Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Cod2 průběh

19.03.16, 10:31, autor: .Šimi, vyšlo v blogu: aquaredon
..

 

 

Průběh Cod2

Byl jsem v třeťáku na střední,kde jsem seděl v lavici s také znamým hráčem (CODE) ,který mě k této hře dotáhl.Když jsem CoD2 zapl poprvé měl jsem max 40 fps ,ale bavilo mě to a na PC nebyli prachy.Tak jsem si říkal abych nebyl až tak moc zápornej budu se učit nady.Tenkrát jsem jich uměl ,až moc :D Hrával jsem pouze na GP do té doby než jsem dostal ban za hloupost (upravený screen...dlouhý příběh) To se stalo tuším v roce 2009 ,tak jsem přešel na CB a to už jsem měl i lepši komp takze 250 stalých + jsem uměl nady.Celkem se dařilo ,ale nemohl jsem najiít team s hráčema tak zavíslýma jako jsem byl já :D tak jsem si složil svůj team.Byli jsme hodně dobrý (Code,Monster,Rošťák,ATHR a Já nejsilnější sestava (pak se nám tam pár hráčů prostřídalo jako GIGGA,PFT,ALPOR,OTAKUTAJ).Po nějakým měsíci hraní nám nabýdl multyclan aQuaRedon zda by jsme je nechtěli reprezentovat v COD2 ,že nám zařídí server,ts,proplatí lanku atd. tak jsme na to kývnuli :) .Hráli jsme spolu aktivně něco kolem roku a někdy jsme odehráli i 10 zápasů za den :D .Byla to supr parta ,kterou roztrhla Maturita. Já,Code,ATHR,Otakutay jsme všichni maturovali a bylo po teamu,ale já přestat hrát nechtěl a dostal jsem se do teamu CRACKED GAMING.Kde jsem zažil asi nejlepší výsledek a to 3tí v 5v5 na CB.

 

 

Úspěchy

Moje největší úspěchy v CoD2 byli za aQuaredon.Byli jsme fakt super parta,měli jsme ze všeho prdel,když jsme prohrávali smáli jsme se a už hledali další team.S tímto teamem jsme se umístili na 14. místě na CB v 5v5 s 1849 PTS! Vyhráli jsme Grunex CHRISTMAS CUP.

Night cupy ani nepočítám kolik jich bylo za tento team.

Jak už jsem psal můj další supr výsledek byl 3tí místo na cb v 5v5 

 

 

A poslední věc,kterou jsem se poměrně hodně zapsal do CZ COD2 scény je tzv. Šimi nade :P

tento nade vznikl úplným omylem ,když jsme zkoušeli nady a já se učil do snipu dolu...podařilo se mi to přehodit a tak to vzniklo :) 

 

Změna

 

V roce 2013 jsem se na sebe koukl do zrcadla a rozhodl se s hrama skončit (COD2,WOW) a začít na sobě makat,jelikož jsem měl 92kg :-!. Po praštění s hrama se mi začalo vše dařit.Do 2 týdnů jsem si našel práci ,kde makám do teď jen jsem tam začínal jako klasický montážník ,teď už jsem tam dělám mistra.Po 6 měsících jsem zhubnul 20kg a akorát to vyšlo ,že jsme už neměli v práci 12ky ale 8ky tak byl i čas na posilovnu.Postavu si udržuju do dnes.

 

Moje videa 

 

1 movie

2 movie

3 movie

4 movie

5 movie

6 movie a asi nejlepší

 

 

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 2 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360
Koupit hru Call of Duty 2

ANKETA

Líbí se ti článek?

Ano
Ne

Celkem: 32 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 20.11.2010 23:52:34
* BlogRank: 0,87
* Přístupů: 6 279
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist