Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Čínský prezident v Praze

01.04.16, 23:20, autor: nevimjmeno2, vyšlo v blogu: nevimjmeno2
Rád bych něco napsal na téma našich krásných objektivních médiích a pár levičáckých dětech s mlíkem na hipster hlavách.

Rád bych něco napsal na téma našich krásných objektivních médiích a pár levičáckých dětech s mlíkem na hipster hlavách. 

 


Těšil jsem se, že k nám přijede prezident největší a nejsilnější země na této planetě. Místo přivítání jsem se ale v mainstreamu potkal pouze s agresí, odporem, nenávistí, trapnými parodiemi a podobně. Vše začalo, když pan prezident vystoupil z letadla. Hned LIVE média začala řvát jak byl příjezd monstrózně přepálený a podobně. Pokud je pro někoho 20 vojáků, vojenský orchestr a 3 vlajky monstrózní, tak by měl navštívit svého cvokaře. Já osobně jsem čekal něco víc. To, že banda nicnedělajících uřvaných spratků prvně počmárala vlajky Číny na Evropské ulici apod, pak je vyměnily za vlajky Tibetu a nakonec rozřezaly české vlajky ani nekomentuji. Takoví lidé nemají na svobodě co dělat. Já bych je nepustil ani na koloběžku. Dále jsme se hned na letišti dozvěděli, že s Jižní Koreou máme větší obchody a takové přivítání jejich zástupců nebylo. Na to bych dodal, že se Slovenskem máme ještě daleko větší obchody a velkolepé přivítání slovenských zástupců jsem v životě neviděl. 

 


Pak jsme se dozvěděli, že 200 číňaňů, co přišli přivítat svého pana prezidenta, byli zaplacení. Tak zaprvé těch Číňanů bylo přes 1000. 200 měla ta hlavní skupinka, o které ještě budu hovořit. Pokud já budu v Číně, a přiletí tam Zeman, tak si taky vezmu českou vlajku a jedu se podívat, když už tam takovou dálku jsem. Víte, kolik sakra Číňanů ročně navštíví Prahu? Navíc pokud vím, tak svými utrátami překonali Rusy a jsou na prvním místě. Myslím, že počet, jaký ho byl přivítat, byl docela malý a nedivil bych se, že naše média nám neukázala všechny. Teď se vrátím k té velké skupince číňanů. O té bitce určitě víte. Pokud ne, tak gratuluji, že jste konečně vylezli z jeskyně ze zimního spánku. Pár našich namachrovaných dětiček přišlo číňany provokovat s tibetskými vlajkami a řvali na ně, ať ti komouši táhnou domů a i horší výrazy. Důležité je, že v následném konfliktu média informovala, že napadeni byli i koledníci co se tam přimotali. Pak ale omylem zmínili takový paskvil, že jeden koledník měl na sobě tibetskou vlajku. :D :D :D Já osobně na tom videu neviděl ani jednu pomlázku a ani jednu řechtačku, ale už vůbec nevím, odkdy je v České republice koledováno s tibetskými prvky. Asi nějaká nová vychytávka z pražských kaváren. Děcka pak brečela, že PČR sebrala jen bělochy. To, že ale ona začala verbálně napadat a způsobila celou akci, je děckám asi jedno. Škoda, že ta bitka byla jen fackovačka z prvního stupně základní školy. Ona třeba taková fraktura lebky by je naučila, jak se mají chovat k významným hostům. Můžeme děkovat, že vůbec někdo takový do našeho zapadákova přiletěl. Mimochodem na známé akci proti Zemanovi měli demonstranti velice náhodně stejné myšlenky a všichni si podomácku vyrobili červené karty. A anglické nápisy, co se do hodiny objevily na New York Times, Washington Post a dále, byla taky jen náhodička. Prostě myslet si, že tam byla skupina 200 zaplacených lidí, je silná psychická porucha. Že jsem si nevšiml nějakých protestů, když byly čínské vlajky rozvěšené v Paříži, v Londýně či ve Washingtonu. Že nikomu nevadilo, když si to čínský prezident štrámoval Londýnem v královském kočáře. 

 


Dneska ráno v rádiu blábolil náš ospalý Rakušan něco o tom, že byl pošlapán odkaz Havla, když byl čínský prezident vpuštěn na zámek v Lounech. Nechápu, jak může odpovědný politik vyzvracet veřejně takový žvanec nesmyslů, každopádně pan Rakušák nějak zapomíná, že v roce 2012 vedl diplomatickou cestu do Bahrajnu chvíli potom, co tam byla brutálně potlačena protivládní demonstrace, která měla za následek několik mrtvých. Taky zapomněl na jeho cesty do Saudské Arábie, která de facto vyvřaždila a pozatýkala celou opozici. Poradil bych panu ochránci sudetských vrahů, aby si pořádně (nejlépe třikrát) zametl před vlastním prahem a než něco plácne, tak pak aby to zkontrolovalo alespoň 10 jeho právníků a poradců, aby to nebyla snůška nesmyslů jako posledně. Dále by bylo dobré dodat, že v Číně je normální, že na hlavních třídách jsou vyvěšené vlajky, pokud k nim dorazí nějaká delegace. Jen u nás je z pár vlajek takové haló. Ale když nám nedávno po dálnicích drandila americká armáda (která způsobila minimálně 2 dopravní nehody), tak to byla ukázka nádherné demokracie. Jo počkat, oni se vlastně jen pravidelně vraceli z Polska do Německa a spadli jim Google mapy, tak to vzali omylem přes nás. Podobný problém s mapami měli i v roce 1945 a to si odnesly stovky lidí životem. Dále by mě zajímalo, proč před pár dny byli demonstranti proti islámu nazýváni nacisty a proč demonstranti proti... ani nevím proti čemu... jsou aktivisté. Je také důležité dodat, že buď by policie měla dotyčné nacisty pozatýkat a hodit před soud, nebo by se měl pisálek zpovídat z jakého důvodu nazval občany nacisty. Dnes byl také další pochod dětí Prahou s tibetskými vlajkami. Zatímco lidé jsou v práci a normální děti ve školách, tak tato invidivua (nejspíše na dávkách) si vesele každý den protestují. Asi chytila nějaký francouzský syndrom. Dále také byla vtipná scénka, kdy samozvaný ochránce sudetských vrahů a Kalousek společně věšeli tibetskou vlajku. Strejda Kalousek se pak snažil prorazit policejní kordón. Zatímco já bych skončil s přeraženýma rukama, tak policisté se na Kalouska usmívali jako obsluha gay baru. 

 


Dále od médií jako Novinky, Idnes, MF DNES, ČT, E15 a podobné přišlo několik stovek článků o porušování lidských práv v Číně, o tom, jak je komunismum v Číně špatný, o tom, že Čína vlastně není velmoc, o tom, jak Česká republika chce s Čínou dobýt Evropu (WTF?), o tom, jak nás Čína zničí, všechny nás zotročí a další bludy. Taky nezapomněli na obrázky a kresby, které byly vtipné jak vtipy typu: Jdou dva a prostřední upadl. Mám toho hodně co na srdci, ale stejně už by to nikdo nečetl. Nejvíc mě ale pobavila v rádiu propagandistická hláška, jestli máme raději čínské nudle a nebo německý šnicl. No já osobně mám raději vídeňský šnicl. 

 

A něco aktuálního: ZOO Praha by mohla mít 2 čínské pandy :)

 

 


Korekci článku provedl MAXX´´´, takže vše kdyžtak směrujte na něj :)

Další články z této sekce...

ANKETA

Jste rádi, že byl u nás prezident Číny?

Ano
Ne

Celkem: 28 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 27.3.2011 12:21:04
* BlogRank: 2,51
* Přístupů: 621 876
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist