Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 4.3.2018

06.03.18, 20:41, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Biatlon - Závod MS stíhacího juniorek v Otepäe (Estonsko) 

1. Markéta Davidová 

21. Tereza Vinklárková 

53. Natálie Jurčová 

Biatlon - Závod MS stíhacího juniorů v Otepäe (Estonsko) 

14. Jakub Štvrtecký 

Biatlon - Závod MS stíhacího dorostenců v Otepäe (Estonsko) 

30. Mikuláš Karlík 

35. Jakub Kocián 

43. Tomáš Mikyska 

Biatlon - Závod MS stíhacího dorostenek v Otepäe (Estonsko) 

20. Tereza Voborníková 

28. Iva Křižovičová 

29. Petra Suchá

42. Karolína Dusilová 

Skikros - Závod SP žen v Solnečnaja Dolině (Rusko) 

6. Nikol Kučerová 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Lahti (Finsko) 

33. Roman Koudelka 

38. Čestmír Kožíšek 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Lahti (Finsko) 

42. Jan Vytrval 

47. Martin Zeman 

Klasické lyžování - Závod SP individulního žen v Lahti (Finsko) 

18. Kateřina Beroušková 

49. Petra Nováková

Klasické lyžování - Závod SP individulního mužů v Lahti (Finsko) 

53. Miroslav Rypl 

55. Michal Novák 

65. Jonáš Bešťák 

Alpské lyžování - Závod SP kombinace žen v Crans Montaně (Švýcarsko) 

31. Kateřina Pauláthová 

32. Tereza Kmochová 

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Kranjské Goře (Slovinsko) 

Ondřej Berndt nedokončil

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics Vasova běhu mužů v Moře (Švédsko)

7. Stanislav Řezáč 

29. Petr Novák 

57. Lukáš Bauer 

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics Vasova běhu žen v Moře (Švédsko)

3. Kateřina Smutná 

19. Šarka Zelenková 

Atletika - Závod HMS běhu na 4x400m mužů v Birminghamu (Velká Británie) 
5. Michal Desenský, Patrik Šorm, Filip Šnejdr, Pavel Maslák 
Atletika - Závod HMS běhu na 4x400m žen v Birminghamu (Velká Británie) 
7. Martina Hofmanová, Tereza Petržilková, Marcela Pírková, Lada Vondrová 
Atletika - Závod HMS běhu na 60m překážek mužů v Birminghamu (Velká Británie) 
11. Petr Svoboda 
Atletika - Závod HMS běhu na 1500m mužů v Birminghamu (Velká Británie) 
10. Jakub Holuša 

Dráhova cyklistika - Závod MS na 1 km s pevným startem mužů v Apeldoornu (Nizozemsko) 

14. Robin Wagner 

15. Pavel Kelemen 

Dráhova cyklistika - Závod MS bodovacího žen v Apeldoornu (Nizozemsko) 

15. Jarmila Machačová

Dráhova cyklistika - Závod MS keirinu žen v Apeldoornu (Nizozemsko) 

17. Sára Kaňkovská

Cyklistika - Závod 1.etapy mužů v Chatou - Meudon (Francie)

19. Roman Kreuziger 

Hokej - Zápas o umístění EBEL ligy mužů v Bolzanu (Itálie)

HC Bolzano (Itálie) - Orli Znojmo 4:3 po samostatných nájezdech

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,02
* Přístupů: 286 417
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist