Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 3.2.2018

08.02.18, 21:16, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Tenis - Zápas semifinále turnaje žen v Petrohradu (Rusko) 

Petra Kvitová - Julia Görgesová (Německo) 2:1 (7:5, 4:6, 6:2)

Cyklokros - Závod MS juniorů ve Valkenburgu (Nizozemsko) 

2. Tomáš Kopecký 

21. Jakub Schierl 

24. Tomáš Ježek 

30. Jakub Ťoupalík 

34. Jakub Říman 

39. Alvín Tomášek 

Cyklokros - Závod MS do 23 let žen ve Valkenburgu (Nizozemsko) 

9. Adéla Šafářová 

17. Magdalena Mišoňová 

33. Elizabeth Ungermanová 

35. Tereza Vaníčková 

Cyklokros - Závod MS žen ve Valkenburgu (Nizozemsko) 

12. Kateřina Nash 

27. Pavla Havlíková 

Atletika - Závod halového mítinku běhu na 3000m mužů v Karlsruhe (Německo) 

Jakub Holuša nedokončil 

Cyklistika - Závod 4.etapy Kolem Valencie mužů v Orihuela - Cocentaina (Španělsko) 

8. Roman Kreuziger

57. Daniel Turek 

100. Michal Schlegel 

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics žen v Toblachu - Cortiny d'Ampezzo (Itálie)

2. Kateřina Smutná 

13. Karolína Bícová 

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics mužů v Toblachu - Cortiny d'Ampezzo (Itálie)

20. Jiří Ročárek 

24. Jan Šrail 

28. Pavel Ondrášek

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Willingenu (Německo) 

35. Roman Koudelka 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Hakubě (Japonsko) 

10. Tomáš Portyk 

32. Miroslav Dvořák 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů ve Feldbergu (Německo)

50. Matouš Koudelka 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen ve Feldbergu (Německo) 

24. Sára Veselková 

Alpské lyžovaní - Závod MS sjezdu juniorů v Davosu (Švýcarsko) 

5. Filip Forejtek 

45. Tomáš Klinský 

55. Patrik Benc 

56. Jiří Milata 

57. Jan Straka 

Jan Zabystřan diskvalifikován 

Alpské lyžovaní - Závod MS slalomu juniorek v Davosu (Švýcarsko) 

Elese Sommerová nedokončila

Petra Kotrlová nedokončila

Klasické lyžování - Závod MS štafet juniorů v Gomsu (Švýcarsko)

10. Ondřej Černý, Kim Žalčík, Tomáš Kalivoda, Vladimír Kozlovský 

Klasické lyžování - Závod MS štafet juniorek v Gomsu (Švýcarsko)

11. Zuzana Holíková, Barbora Havlíčková, Pavlína Votočková, Tereza Beranová

Severská kombinace - Závod MS juniorů v Kanderstegu (Švýcarsko)

3. Jan Vytrval 

6. Ondřej Pažout 

38. David Zemek 

44. Petr Šablatura

Skoky na lyžích - Závod MS družstev juniorů v Kanderstegu (Švýcarsko)

11. Dušan Doležel, František Holík, Radek Rýdl, Radek Selcer

Futsal - Zápas semifinále Grand Prix mužů Brusque (Brazílie) 

Brazílie - ČR 9:4 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,94
* Přístupů: 231 175
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist