5x GamePark Premium účet na 1měsíc zdarma + 5x PC hra dle náhodného výběru GP)

 

 

 

 

 

 

 

Veterans - 6:14

 

10.04.2011, 20:00

odkaz zde

 

Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.

 

 

 "K zápasu nebo samotnému chodu CoD:UO za poslední roky se nikdo z hráčů z týmu Veterans bohužel nevyjádřil."

 

autor: jméno kapitána, hráče

 

Návrat na obsah.

 

 

 

 

 

 

3.SS-Panzer Division Totenkopf - 2:3

 

 

08.05.11, 20:00

odkaz zde

Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.

 

"Zápas je v plném proudu. Běžím za potlesku kulometu směrem k nejbližší zažehlé dýmovnici. Zázrakem se ztrácím v oblacích kouře, mezitím co se střely postupně vzdalují od mé udýchané postavy. Za sebou slyším nepříjemný hvízdající zvuk artilerie, dusící naše pozice. Okolo mě projíždějí dva tanky soupeře. Kouř se pomalu stává řidším a já vidím blízké stavení. Druhý tank náhle otáčí věž mým směrem. Rozbíhám se. O vteřinu jsem byl rychlejší, střela dopadla hned poté, co jsem vběhl do domu. I tak jsem byl ale zasažen a válejíce se na podlaze, ohlušen, se pokouším dostat k žebříku na půdu. Volám o pomoc, ale přichází jen pěchota nepřítele a granát v podkroví se stává mým krátkým společníkem.

Mapa Italy a tým adminů byla nebezpečná kombinace. O zvraty v průběhu těžkých bojů nebyla nouze. Chvílemi bylo naše uskupení pod vytrvalou palbou hned u vlajky. Postačily dva tanky a plamenomet, aby nás držely v mezích, zatím co adminům přicházely neustále nové a nové posily. Prudkost útoku se ale postupem času vyčerpala a nakonec převážila výhoda obránců včas doplňovat síly na ztracené pozice. Během podobných přečíslení jsme však ztratili několikrát vlajku, kterou jsme ne vždy úspěšně dobyli zpět. Bodové ztráty se kupodivu dorovnávaly velice rychle a do posledního okamžiku nebylo jisté, kdo v této řeži bude vítězem. Boj se přeléval z jedné strany na druhou a admini skutečně nešetřili nikoho. Oba dva týmy měly většinou dobře pokrytá kritická místa. Obránci dělostřelci nejednou dokázali zastavit tankovou skupinu, mířící k hlavnímu stanovišti soupeře. Na jeden pokus o proniknutí k vlajce připadlo dalších šest, které byly neúspěšné. K potyčkám často docházelo i na odlehlých místech mapy. Převážně se ale bojovalo ve středu městečka, kde se potkávali úderné skupiny obou týmů. Nechyběli ani osamocené akce, kdy se hráč proplížil až k vlajce nepřítele, ale bez nutné podpory byl většinou chycen někde poblíž. Zhruba v polovině hry jsme prohrávali 2:1 na body. Naštěstí vytrvalost a morálka spolubojovníků nijak nepolevila a dokázali získat bod a udržet stav na remíze. Zlom přišel až tři minuty před koncem zápasu. Sérii neúspěšných pokusů o ukradení vlajky na obou stranách ukončila v závěru hry rychlá akce Admin týmu, který vyvinul silný tlak na naše obranné postavení, získal vlajku a zmařil následný pokus o její znovunabytí. Zvítězil nad týmem 3.SS Totenkopf 3:2!

Merciles mód spojený CTF mě mile překvapil. Na rozdíl od GFM HQ, kterého jsem kritikem, zde jsem si po dlouhé době vychutnal všechny perly CoD United Offensive. Rozšířená paleta zbraní, nových schopností vojáka a možnost použít techniku dodala zápasu jiný rozměr. Rozvíjet hru tímto směrem je podle mého perspektivní, přestože zde UO nehraje více než čtyřicet lidí. Avšak kdo skutečně tuto hru oživuje, jsou lidé, se kterými jsem mohl hrát. Bez vás by to byla jen suchá kostra, nudný sigle player. Tím bych rád poděkoval celému Admin týmu a spolubojovníkům z 3.SS Totenkopf.
Čest s vámi hrát !!!
"

 

autor: Double_prdele

 

Všechny ostatní zápasy, které byly odehrány na výzvy od samotného týmu. Celkem bylo odehráno proti Admin týmu 13. zápasů. Za všechny odehráné zápasy se stal tým: 3.SS dobrovolně nejaktivnějším týmem. Díky tomu obrdžel od adminů CoD:UO a vedení GP prémium účty v celkovém trvání 6ti let.

 

   
     

 

Návrat na obsah.

 

 

 

Pani Barevni Team - 27:31

 

 

22.05.11, 20:00

odkaz zde

Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.

 

"Tento turnaj byl nejen z mého pohledu, ale i co se týče mého týmu velmi podařený a to díky bezproblémové komunikaci s admin teamem, kterému bych chtěl tímto poděkovat, obzvlášť Scorpimu. Doufám, že příští turnaj bude opět tak vyrovnaný jako tento."

 

autor: hugiiino'

 

Návrat na obsah.

 

 

 

 

 

 

Ret4rdz Elite Shooterz - 4:4

 

26.06.11, 20:00

odkaz zde

 

Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.

 

"K zápasu nebo samotnému chodu CoD:UO za poslední roky se nikdo z hráčů z týmu Ret4rdz Elite Shooterz bohužel nevyjádřil."

 

autor: jméno kapitána, hráče

 

Návrat na obsah.

 

 

 

 

 

 

warriOrs ' team - 43:33

 

10.07.11, 20:00

odkaz zde


Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.

 

"Budu mluvit za tým, takže: Děkujem všem adminům, kteří se o UO komunitu starali. Děkujem za všechny pořádané turnaje. Admin cup tuto krásnou kapitolu CoD:UO uzavírá, ale věřím, že UO ještě neumře a budem se potkávát v nemilosrdných bitvách. A všem chcu vzkázat... Kdo nehrál UO neví co je pořádná hra, takže nainstalujte UO a hybejte střílet! Skvělá hra a dokonalá komunita, to je UO!"

 

autor: L@chtan

 

Návrat na obsah.

 

 

 

Elite Assault Shooters - 8:4

 

24.07.11, 20:00

odkaz zde


Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.


"Po několika letech abstinence se tým EAS vydal na bojiště United Offensive, kde se utkal proti chrabrému týmu  adminů GP. První rozstřílení proběhlo už za účasti adminů na publicu asi hodinu před zápasem a už tam bylo znát, že o zábavu nouze rozhodně nebude. Zápas jsme nastoupili v šesti kusech na každé straně, admini si statečně vybrali naši domácí mapu Ponyri, na které jsme dlouhá léta překvapovali kde koho. Tentokrát jsme překvapovali spíše sami sebe, ale zábavu to nekrátilo. Chvíli mi trvalo, než jsem dal za pomoci celého týmu dohromady naši starou taktiku, ale už v začátcích zápasu se mi dařilo rozpomenout si na svůj cholerický způsob velení. :) První kolo bylo velice napínavé. Admini si pamatovali, v čem je háček naší taktiky a hned od začátku nám účinně bránili na ní nastoupit. Spousty zmatků a improvizace nakonec vyústilo v rychlé tříbodové manko, které jsme stahovali téměř celou půl hodinku, teprve pár minut před koncem jsme vyrovnali a doslova méně než deset vteřin před koncem jsme zavěsili vítěznou vlajku. Druhé kolo, tentokrát za němce, se neslo v podobném duchu jen s tím rozdílem, že jsme adminy nepustili k naší vlajce. Po pár minutách tuhých bojů se nám nakonec dokonce podařilo ustavit naší taktiku, než jsme ji však stihli srovnat a ustálit, mazaný soupeř využil všech dostupných skulin a zničil naše naděje na desítky donesených vlajek. Nakonec jsme tak ještě horko těžko bránili čtyřbodový náskok a v závěrečné části jsme dokonce dopřáli adminům čestný bod. :)  Velice zábavný zápas tak po tuhém boji skončil 8:4 pro navrátivší se EAS a už teď se těšíme, že s adminy dáme odvetu třeba v HQ, abychom neseděli pořád jen v těch plechových bedýnkách!"

 

autor: Mr. Katana

 

Návrat na obsah.

 

 

 

Czech Lopata Team - 4:11

 

21.08.11, 20:00

odkaz zde


 

Vyjádření týmu k zápasu nebo celému CoD:UO.

 

"Admin cup byl velice zajímavý a neobvyklý turnaj, už jen tím, že si kdokoliv mohl poměřit své síly proti admin týmu. Zúčastnil jsem se myslím všech zápasů v tomto cupu, ale popravdě řečeno, nebyla to taková sranda jako normální turnaje na normálních mapách. Je to jen můj subjektivní názor, se kterým možná budou souhlasit někteří, které taky nebaví kempit celou hru v tanku. Abych nebyl jen negativní, první zápasy s klanem 3SS mě bavily a masivní přestřelky, při kterých jsme sestřelili i server byly super.

 

Za CLT bych napsal pár vět.  Zápas v základní části turnaje byl pěkný, tanky se sice používaly, ale ne tak moc, aby se nedalo jezdit jeepem nebo utíkat pěšky s vlajkou. To se ale nedá říct o posledním zápase, kde už to byl hardcore tank kemping a po pár minutách ze všech vyprchala pozitivní nálada. Admin tým se možná bavil, ale my opravdu ne a proto jsme zápas ani nedohráli. Byl to náš poslední turnaj, protože některé to z jistých důvodů přestalo bavit, někteří odešli na novější pecky jako World of Tanks (tady se sešla početná UO komunita) a Minecraft a ostatní teď hrají za jiné klany."

 

autor: .Blasty.

 

Návrat na obsah.

 

 

 

 

Styl losování týmů do finále? Možná si hodně lidí, týmů klade otázku proč nebyl vybrán právě jejich tým, když zrovna oni splňovali všechny podmínky pro postoupení do finále (první/třetí místo v tabulce, nejvíce získaných bodů v zápase, atd.) Tento turnaj byl jiný než doposud všechny ostatní, zde nešlo o to, jaký tým vyhraje nad Admin týmem s co největším počtem získaných bodů a vlajek. Ale..

 

Hlavní myšlenka toho to turnaje byla ta, aby si všechny registrované týmy mohly vyzkoušet jaké to je hrát proti celému Admin týmu CoD:UO. Zápasy proti Admin týmu se zde hrají jednou ročně, kde si ale může zahrát pouze maximálně 7lidí z různých týmů. Ročníky Admin vs Anarchy zde: 2009, 2010, 2011.

 

Samotné losování do finále. Do finále byly vybrány tyto tři týmy, které jsou vypsány pod tím to textem s výslednýma tabulkama s konečným výsledkem. A proč právě tyto týmy? Ve všech ostatních turnajích jsou týmy vybírány náhodně, zde tomu tak ale nebylo.

 

 

Tým:   Důvod: Finále: část 1. Finále: část 2.
Výsledek:
3.SS-Panzer Division Totenkopf :

Několikrát nás kontaktovali zda-li by jsme si s nimi nezahráli nějaký zápas. To se nám opravdu nikdy v životě bohužel nestalo. Za všechny tyto odehráné zápasy získali všichni hráci odměnu v podobě prémium účtů. :-)

 

 

4:15
Czech Lopata Team :

Zatím se nikdy neprobojovali na bodované, přední příčky. Tým byl vždy solidní a zcela bezproblémový.

 

(Alespoň do doby posledního zápasu.)

 

 

2:18
Ret4rdz Elite Shooterz :

Vlastník týmu: -Andysek- věnoval do předchozích 2 turnajů hmotné, velmi drahé ceny s celkovou částkou cca 5 000,- Kč. Né že by se případné , vyhrané hry (o které ve finále ani nešlo) od GP vyrovnaly této částce, ale postup do finále si tento tým určitě zasloužil. :-)

 

(Bohužel na datu o poslední finálový zápas se již nedokázali seskupit, Admin tým snahu měl. Škoda.)

neodehráno neodehráno storno

 

Návrat na obsah.

 

CoD:UO Admin team


Blahopřejeme vítězům, čest poraženým.

Všem zúčastněným díky za odehrání zápasů.

Přeju vám dobrou mušku a úspěšný reálný život.

S pozdravem ^ScOrpI?. :-)


Příjemný den vám přeje:

CoD:UO Admin 2006 - 2012.

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty: United Offensive -Hodnocení GameParku:
90%Hodnocení čtenářů:
Vydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist