Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 3.1.2017

04.01.17, 17:33, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Hokej - Zápas MS čtvrtfinále do 20 let mužů v Montrealu (Kanada) 

Kanada - ČR 5:3

Hokej - Zápas 39.kola Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - EC Villacher SV (Rakousko) 3:1 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Brisbane (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Asia Muhammadová (USA) 2:0 (6:1, 6:4) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Aucklandu (Nový Zéland)

Barbora Strýcová - Barbora Štefková 2:0 (6:4, 6:3) 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů v Dauhá (Katar)

Tomáš Berdych - Alessandro Giannessi (Itálie) 2:0 (7:6, 6:2)

Tenis - Zápas základní skupiny turnaje Hopmanova poháru smíšených druztev v Perthu (Austrálie) 

Darja Gavrilovová (Austrálie) - Lucie Hradecká 1:2 (6:4, 4:6, 4:6)  

Tenis - Zápas základní skupiny turnaje Hopmanova poháru smíšených druztev v Perthu (Austrálie) 

Nick Kyrgios (Austrálie) - Adam Pavlásek 2:0 (7:5, 6:4) 

Tenis - Zápas základní skupiny turnaje Hopmanova poháru smíšených druztev v Perthu (Austrálie) 

Darja Gavrilovová, Nick Kyrgios (Austrálie) - Lucie Hradecká, Adam Pavlásek 1:2 (4:3, 3:4, 2:4) 

Klasické lyžování - Závod SP skiatlonu mužů v Oberstdorfu (Německo)

27. Martin Jakš 

47. Petr Knop 

48. Michal Novák 

Klasické lyžování - Závod SP skiatlonu žen v Oberstdorfu (Německo)

39. Petra Nováková 

46. Kateřina Beroušková  

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen v Záhřebu (Chorvatsko) 

3. Šárka Strachová 

Martina Dubovská nedokončila 

Gabriela Capová nedokončila 

Basketbal - Zápas základní skupiny LM mužů v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Eintracht Frankfurt Basketbal (Německo) 87:72 

Motorismus - Závod 2.etpay Rallye Dakar automobilů mužů v Resistencie - San Miguel de Tucumán (Argentina)

15. Martin Prokop, Ilka Minorová 

Motorismus - Závod 2.etpay Rallye Dakar motocyklů mužů v Resistencie - San Miguel de Tucumán (Argentina)

20. Ondřej Klymčiw 

34. David Pabiška 

59. Milan Engel 

79. Petr Vlček 

82. Rudolf Lhotský 

Lukáš Kvapil nedokončil

Motorismus - Závod 2.etpay Rallye Dakar kamionů mužů v Resistencie - San Miguel de Tucumán

(Argentina)

8. Martin Kolomý 

11. Aleš Loprais 

13. Martin Macík ml. 

34. Karel Trněný

Motorismus - Závod 2.etpay Rallye Dakar čtyřkolek mužů v Resistencie - San Miguel de Tucumán (Argentina)

8. Tomáš Kubiena 

14. Josef Macháček 

25. Zdeněk Tůma

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,11
* Přístupů: 138 088
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist