Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 2.9.2017

03.09.17, 20:52, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Tenis - Zápas 3.kola turnaje US Open žen v New Yorku (USA) 

Lucie Šafářová - Kurumi Naraová (Japonsko) 2:0 (6:3, 6:2) 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje US Open žen v New Yorku (USA) 

Karolína Plíšková - Čang Šuaj (Čína) 2:1(3:6, 7:5, 6:4) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje US Open čtyřhry žen v New Yorku (USA)

Lucie Šafářová, Barbora Strýcová - Alla Kudrjavcevová, Čeng Saj-saj (Rusko, Čína) 2:0 (6:3, 6:2)

Basketbal - Zápas základní skupiny ME mužů v Kluži (Rumunsko) 

Španělsko - ČR 93:56 

Vodní slalom - Závod SP K1 mužů v Ivree (Itálie)

1. Vít Přindiš 

29. Tomáš Zima 

35. Vavřinec Hradilek 

Vodní slalom - Závod SP C2 mužů v Ivree (Itálie)

4. Jonáš Kašpar, Marek Šindler 

10. Tomáš Heger, Vojtěch Heger 

15. Tomáš Koplík, Jakub Vrzáň 

Vodní slalom - Závod SP C1 žen v Ivree (Itálie)

3. Tereza Fišerová 

14. Kateřina Havlíčková

30. Monika Jančová 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Brně

HC Kometa Brno - Stavanger Oiler (Norsko) 4:3 po prodloužení 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Esbjergu (Dánsko)

Esbjerg Energy IK (Dánsko) - HC Oceláři Třinec 1:2 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů ve Växjö (Švédsko)

HC Växjö Lakers (Švédsko) - Bílí Tygři Liberec 6:3 

Hokej - Zápas základní skupiny Ligy mistrů mužů v Turku (Finsko)

TPS Turku (Finsko) - Mountfield Hradec Králové 3:1

Motosport - Závod ME 1.závodu tahačů mužů v Mostu

2. Adam Lacko

6. David Vršecký

11. František Vojtíšek

Motosport - Závod ME 2.závodu tahačů mužů v Mostu

4. Adam Lacko

5. David Vršecký

11. František Vojtíšek

Ragby - Zápas základní skupiny ME do 20 let mužů v Praze

ČR - Lucembursko 18:6

Ragby - Zápas základní skupiny ME do 20 let mužů v Praze

ČR - Lotyšsko 37:7

Ragby - Zápas základní skupiny ME do 20 let mužů v Praze

ČR - Polsko 17:25

Motosport - Konečné pořadí motocyklové šestidenní světové trofeji mužů v Brive - la - Gaillarde (Francie)

13. Jakub Šefr, Patrik Markvart, Milan Engel, Patrik Liška

Motosport - Konečné pořadí motocyklové šestidenní juniorské trofeji mužů v Brive - la - Gaillarde (Francie)

8. Jiří Hádek, Adolf Živný, Robert Friedrich

Sportovní střelba - Závod MS trapu juniorek v Moskvě (Rusko)

25. Antonie Vojkůvková

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,89
* Přístupů: 187 623
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist