Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Na výzvu ohledně hledání nových kapitánů českých národních týmů pro blížící se Clanbase Nations Cup reagovali nejrychleji hráči Call of Duty 4. Kapitánem českého národního týmu se pro tuto sezónu stal Lukáš "leitoN" Michálek. Ten se ihned po svém zvolení pustil do práce a již dnes tak byla představena sestava českého CoD4 S&D týmu. Turnaje v modu Sabotage se Česká republika účastnit nebude.

Sestava české reprezentace
 Petr "plague" Brablec (eSuba)
 Lukáš "luckeR" Blažek (eSuba)
 Petr "zafo" Skočovský (nEophyte)
 Nikolaj "Mazzarini" Lazarev (nEophyte)
 Lubomír "Luboshmir" Pešák (nEophyte)

Jak můžete sami vidět, český tým je složen ze zástupců dvou předních českých týmů nEophyte a eSuby. Kromě této základní pětice bude sestavu doplňovat i několik náhradníků, jejichž jména budou uveřejněna v nejbližších dnech. Jak nám potvrdil sám kapitán týmu, ambice sestavy jsou hodně vysoké a tým se bude snažit navázat na výbornou druhou příčku českého nároďáku z minulého Call of Duty 2 S&D Nations Cupu.

Právě s kapitánem české reprezentace v Call of Duty 4 Lukášem Michálkem, jsme si pro vás připravili kratší rozhovor.

Proč jsi se rozhodl zrovna pro tuto pětici?
Tato pětice je rozhodně ta nejlepší, kterou jsem mohl zvolit. Hrají v ní velice kvalitní hráči, kteří mají plno zkušeností a zapálení pro hru.

Přemýšlel jsi o jiných hráčích základní sestavy, než které jsi nakonec vybral?
O jiných hráčích jsem moc nepřemýšlel. Sestavu bych zvolil jinak pouze v případě, kdyby platilo pravidlo, že v týmu mohou být maximálně dva hráči ze stejného klanu. Toto pravidlo však nakonec neplatí. Jinak jsem měl v plánu zařadit do týmu i LIcVIDA z inteRaction.


Souhlasili všichni oslovení hráči s reprezentací hned a nebo jsi je musel přemlouvat?

Všichni hráči bez výhrad souhlasili. Akorát zafo má problémy s PC, ale dnes mě ujišťoval, že bude za pár dní moci hrát. Stačí mu pouze sehnat RAMky.

 

Jak vážně bude český tým svoji účast brát? Chystají se i nějaké společné tréninky atp.?
O trénincích jsme nemluvili, ale sám luckeR potvrdil, že chce svolat tým vždy pár dní před zápasem a domluvit se, kdo bude moci hrát a kdo ne. Nemůžu klukům naordinovat tréninky, ale doufám, že pokud budou mít čas, tak že se sejdou a zahrají si.


Jak velké šance myslíš bude česká reprezentace v turnaji mít?

Tito hráči patří k nejlepším v České republice, ale dle mého i v Evropě. Myslím si, že můžeme pomýšlet na ty nejvyšší místa. Silní budou také klasicky Němci a Holanďani. Nezbývá nám, než našim držet palce.

 

O dalších osudech českého národního týmu ve hře Call of Duty 4 vás budeme informovat. Zajímavé bude nejen uveřejnění jmen týmových náhradníků, ale následně také rozlosování základních skupin. Kromě České republiky jsou do turnaje zatím přihlášeny týmy Polska, Izraele, Velké Británie, Ukrajiny, Rakouska, Švýcarska, Rumunska, Irska, Portugalska, Belgie, Slovenska, Slovinska a Řecka. Dá se ovšem očekávat, že v nejbližších dnech se registrují i celky Německa a Nizozemska.

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 4: Modern Warfare v našem shopu:
Cena:
399 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360, PS3, Wii
Koupit hru Call of Duty 4: Modern Warfare

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty 4: Modern Warfare 93%Hodnocení GameParku:
94%Hodnocení čtenářů:
Infinity WardVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist