Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 4.1.2017

05.01.17, 16:51, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Hokej - Zápas turnaje základní skupiny osmi zemí žen v Füssenu (Německo) 

Kanada - ČR 6:2

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Kateřina Siniaková - Simona Halepová (Rumunsko) 2:1 (6:3, 4:6, 7:5) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Šen-Čenu (Čína) 

Kristýna Plíšková - Kai-Chen Chang (Tchaj-wan) 2:0 (6:1, 6:2) 

Tenis - Zápas 2. kola turnaje mužů v Dauhá (Katar) 

Radek Štěpánek - Arthur De Greef (Belgie) 2:0 (6:3, 6:2) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Dauhá (Katar) 

Tomáš Berdych - Jiří Veselý 2:1 (7:6, 1:6, 6:1) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland) 

Barbora Strýcová - Lucie Šafářová 2:1 (7:5, 3:6, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje čtyřhry žen v Aucklandu (Nový Zéland) 

Lucie Šafářová, Barbora Strýcová - Annika Becková, Julia Görgesová (Německo) bez boje 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Innsbrucku (Rakousko) 

16. Lukáš Hlava 

20. Jakub Janda

26. Roman Koudelka

Klasické lyžování - Závod SP stíhacího mužů v Oberstdorfu (Německo)

29. Martin Jakš 

47. Petr Knop 

48. Michal Novák 

Klasické lyžování - Závod SP stíhacího žen v Oberstdorfu (Německo)

36. Petra Nováková 

44. Kateřina Beroušková  

Klasické lyžování - Závod Ski Classics Vasaloppetu China mužů v Čchang-Čchunu (Čína)

17. Daniel Máka

21. Pavel Janeček

Basketbal - Zápas základní skupiny Euroligy žen v Praze 

ZVVZ USK Praha - Famila Schio (Itálie) 74:73 

Basketbal - Zápas základní skupiny Europe Cup mužů v Kluži (Rumunsko)

U-BT Kluž-Napoca (Rumunsko) - BK JIP Pardubice 

Volejbal - Zápas 3.kola Poháru CEV mužů v Karlových Varech

VK ČEZ Karlovarsko - Tiikerit Kokkola (Finsko) 2:3 (25:23, 28:26, 25:20, 25:16, 15:12)

Volejbal - Zápas 3.kola Poháru CEV mužů v Toursu (Francie)

Tours VB (Francie) - Volejbal Brno 3:0 (25:17, 34:32, 25:13) 

Motorismus - Závod 3.etpay Rallye Dakar automobilů mužů v San Miguel de Tucumán - San Salvador de Jujuy (Argentina)

21. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Závod 3.etpay Rallye Dakar motocyklů mužů v San Miguel de Tucumán - San Salvador de Jujuy (Argentina)

24. Milan Engel 

25. Ondřej Klymčiw 

39. David Pabiška 

84. Rudolf Lhotský 

86. Petr Vlček 

Motorismus - Závod 3.etpay Rallye Dakar kamionů mužů v San Miguel de Tucumán - San Salvador de Jujuy

(Argentina)

2. Martin Kolomý 

15. Aleš Loprais 

17. Martin Macík ml. 

Motorismus - Závod 3.etpay Rallye Dakar čtyřkolek mužů v San Miguel de Tucumán - San Salvador de Jujuy (Argentina)

3. Josef Macháček 

15. Tomáš Kubiena 

21. Zdeněk Tůma

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,86
* Přístupů: 168 977
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist