Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Regenesis Cup 4+vs4+ S&D

 

 

Před čtyřmi dny se dohrál čtyřměsíční turnaj s názvem Regenesis Cup, který byl odehrán v klasice Search and Destroy. Zúčastnilo se celkem 47 klanů, ze kterých velká část vyla vyhozena již během základních skupin kvůli neaktivitě a jeden klan dokonce neodehrál ani jeden zápas. Týmy byly rozlosovány do osmi skupin, ze kterých vždy postoupily dva nejlepší do play off, které se hrálo systémem Full Double Elimination (pavouk WB i LB).

 

Nebyla skupina, ve které by nebyl minimálně jeden vyhozený tým. Ve čtyřech skupinách byla dokonce vyhozena celá půlka skupiny (3/6). 18 týmů (včetně některých favoritů - FeW GamerS nebo immortal brothers) nakonec skupinu nedohrálo... Týmy jako eSuba, nEophyte či Cracked Gamers postoupily ze svých skupin z prvního místa a poslední dva jmenované celky se spolu v play off utkaly celkem dvakrát - nejprve ve finále WB, kde vyhrál tým nEophyte 21:19 (mp_railyard a mp_tigertown) a poté v grandfinále, kde už ale tým nEophyte na těch samých mapých podlehl 13:21.

 

Výsledky grandfinále

   

 

KONEČNÉ POŘADÍ

1. místo

 

2. místo

 

3. místo

 

Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme. Po prázdninách (po odehrání 1v1 turnaje a ligy) se můžete těšit na další turnaj.

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty v našem shopu:
Cena:
299 Kč
Verze:
PC
Koupit hru Call of Duty

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty -Hodnocení GameParku:
90%Hodnocení čtenářů:
Infinity WardVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist