Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
V předchozím článku jsme se podívali na hry pro konzole Xbox 360, PS3 a PS Vita, které byly oznámeny či o kterých bylo mnoho prozrazeno na letošní E3. Tím pádem nám na druhou část souhrnu zbývá povědět si o klasickém stolním počítači a hlavně o konzoli Wii U, jež se stala středem zájmu všech, kteří procházeli kolem stánku Nintenda, či se alespoň nakoukli na jejich konferenci.

Před pár dny jsme si řekli o tom, jak si na letošní výstavě E3 konané v Los Angeles vedla studia Sony a Microsoft se svými konzolemi a nejnovějšími technologickými vychytávkami. Přestože byl článek naplněný až po okraj, stále nám na trhu vyčkává několik dalších platforem, o nichž jsme si v minulém souhrnu říci nestihli. Jak se dá čekat, jedná se samozřejmě o konzole od Nintenda a o osobní počítače, které si i přes lehké poodstrčení do ústraní stále drží svoji pozici jedné z nejdůležitějších platforem na trhu, což ostatně potvrzují desítky chystaných titulů, o nichž právě dnes povíme. Ani Nintendo každopádně není se svou novou konzolí Wii U pozadu, přičemž kromě něj má v záloze ještě Nintendo 3DS a klasické Wii, se kterým se prozatím budeme muset spokojit před vydáním teprve připravovaného následovníka. Teď už ale dost zdržování a pojďme se podívat na první z novinek.

 

Trailer - Wii U Controller

 

Je velmi pravděpodobné, že většina z vás se ohlíží spíše na PC, nicméně vzhledem k technologickým novinkám a oznámením by vůbec nebylo od věci začít s Nintendem. Jejich konference a prakticky i celý zbytek výstavy se totiž točil kolem Wii U, jež má udělat revoluci v oblasti konzolí, což rozhodně není ani pro asijského giganta nijak malý cíl. Své novinky si každopádně našla i jejich kapesní konzole Nintendo 3DS známá jak pro svůj třetí rozměr, tak pro své nevídané prodeje a zajímavé kousky, které na tuto platformu vyšly. Vzhledem ke statisícům novinek kolem Wii U však o pozornost připravila jen velmi malé procento herních novinářů. A proč vlastně? Vždyť když se s konzolí Nintendo na E3 vytasilo naposledy, nejeden člověk si výdobytek nejnovějších technologií snadno spletl s pouhým ovladačem pro klasické Wii. No, někde v tom musí být zakopaný pes, a tak ho pojďme najít a zjistit, na čem jsme.

 

Trailer - ZombiU

 

Nehledě na to, že Wii U je doopravdy celá konzole se vším všudy, jak se ukázalo na letošní i předešlé E3, největší potěšení bude skýtat velmi zajímavý ovladač, který je vlastně jakýmsi „tabletem,“ ke kterému je nutné mít i pevnou konzoli a ohebné prstíky zvyklé na šmatlání po dotykové obrazovce. Pokud ho však vynecháme a vyhodíme z žebříčku důležitosti, na prvním místě se ocitá nový hardware, s nímž ještě žádná konzole od Nintenda čest neměla. Nelze říct, že by hry na Wii či DS vypadaly špatně, ale přiznejme si, žádná sláva to také nebyla. Ale co se týče Wii U, nemusíte rovnou házet flintu do žita. Jak sám Satoru Iwata, prezident Nintenda, řekl, výkon je srovnatelný se současnými konzolemi od Microsoftu či Sony, s tím rozdílem, že skutečný potenciál Wii U hned tak nalezen nebude, protože bude třeba vše doladit do nejmenších detailů, což nějaký čas zabere. To koneckonců zjistily i konkurenční stroje, jež se pilovaly v průměru dlouhých šest let, bez kterých by hry dnes vypadaly úplně jinak.

 

Ukázka - Rayman Legends

 

Vrátíme-li se ale zpět k oné „nejdůležitější součástce,“ ovladači, uvidíme nejen dotykovou obrazovku, ale snad poprvé i plné rozhraní pro ovládání klasických her. Nechybí dvě páčky pro pohyb a rozhlížení se, čtyři akční tlačítka a další čtyři, které využijete spíše výjimečně. Chce-li však hra nějaké to tlačítko navíc, neexistuje nic lehčího, než ho umístit přímo na dotykovou plochu. V horní části ovladače je umístěna kamerka pro snímání vašeho obličeje, díky níž se tím pádem snadno přenesete přímo do hry a s nově stvořenou zrůdičkou, jejímž základem jste vy, můžete rychle vyrazit do boje. Jako takový bonus však vývojáři oznámili i Wii U Pro Controller, což je klasický ovladač, který můžete vidět jako příslušenství k PS3 či Xboxu 360. A proč? Samozřejmě proto, že od nynějška si Nintendo nedělá hry samo pro sebe, ale spolu s Wii U u něj můžete počítat i s takovými hvězdami, jako je Assassin’s Creed III, nové Call of Duty a většina dalších her, jejichž vydavatelskou společností budou EA, Activision či Ubisoft.

 

Trailer - Wii Fit U

 

Nintendo si jako vyhlídku na budoucnost dalo za cíl využívat jemného, hladkého a plovoucího enginu, takže až se v obchodě rozhlédnete po Wii U, neuvidíte hranatou bedničku na dříví do zásoby, ale hezký kvádřík s co nejzaoblenějšími hranami a hlavně ovladačem, který vyznává stejné náboženství. Dokonce ani přídavná baterie nepřijde, co se designu týče, zkrátka, a jakmile všechno příslušenství i samotnou konzoli uvidíte pohromadě, první, co vás napadne, bude mazlení se se všemi těmi lahůdkami. Však to znáte, pro Nintendo je od teď design stejně důležitý jako byl vždycky pro Apple. Stejně jako u jablíček ale i zde sází na funkčnost a jednoduchost, nicméně hrát si na boha se dvěma ovladači, které se vám snadno pomotají, naráz, to zde bude samozřejmostí. Vlastně si jich na party můžete přizvat i víc, a to proto, že v multiplayeru díky dotykové obrazovce nebude muset vaše televize obraz dělit do milionu částí, ale každý si vše užije v soukromí vlastního, bohužel poměrně drahého na pořízení, ovladače.

 

Gameplay - Nintendo Land

 

Předpokládaná cena nového Wii U skončila na ceně „předchozí verze“ konzole s o malinko přidanou hodnotou, tedy na nějakých 10 000,- Kč. Za ně samozřejmě dostanete vše potřebné včetně jednoho ovladače, jenž bude s přehledem zvládat nejdůležitější americké weby jako Youtube, Amazon, Netflix či Hulu. Zásoba videí tak bude nevýslovná a nikdy nedojde na moment, kdy s ovladačem či samotnou konzolí nebude co dělat. Navíc, pokud sázíte na design svého bytu a nechcete se obtěžovat se samou bílou všude kolem vás, už nyní lze s jistotou říct, že Wii U bude nabídnut v černém, přičemž další barvy budou možná následovat při příležitosti různých výročí, stejně jako to nedávno zažilo Wii a jeho červený kabátek. Technologicky i designově se Wii U oproti zbylým kouskům od Nintenda přeneslo na zcela novou úroveň. To samé se dá říct i o hrách, kterých odteď nebude pomálu a nebudete muset být nijak vybíraví při nákupu, protože si užijete téměř všeho, co nabídnou i zbylé konzole. Nemusíte se však bát, že by Nintendo nezůstalo u svých slavných exklusivních sérií. Navíc jich již pár bylo oznámeno na výstavě. A jaké to byly?

 

Trailer - Rabbids Land

 

Co se týče her pro nové Nintendo Wii, naprostým a jednoznačným hitem se brzy po oznámení stala další z desítek zombie survival akcí s názvem ZombiU. V té se zmocníme jednoho z mnoha přeživších Londýnské metropole. Na druhou stranu, aby se neřeklo, oproti přeživším stále zůstávají milionkrát větší počty zombií lačnících po jejich mozečcích marinovaných v krvi. Horor, akce, záludné charaktery a naprosto neobvyklý systém, díky němuž se po každé smrti dostaneme do těla jiného z dosud stále živých jedinců, to vše se spolu se ZombiU objeví exklusivně právě pro tuto konzoli. Ještě před výstavou ale bylo jasné, že i další velký titul, Rayman Legends, sklidí úspěch pro svůj předchozí díl Rayman Origins, který doslova zamával se 2D skákačkami. Nikdo ale neměl ani nemá v plánu přijít s novinkami, jde pouze o dokonalou atmosféru, parádní hudbu a výtečné technické zpracování, což oba díly této série splňují na jedničku.

 

Trailer - Pikmin 3

 

Nikdy nelze zapomenout na všechny ty revoluce, které Nintendo kdy přineslo. Právě oni se zasloužili o prohloubení rozměru ve hrách do třetí dimenze i bez brýlí a byli to oni, kdo se postaral o pohybové ovládání, bez něhož by byl Microsoft dnes živ jen s obtížemi. Ne, nikdy neodvedli bezchybnou práci, kterou další nepřekonali, avšak měli nápad, a to se cení. Spolu s pohybovým ovládáním se tak hodí říci, že pokračování tancování před televizorem s názvem Just Dance 4 bude spřáhnuto s novými písničkami, novými pohyby a dalšími téměř bezvýznamnými novinkami, ale hlavní je, že bude spřáhnut s Nintendem Wii U. To bude ale i cvičení s názvem Wii Fit U, které však není nic jiného než klasické Wii Fit přenesené do hlubšího slova smyslu, tedy do hry, která má v názvu velké U. Stejné spalování kalorií si však užijete i při hraní party her, což bude i nový titul Nintendo Land, jenž přinese doslova smršť miniher spojených s jejich nejhranějšími a nejoblíbenějšími sériemi, takže je o co stát, a to jak u velkých, tak i u těch nejmenších.

 

Trailer - New Super Mario Bros. U

 

Nevyzrálí hráči si však mohou užít zábavu i jinak než formou Nintedo Landu. Není totiž nic snazšího, než se přesídlit na Rabbids Land. Tyto hry bohužel nemají společný pouze „Land“ v názvu, nicméně z velké části i herní náplň. Na druhou stranu si obě strany vzaly pod křídla jiné minihry, a tak si pokaždé užijete i jinou zábavu. Ať tak nebo tak, hlavní je, že šílení králíci jsou zpátky a můžete si s nimi opět užít spoustu legrace. To ale není nic neobvyklého ani u dalšího herního světa s názvem LEGO City Undercover, což je jedna z nejkomplexnějších LEGO her, co kdy vznikla. V této onlinovce si tak zařádíte s dalšími hráči jen díky připojení k internetu, a to rozhodně nezní špatně. Obrovského, překrásného a především neprozkoumaného světa si ale koneckonců užijete i ve hře Pikmin 3, která zahrnuje jak zajímavá monstra, tak spoustu zábavy a ještě více nepředvídatelnosti.

 

Trailer - New Super Mario Bros. 2

 

Jak se ale dalo čekat, Nintendo nezapomnělo ani na své staré známé, takže nás v budoucnosti čekají celé 4 nové tituly ze světa Maria a jeho trubek. Na Wii U si ale zahrajete i staré dobré klasiky, což neznamená, že by hry jako Super Mario Wii U či New Super Mario Bros. U mohly v konkurenci s dalšími tituly jakkoli zaniknout. Jak už lze z názvů poznat, nic nového nás v nich nečeká, pouze nestárnoucí klasika, s jejímž pohlazením budete každý večer s chutí usínat. Na druhou stranu, mrknout na Maria ve 3D ve hře New Super Mario Bros. 2 či na jeho bratříčka Luigiho v Luigi’s Mansion: Dark Moon pro Nintendo 3DS, ani to nebude nijak nepříjemné. Naopak, nostalgie vyskočí a začne vás rdousit kdesi v krku, jako by vám právě zaskočila bowlingová koule. Mario je ten starý Mario, jak jste ho znali, no a Luigi si ve své hře zahraje na krotitele duchů, a tak není proč se na jejich nové 3D kousky netěšit.

 

Trailer - Luigi's Mansion: Dark Moon

 

Na 3DS ale brzy vyjdou i další velmi zajímavé tituly. Kupříkladu Disney Epic Mickey: Power of Illusion nás pošle do světa Epic Mickey, který bude tak nějak kooperovat s Disney Epic Mickey 2, který vychází na Wii U a další velké konzole. Na maličkaté konzoli do kapsy se však dostane i na legendární sérii Kingdom Hearts díky titulu Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance, takže Disney si v tuto chvíli nemá na co stěžovat, minimálně co se týče obsáhlosti jejich milovaných postaviček ve hrách na jakoukoli konzoli Nintenda. Epičností hýřící Castelvania: Lord of Shadows – Mirror of Fate bude následovat, takže pro hráče na handheldu Nintendo 3DS bude příští rok rozmanitý a bez jakýchkoli zastávek v programu. Nyní už se však přesuňme k našim počítačovým miláčkům, kteří jsou na tom snad ještě lépe. A co že nás tedy na PC čeká?

 

Trailer - Hitman: Absolution

 

Ač to není zrovna nejpříjemnější z novinek, nový Half-Life bohužel ne. Ačkoli se vývojáři ze studia Valve rozpovídali o svých kouscích Dota 2 a CS: Global Offensive, na Half-Life 3 padla zmínka pouze jedinkrát, a to v souvislosti s tím, že si Valve hru oznámí po svém. A, jak lze z předchozího řádku vyčíst, je už téměř jisté, že nebudeme mít tu čest s Half-Life 2: Episode 3, nýbrž se skutečnou trojkou se vším všudy. Pokud vás to však jakkoli zasáhlo, nemusíte se bát, že by nebylo na výběr ze spousty jiných AAA titulů, které zastupuje i nový Hitman: Absolution, v němž půjde nepřátele zabíjet na sto způsobů a využívat k tomu i okolní prostředí. To vše s hezkým grafickým kabátkem, příběhem zahrnujícím sexy jeptišky se zbraněmi v rukou a atmosférou, která by se nedala krájet ani Hitmanovou až nepěkně naostřenou kudlou.

 

Interview - Company of Heroes 2

 

Není-li však tichý postup střídající se s doslova bouchajícími pasážemi pro vás zrovna to pravé ořechové, jistě se zamyslíte nad budoucností legendární strategické série XCOM. Pak si uvědomíte, že se pracuje na jeho remaku, a pak si opět uvědomíte, tentokrát sklesle, že odteď je XCOM pouhou tupou střílečkou s mimozemšťany místo teroristů za nepřátele. Ale jak se zdá, není. Z dosavadních videí je vidět, že tvůrci přece jenom nezanevřeli na strategii a až své jednotky labužnicky posunete k takticky dokonalému tahu, budete se moci poplácat za ramenem. Svůj doušek taktiky ale vyžaduje i pokračování jedné z nejúspěšnějších taktických stříleček s názvem Company of Heroes 2. Stejně jako minule, bojiště opět zaplavíte v multiplayeru v hojném počtu a výhra spočine na vašich bedrech, jenom pokud budete činit rozvážně a s krytím za vámi. No anebo, pokud nebude na bojišti jediný inteligentní člověk, můžete jednoduše vytasit pušku a všechny zabít bez přemýšlení.

 

Ukázka - Tomb Raider

 

Jednou z nejkomentovanějších ukázek na výstavě se stala brzy po odhalení nová Lara Croft ve hře Tomb Raider, která ve svém gameplayi doslova kypěla energií, obrovskými skoky a přirozeným půvabem slečny, která je milimetr od jisté smrti. Bohužel, atmosféru zažehnal fakt, že si na ni ještě celý rok budeme muset počkat, a to nijak příjemné zjištění není. Alespoň Borderlands 2 ve své nové ukázce předvedli skutečnou show se spoustou mrtvol a s neobvyklými charaktery v hlavní roli. Navíc byly odhaleny dvě speciální edice, které vás sice vyjdou na nepříliš chvályhodnou cenu, ale to, čeho se vám za ni dostane, naprosto vykompenzuje ztráty na bankovním účtu. Stejně tak byl ale hojně ověnčován i projekt Sleeping Dogs, což je sice pouze pozměněný název pro nový True Crime, jehož vývojáři padli na kolena, nicméně to neznamená, že bychom se nedočkali výborné podívané v čele s neutuchající akcí a neobvyklým prostředím plném válek gangů a policajtů lačnících po spoutání jednoho z těch zlých.

 

Ukázka - Sleeping Dogs

 

Letošní rok se už od počátku nesl ve jméně jednoho z nejočekávanějších RPG posledních let. The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard je jeho rozšířením v podobě DLC, které samozřejmě přinese novou příběhovou linii, což je bohužel tak zhruba vše. Přesný opak je však The Elder Scrolls Online, což je poměrně nově oznámené MMORPG ze světa The Elder Scrolls. Jeho hlavní předností se tak stane možnost prozkoumávat svůj milovaný svět a ještě k tomu si užít s přáteli, kteří vám tak mohou pomoci s questy, na které byste sami jinak nebyli dostatečně dobří. Na podobnou notu ale hraje i o mnoho delší dobu očekávaný Neverwinter, což bude taktéž RPG, nicméně s izometrickým pohledem a možností vytvořit vlastní úkoly pro spoluhráče, kteří se s vámi následně vydají je v co-opu až pěti hráčů splnit.

 

Trailer - Worms Revolution

 

Nepatříte-li nicméně mezi fandy důmyslných realistických RPG s miliony principy a složitými hádankami, neexistuje nic snazšího, než se vrhnout na dvě akční rubačky s komiksovou grafikou, u nichž se s informacemi na E3 doslova roztrhl pytel. V první řadě je to Torchlight 2, jehož beta byla nedávno přístupna nemalému počtu hráčů, ale také se můžete začít zajímat o Darksiders 2, který obsáhne nového hrdinu, kvůli němuž si zároveň budete muset zvykat i na naprosto jiný způsob soubojů. Fanoušci klasických komiksů ale nemusí zoufat. Po první epizodě, která již vyšla, se chystají mnohé další z nejnovější adventurní série s názvem The Walking Dead: The Game. Krásná grafika, luxusní příběh a zajímavá hratelnost zde nejsou pouhým snem. Snad jediná výtka putuje k autorům v závislosti na faktu, že jsou všechny díly na jedno brdo, pouze si pokaždé užijete trochu jiného sledu událostí. A pokaždé něco jiného si můžete dát i v nejnovějším díle Worms s podtitulkem Revolution, kde se stane prioritou multiplayer a zápasení s přáteli i nepřáteli pěkně červ na červa.

 

Ukázka - Medal of Honor Warfighter

 

Konferenci EA se nedá upřít, že zahrnula obrovský počet AAA titulů, z nichž jeden převyšuje druhý, druhý třetí a třetí všechny zbylé. Tedy, vezmeme-li v úvahu, že tím třetím je Medal of Honor Warfighter, který se i přes úspěch Crysis 3 dokázal nečekaně prosadit na všech frontách. Vzhledem k využití enginu Battlefieldu 3 se mu navíc nedá upřít ani skvělá grafika a technologie, takže lze jen čekat, co víc nabídne.  O klasickém fotbalu FIFA 13 se to ale říct nedá. Tam už jsou karty rozdané a bohužel, jediný skutečně zajímavý prvek, ovládání hlasem, si na sebe vzal Xbox 360. To Need for Speed Most Wanted hraje úplně jinou ligu. Svého jmenovce navíc nijak neztrapňuje, neboť akce, honičky s policií i volné vyjížďky jen tak po městě, to nelze z původních Most Wanted nikdy zapomenout a to vše bude i zde.

 

Trailer - World of Warplanes

 

Ani jejich další, tentokrát již vydaný titul, ale na výstavě nezůstal pozadu. Star Wars: The Old Republic si užije rozsáhlého updatu nabízejícího hráčům mnohem větší rozhled a spoustu nových dungeonů k pokoření. Fanoušci válčení si ale místo tohoto sci-fi kousku s chutí podají „pokračování“ MMO válečné hry World of Tanks s názvem War of Warplanes, kde se, jak lze již ze samotného názvu poznat, bude bojovat ve vzduchu, nicméně s obtížemi s ovládáním díky realistickému chování letadel a spoustou typů k výběru. I MMORPG Rift se nově dočká datadisku s názvem Rift: Storm Legion, který přidá, tak jak se dá očekávat, nové dungeony, nové questy, novou nejvyšší úroveň a nový nejlepší gear k získání. Do čtveřice všeho nejlepšího poslouží nadšeně vyhlížený titul End of Nations, který nás vede do světa strhaného válkou, což nelze oslavit jinak, než další válkou. A hezky ve free-to-play strategii s nutností myslet na každou jednotku a s faktem, že i jeden jediný vojáček může zvrátit celou PvP bitvu.

 

Trailer - SimCity

 

Nových MMO her je tento rok doslova přehršel, ale jsou tu i hry, které jsou na trhu již roky, a přesto se jim dostává náležité pozornosti a nepřeberné spousty novinek. Mezi tyto rozšíření bude brzy patřit i The Lord of the Rings Online: Riders of Rohan, jenž tomuto free-to-play titulu dodá na atraktivnosti díky spoustě nových questů a dungeonů. Stejně tak bude o novinky rozšířen renovovaný simulátor stavění městečka SimCity, který každopádně bude těžit především z roztomilé grafiky, která titul bude doprovázet. Obrovským zářezem free-to-play titulů do pažby se brzy stane Hawken, jenž vás přenese do multiplayerových klání v obrovském mechu, s nímž rozstřílíte všechny nepohodlné a rozšlápnete všechny obyčejné lidi bez milionů tun železa kolem sebe. Snad poslední MMO, které bylo na E3 rozvedeno do o něco větších detailů, je PlanetSide 2, který vás přenese k soubojům obrovských strojů i obyčejných vojáků na pláních s futuristickou helmou na hlavě, přičemž oproti prvnímu dílu se má jednat o skutečnou bombu, jež vás chytne a nepustí.

 

Ukázka - Metro: Last Light

 

Na novém Resident Evil s pořadovým číslem 6 se podílí samozřejmě celé hordy zombií lačnících po vaší krvi. Na rozdíl od dříve zmíněného ZombiU se však mnohem více než na zabíjení nepřátel zaměří na oduševnělé momenty, které vás chytí za srdce a ty nejstrašidelnější kobky lidské misi, které se probouzí jen v těch nejhorších nočních můrách. O atmosféře však bude řeč i v případě Far Cry 3, jehož jedna mise, v níž se kvůli své kamarádce prodíráte zapálenými prkny v hořícím domě, vyloženě odstraní původní myšlení na hru jako na tupou střílečku bez nápadu a atraktivnosti. Abyste ale neměli v kalhotách málo, přispěchá na pomoc Aliens: Colonial Marines, o němž však příliš mnoho nového zmíněno nebylo. Prostě se jen budete bát, a to je oč tu běží. Koneckonců, z tohoto odstavce se nepřestanete bát ani u jedné z her, a to ani na sekundu. Kupříkladu v Metro: Last Light si skutečně začnete zakládat na jediném lidském pudu – přežít. Je to však vůbec možné?

 

Trailer - South Park: The Stick of Truth

 

O jedné nemožné věci se však mluvit, co se E3 týče, dá. Už během prvních záběrů bylo totiž zhola nemožné se alespoň nepousmát nad novým South Parkem: The Stick of Truth, který vás přenese za starými dobrými hrdiny ze seriálu, nicméně v těle vlastním, protože na ně žádné dobrodružství nečeká, zatímco na vás ano. A obrovské, jakkoli malí jste vy. Aplaus však sklidil i Zeno Clash II, jenž je nástupcem poměrně známé indie hry jedoucí na Source enginu. Ačkoli se jedná o pokračování, z prvních záběrů se kromě lepší grafiky nedá mluvit o žádných větších změnách. Na ty si asi budeme ještě muset chvíli počkat. Přesným opakem je česká ArmA III, která naopak změnami doslova překypuje. Nové prostředí, nové dvě strany barikády a nové technické vymoženosti, s nimiž nepřátelům pořádně zavaříte, ovšem opět s takovou mírou realističnosti, abyste se za každé situace kryli a měli oporu ve spolubojovnících.

 

Trailer - Star Wars 1313

 

Jednou z nejočekávanějších logických her tohoto roku se po oznámení stal Quantum Conundrum, na němž pracuje jedna z nejslavnějších designérek herního průmyslu, a totiž Kim Swiftová. Ta mimo jiné pracovala na prvním i druhém Portalu, čímž si samozřejmě vysloužila uznání a pozornost v případě této nové hry. Jako poslední hru, která byla na výstavě dokonce oznámena, jsme si pak nechali Star Wars 1313, který ale na první pohled vypadá jako technologické demo. Proč? Zdá se, jako by z oka vypadl nástupci dnešní generace konzolí a jako byste na jeho rozpohybování na počítači potřebovali, aby vám vašeho miláčka sestavila NASA. Překrásná grafika, perfektní fyzika a tak detailní animace, že by se mohly i filmy stydět. Na Star Wars 1313 si však ještě počkáme stejně jako na většinu dalších, které byly zmíněny v tomto či v minulém článku. Jak se ale na letošní E3 ukázalo, čeká nás nadupaný rok plný zábavy, a tak se máte každý měsíc tohoto i příštího roku na co těšit!

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist