Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 3.3.2018

04.03.18, 20:12, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Atletika - Závod HMS běhu na 400m mužů v Birminghamu (Velká Británie) 

1. Pavel Maslák 

13. Patrik Šorm 

Atletika - Závod HMS vrhu koulí mužů v Birminghamu (Velká Británie) 

3. Tomáš Staněk

Atletika - Závod HMS sedmiboje mužů v Birminghamu (Velká Británie) 

9. Jan Doležal 

Atletika - Závod HMS běhu na 60m mužů v Birminghamu (Velká Británie) 

17. Dominik Záleský

Zdeněk Stromšík nedokončil

Atletika - Závod HMS běhu na 400m žen v Birminghamu (Velká Británie) 

13. Lada Vondrová 

Atletika - Závod HMS běhu na 1500m žen v Birminghamu (Velká Británie) 

21. Simona Vrzalová 

Biatlon - Závod MS sprintu juniorek v Otepäe (Estonsko) 

2. Markéta Davidová 

30. Tereza Vinklárková 

52. Natálie Jurčová 

Biatlon - Závod MS sprintu juniorů v Otepäe (Estonsko) 

24. Jakub Štvrtecký 

63. Dominik Štulík 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v La Molině (Španělsko) 

1. Eva Samková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v La Molině (Španělsko) 

36. Jan Kubičík 

42. Radek Vintr 

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu žen v Kayseri (Turecko) 

2. Ester Ledecká 

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu mužů v Kayseri (Turecko) 

39. Viktor Brůžek 

Skikros - Závod SP žen v Solnečnaja Dolině (Rusko) 

8. Nikol Kučerová 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu mužů v Lahti (Finsko) 

47. Luděk Šeller 

51. Michal Novák 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu žen v Lahti (Finsko) 

47. Petra Nováková 

48. Kateřina Beroušková 

Severská kombinace - Závod SP sprintu dvojic mužů v Lahti (Finsko) 

16. Martin Zeman, Jan Vytrval

Alpské lyžování - Závod SP superobřího slalomu žen v Crans Montaně (Švýcarsko) 

Kateřina Pauláthová nedokončila 

Alpské lyžování - Závod SP obřího slalomu mužů v Kranjské Goře (Slovinsko) 

Adam Kotzmann nedokončil 

Plažový volejbal - Zápas čtvrtfinále turnaje žen ve Fort Lauderdale (USA) 

Berti Alves Fernanda, Seixas Barbara (Brazílie) - Markéta Nausch Sluková, Barbora Hermannová 2:0 (21:14, 21:15) 

Cyklistika - Závod jednodenní mužů v Sieně (Itálie) 

7. Zdeněk Štybar 

Dráhova cyklistika - Závod MS sprintu mužů v Apeldoornu (Nizozemsko) 

21. Martin Čechman 

32. David Sojka 

Dráhova cyklistika - Závod MS omnium mužů v Apeldoornu (Nizozemsko) 

24. Nicolas Pietrula

Skibob - Závod MS obřího slalomu mužů v Lenggriesu (Německo) 

1. Pavel Čiháček 

2. Aleš Housa 

4. Ondřej Pavlíček 

9. Pavel Hlaváč 

10. Michal Pasler

Skibob - Závod MS kombinace mužů v Lenggriesu (Německo) 

1. Pavel Čiháček 

2. Aleš Housa 

4. Ondřej Pavlíček 

7. Pavel Hlaváč 

Skibob - Závod MS obřího slalomu žen v Lenggriesu (Německo) 

1. Stanislava Preclíkova 

5. Krystýna Harnachová 

6. Aneta Havlíčková 

8. Gabriela Jašková

Skibob - Závod MS kombinace žen v Lenggriesu (Německo) 

1. Stanislava Preclíkova 

5. Krystýna Harnachová 

7. Gabriela Jašková

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,02
* Přístupů: 286 591
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist