Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 9.9.2017

10.09.17, 21:39, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Horská kola - Závod MS mužů v Cairnsu (Austrálie) 

2. Jaroslav Kulhavý

31. Jan Škarnitzl 

40. Jan Nesvadba

Horská kola - Závod MS žen v Cairnsu (Austrálie) 

22. Karla Štěpánová 

39. Jitka Škarnitzlová

Horská kola - Závod MS do 23 let žen v Cairnsu (Austrálie) 

4. Barbora Průdková 

8. Jana Czeczinkarová

Vodní slalom - Závod SP K1 mužů v Seu d’Urgellu (Španělsko)

3. Jiří Prskavec 

6. Vít Přindiš 

11. Ondřej Tunka

19. Vavřinec Hradilek 

Vodní slalom - Závod SP C2 mužů v Seu d’Urgellu (Španělsko)

4. Jonáš Kašpar, Marek Šindler 

8. Ondřej Karlovský, Jakub Jáně

9. Tomáš Koplík, Jakub Vrzáň 

Vodní slalom - Závod SP C1 žen v Seu d’Urgellu (Španělsko)

11. Tereza Fišerová

16. Monika Jančová 

20. Kateřina Havlíčková 

Snowboardcross - Závod SP žen v Cerro Catedral (Argentina)

7. Eva Samková

11. Vendula Hopjáková

Snowboardcross - Závod SP mužů v Cerro Catedral (Argentina)

13. Jan Kubičík

Házená - Zápas 1.kola Poháru EHF mužů v Hafnarfjarðaru (Island)

FH Hafnarfjardar (Island) - HC Dukla Praha 31:25

Cyklistika - Závod 7.etapy mužů v Hemel Hemstead - Cheltenham (Velká Británie)

51. Zdeněk Štybar

Sportovní střelba - Závod MS skeetu mužů v Moskvě (Rusko)

12. Miloš Slavíček

15. Jan Zámečník

17. Tomáš Nýdrle

Sportovní střelba - Závod MS skeetu družstev mužů v Moskvě (Rusko)

3. Miloš Slavíček, Jan Zámečník, Tomáš Nýdrle

Sportovní střelba - Závod MS skeetu juniorů v Moskvě (Rusko)

5. Jaroslav Lang

31. Jan Horký

40. Daniel Korčák

Sportovní střelba - Závod MS skeetu družstev juniorů v Moskvě (Rusko)

4. Jan Horký, Daniel Korčák, Jaroslav Lang

Skoky na lyžích - Závod  Letní Grand Prix žen v Čajkovskij (Rusko)

33. Zdena Pešatová 

38. Barbora Blažková

Skoky na lyžích - Závod  Letní Grand Prix mužů v Čajkovskij (Rusko)

28. Vojtěch Štursa 

38. Jakub Janda  

43. Lukáš Hlava 

Florbal - Zápas přípravný mužů v Mladé Boleslavi

ČR - Slovensko 13:2

Florbal - Zápas přípravný žen v Mladé Boleslavi

ČR - Německo 17:2 

Volejbal - Zápas přípravný žen v Záhřebu (Chorvatsko)

ČR - Chorvatsko 2:2 (22:25, 25:17, 24:26, 25:19)

Inline hokej - Zápas o 3.místo MS mužů v Nankingu (Čína) 

ČR - Kanada 5:0

Inline hokej - Zápas o 3.místo MS žen v Nankingu (Čína) 

ČR - Kanada 1:3 

Atletika - Závod Grand prix běhu na 10km mužů v Praze

26. Jiří Homoláč

Atletika - Závod Grand prix běhu na 10km žen v Praze

7. Eva Vrabcová-Nývltová

Travní lyžování - Závod MS obřího slalomu mužů v Kaprunu (Rakousko)

1. Petr Gardavský 

3. Martin Barták 

11. Martin Štěpánek

Travní lyžování - Závod MS obřího slalomu žen v Kaprunu (Rakousko)

1. Petr Gardavský 

5. Adéla Kettnerová 

10. Karolína Rašovská

13. Dominika Dudíková

Kanoistika - Závod MS C1 maratonu žen v Pietermaritzburgu (JAR)

3. Jana Ježová 

Kanoistika - Závod MS K1 maratonu žen v Pietermaritzburgu (JAR)

5. Anna Kožíšková 

Kanoistika - Závod MS C1 maratonu mužů v Pietermaritzburgu (JAR)

7. Jakub Březina 

Kanoistika - Závod MS K1 maratonu mužů v Pietermaritzburgu (JAR)

8. Jakub Adam 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,89
* Přístupů: 187 619
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist