Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 21.1.2018

30.01.18, 20:28, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Rychlobruslení - Závod SP na 3000m žen v Erfurtu (Německo) 

3. Martina Sáblíková

16. Nikola Zdráhalová

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 3000m žen v Erfurtu (Německo) 

14. Natálie Kerschbaummayr 

19. Eliška Dřímalová 

Rychlobruslení - Závod SP na 1000m žen v Erfurtu (Německo) 

5. Karolína Erbanová

Biatlon - Závod SP hromadného mužů v Anterselvě (Itálie) 

14. Ondřej Moravec 

16. Michal Krčmář

Biatlon - Závod SP hromadného žen v Anterselvě (Itálie) 

27. Veronika Vítková

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu dvojic žen v Erzurumu (Turecko) 

2. Eva Samková, Vendula Hopjáková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu dvojic mužů v Erzurumu (Turecko) 

16. Jan Kubičík, Matouš Koudelka 

Klasické lyžování - Závod SP  individualního mužů v Planici (Slovinsko) 

33. Miroslav Rypl 

49. Adam Fellner 

53. Aleš Razým 

58. Petr Knop  

Klasické lyžování - Závod SP individualního žen v Planici (Slovinsko) 

25. Kateřina Beroušková 

55. Karolína Grohová

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu mužů v Rogle (Slovinsko) 

50. Viktor Brůžek

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Kitzbühelu (Rakousko)

43. Kryštof Krýzl 

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů ve Königssee (Německo)

20. Dominik Dvořák, Jaroslav Kopřiva, Jan Šindelář, Jakub Nosek

Pozemní hokej - Zápas o 3.místo ME žen v Praze

ČR - Bělorusko 3:5

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Australian Open čtyřhry žen v Melbourne (Austrálie) 

Lucie Šafářová, Barbora Strýcová - Sorana Cirsteaová, Beatriz Haddad Maiaová (Rumunsko, Brazálie) 2:1 (2:6, 6:0, 6:4)

Tenis - Zápas osmifinále turnaje Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Elina Svitolinová (Ukrajina) - Allertová 2:0 (6:3, 6:0)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Australian Open juniorů v Melbourne (Austrálie) 

Ondřej Štyler - Giulio Zeppieri (Itálie) 2:0 (6:2, 7:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Australian Open juniorů v Melbourne (Austrálie) 

Dalibor Svrčina - Scott Draper (Velká Británie) 2:0 (6:3, 6:4)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje Australian Open čtyřhry juniorů v Melbourne (Austrálie) 

Dusty Boyer, Francisco Cerundolo (USA, Argentina) - Jonáš Forejtek, Dalibor Svrčina 2:0 (7:6, 6:3)

Cyklokros - Závod SP žen v Nommay (Francie)

11. Kateřina Nash

27. Pavla Havlíková

40. Adéla Šafářová 

49.  Elizabeth Ungermanová

Cyklokros - Závod SP mužů v Nommay (Francie)

7. Michael Boroš

33. Tomáš Paprstka 

34. Jan Nesvadba 

38. Emil Hekele

Cyklokros - Závod SP do 23 let mužů v Nommay (Francie)

30. Josef Jelínek

33. Štěpán Schubert

37. Daniel Mayer

Cyklokros - Závod SP juniorů v Nommay (Francie)

3. Tomáš Kopecký

26. Tomáš Ježek 

30. Alvin Tomášek 

35. Vladimír Mikšaník 

38. Jakub Říman

Dráhová cyklistika - Závod SP bodovacího vojic žen v Minsku (Bělorusko)

16. Lucie Hochmannová, Kateřina Kohoutková

Dráhová cyklistika - Závod SP scratchu mužů v Minsku (Bělorusko)

12. Jiří Hochmann

Dráhová cyklistika - Závod SP omnium mužů v Minsku (Bělorusko)

19. Nicolas Pietrula

Dráhová cyklistika - Závod SP sprintu mužů v Minsku (Bělorusko)

17. Robin Wagner

18. Jiří Fanta

Hokej - Zápas 42.kola EBEL ligy mužů v Záhřebu (Chorvatsko)

KHL Medveščak Zagreb (Chorvatsko) - Orli Znojmo 3:4

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,99
* Přístupů: 266 114
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist