Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 5.1.2017

06.01.17, 13:47, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Biatlon - Závod SP sprintu mužů v Oberhofu (Německo)

2. Michal Šlesingr

17. Adam Václavík 

19. Ondřej Moravec 

21. Michal Krčmář 

71. Jaroslav Soukup

Tenis - Zápas čtvrfinále turnaje žen v Brisbane (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Roberta Vinciová (Itálie) 2:1 (3:6, 6:2, 6:2)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Kateřina Siniaková - Nina Stojanovičová (Srbsko) 6:3, 6:4

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Johanna Kontaová (Velká Británie) - Kristýna Plíšková 2:1 (6:4, 6:7, 6:3)

Tenis - Zápas čtvrfinále turnaje mužů v Dauhá (Katar) 

Tomáš Berdych - Jo Wilfried Tsonga (Francie) 2:0 (7:5, 6:3)

Tenis - Zápas čtvrfinále turnaje mužů v Dauhá (Katar) 

Novak Djokovič (Srbsko) - Radek Štěpánek 2:0 (6:3, 6:3)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland) 

Lauren Davisová (USA) - Barbora Strýcová 2:0 (6:1, 7:6)

Tenis - Zápas čtvrfinále turnaje čtyřhry žen v Aucklandu (Nový Zéland) 

Renata Voráčová, Demi Schuursová (ČR, Nizozemsko) - Lucie Šafářová, Barbora Strýcová bez boje

Tenis - Zápas základní skupiny turnaje Hopmanova poháru smíšených druztev v Perthu (Austrálie) 

Lara Arruabarrenaová-Vecinová (Španělsko) - Lucie Hradecká 0:2 (2:6, 4:6)

Tenis - Zápas základní skupiny turnaje Hopmanova poháru smíšených druztev v Perthu (Austrálie) 

Feliciano Lopez (Španělsko) - Adam Pavlásek 2:0 (7:6, 6:4) 

Tenis - Zápas základní skupiny turnaje Hopmanova poháru smíšených druztev v Perthu (Austrálie) 

Lara Arruabarrenaová-Vecinová, Feliciano Lopez (Španělsko) - Lucie Hradecká, Adam Pavlásek 2:0 (4:2, 4:1) 

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Zahřebu (Chorvatsko)

Kryštof Krýzl nedokončil 

Hokej - Zápas turnaje základní skupiny osmi zemí žen v Füssenu (Německo) 

Německo - ČR 2:1 po prodloužení

Saně - Závod SP dvojic mužů v Königssee (Německo)

13. Lukáš Brož, Antonín Brož

Matěj Kvíčala , Jaromír Kudera nedokončili

Saně - Závod SP žen v Königssee (Německo)

31. Tereza Nosková

Saně - Závod ME dvojic mužů v Königssee (Německo)

10. Lukáš Brož, Antonín Brož

Matěj Kvíčala , Jaromír Kudera nedokončili

Saně - Závod ME žen v Königssee (Německo)

22. Tereza Nosková

Motorismus - Závod 4.etpay Rallye Dakar automobilů mužů v San Salvador de Jujuy - Tupiza (Argentina - Bolívie)

15. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Závod 4. etpay Rallye Dakar motocyklů mužů v San Salvador de Jujuy - Tupiza (Argentina - Bolívie)

18. Ondřej Klymčiw 

25. Milan Engel 

49. David Pabiška 

77. Petr Vlček 

102. Rudolf Lhotský 

Motorismus - Závod 4.etpay Rallye Dakar kamionů mužů v San Salvador de Jujuy - Tupiza (Argentina - Bolívie)

9. Aleš Loprais

19. Martin Kolomý 

25. Martin Macík ml. 

Motorismus - Závod 4.etpay Rallye Dakar čtyřkolek mužů v San Salvador de Jujuy - Tupiza (Argentina - Bolívie)

13. Tomáš Kubiena 

18. Zdeněk Tůma

Josef Macháček nedokončil



 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,9
* Přístupů: 195 555
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist