Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 1.7.2018

02.07.18, 21:38, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Vodní slalom - Závod SP K1 mužů v Krakově (Polsko) 

3. Jiří Prskavec 

8. Vít Přindiš 

14. Ondřej Tunka 

40. Luboš Hilgert 

Vodní slalom - Závod SP C1 mužů v Krakově (Polsko) 

11. Tereza Fišerová 

20. Jana Matulková 

27. Kateřina Havlíčková

Motosport - Závod ME tahačů mužů v Nürnbergu (Německo) 

2. Adam Lacko 

Motosport - Závod ME tahačů mužů v Nürnbergu (Německo) 

4. Adam Lacko 

16. František Vojtíšek 

Motosport - Závod MS motoGP mužů v Assenu (Nizozemsko) 

Karel Abraham nedokončil 

Motosport - Závod MS moto3 mužů v Assenu (Nizozemsko) 

5. Jakub Kornfeil 

Volejbal - Zápas kvalifikace ME do 20 let mužů ve Žďáru nad Sázavou 

ČR - Srbsko 3:0 (25:12, 25:19, 25:17)

Běh - Závod ME běhu do vrchu mužů ve Skopje (Makedonie)

9. Jan Janů 

18. Jan Pavlišta 

23. Dušan Kovář 

27. David Lichý 

Běh - Závod ME běhu do vrchu žen ve Skopje (Makedonie)

5. Lucie Maršánová 

13. Pavla Schorná Matyášová 

16. Adéla Stránská 

29. Dagmar Rychnovská 

Běh - Závod ME běhu do vrchu družtev mužů ve Skopje (Makedonie)

4. Jan Janů, Jan Pavlišta, Dušan Kovář, David Lichý 

Běh - Závod ME běhu do vrchu družtev žen ve Skopje (Makedonie)

2. Lucie Maršánová, Pavla Schorná Matyášová, Adéla Stránská, Dagmar Rychnovská 

Běh - Závod ME běhu do vrchu juniorů ve Skopje (Makedonie)

11. Borek Požár 

Běh - Závod ME běhu do vrchu juniorek ve Skopje (Makedonie)

13. Sylvie Štiglerová 

Autokros - Závod ME SuperBuggy mužů v Nové Pace 

1. Jakub Kubíček

5. Vladislav Štětina

7. Radek Jordák 

14. Petr Bartoš

16. Martin Hrubý 

18. Roman Keřka 

20. Jaromír Štětina

Autokros - Závod ME Buggy 1600 mužů v Nové Pace 

1. Petr Nikodém 

20. Vít Nosálek

Autokros - Závod ME Touring Autocross mužů v Nové Pace 

1. Václav Fejfar 

2. Otakar Výborný 

3. Jan Brožek 

5. Martin Samohýl 

10. Pavel Vávra 

Plážový volejbal - Zápasy ME do 20 let žen v Anapě (Rusko)

4. Marie Sára Štochlová, Martina Maixnerová

17. Michaela Břínková, Natálie Žůrková

Plážový volejbal - Zápasy ME do 20 let mužů v Anapě (Rusko)

17. Matyáš Džavoronok, Tadeáš Tezzele

Fotbal - Zápas přípravný mužů v Ratzu (Rakousko) 

FC Fastav Zlín - FC Guangzhou Evergrande Taobao (Čína) 1:1 

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Toruni (Polsko) 

Barbora Krejčíková - Rebecca Šrámková (Slovensko) 2:0 (7:5, 6:1) 

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Jablonci nad Nisou 

Victorie Kanová (Rusko) - Magdaléna Pantůčková 2:0 (6:4, 6:1) 

Tenis - Zápas finále turnaje čtyřhry žen v Jablonci nad Nisou 

Michaela Bayerlová, Eva Marie Voraceková (Německo) - Radka Bužková, Aneta Laboutková 2:1 (7:5, 4:6, 13:11)

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,03
* Přístupů: 292 545
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist