Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 20.1.2018

29.01.18, 20:51, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Erzurumu (Turecko) 

1. Eva Samková 

27. Vendula Hopjáková 

32. Sára Veselková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Erzurumu (Turecko) 

48. Radek Vintr 

49. Jan Kubičík 

60. Matouš Koudelka 

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu žen v Rogle (Slovinsko) 

1. Ester Ledecká 

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu mužů v Rogle (Slovinsko) 

48. Viktor Brůžek 

Biatlon - Závod SP stíhacího mužů v Anterselvě (Itálie) 

24. Michal Šlesingr 

34. Adam Václavík 

43. Ondřej Moravec 

Biatlon - Závod SP stíhacího žen v Anterselvě (Itálie) 

7. Veronika Vítková 

30. Eva Puskarčíková 

32. Jessica Jislová 

39. Markéta Davidová 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu mužů v Planici (Slovinsko) 

49. Miroslav Rypl 

53. Aleš Razým 

Klasické lyžování - Závod SP sprintu žen v Planici (Slovinsko) 

44. Karolína Grohová

48. Kateřina Beroušková 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Chaux-Neuve (Francie)

24. Tomáš Portyk

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics La Diagonela mužů ve Svatém Mořici (Švýcarko)

16. Stanislav Řezáč 

23. Jan Šrail 

28. Jiří Pliska 

31. Jiří Ročárek 

Klasické lyžování - Závod dálkových běhů Ski Classics La Diagonela žen ve Svatém Mořici (Švýcarko)

3. Kateřina Smutná

14. Radka Zelenková 

Krasobruslení - Závod ME žen v Moskvě (Rusko)

12. Eliška Březinová

Krasobruslení - Závod ME tanečních párů v Moskvě (Rusko)

25. Cortney Mansourová, Michal Češka

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 5000m mužů v Erfurtu (Německo) 

18. Sebastian Druszkiewicz 

23. Jakub Kopřiva

Rychlobruslení - Závod SP na 500m žen v Erfurtu (Německo) 

2. Karolína Erbanová 

Rychlobruslení - Závod SP na 1500m žen v Erfurtu (Německo) 

8. Martina Sáblíková 

13. Mikola Zdráhalová

Rychlobruslení - Závod SP divize B na 1500m žen v Erfurtu (Německo) 

14. Natálie Kerschbaummayr

19. Eliška Dřímalová

Boby - Závod SP dvojbobu mužů ve Königssee (Německo)

18. Dominik Dvořák, Jakub Nosek 

20. Jan Vrba, Jakub Havlín 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Karolína Plíšková - Lucie Šafářová 2:0 (7:6, 7:5) 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Australian Open žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Strýcová - Bernarda Peraová (USA) 2:0 (6:2, 6:2) 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje Australian Open mužů v Melbourne (Austrálie) 

Tomáš Berdych - Juan-Martin Del Potro (Argentina) 3:0 (6:3, 6:3, 6:2) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje Australian Open čtyřhry žen v Melbourne (Austrálie) 

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Zarina Dijasová, Magda Linetteová (Kazachstán, Polsko) 2:0 (6:4, 6:2) 

Atletika - Závod halového mítinku skoku o tyčí žen v Postupimi (Německo) 

2. Jiřina Ptáčníková 

Pozemní hokej - Zápas základní skupiny ME žen v Praze

ČR - Ukrajina 2:1

Pozemní hokej - Zápas semifinále ME žen v Praze

ČR - Nizozemsko 3:6 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,99
* Přístupů: 266 149
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist