Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 1-2.6.2018

03.06.18, 22:27, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Fotbal - Zápas přípravný mužů v St. Pöltenu (Rakousko) 

ČR - Austrálie 0:4 

Cyklistika - Závod 1.etapy do 23 let mužů v Jeseníky - Rýmařov 

21. Jakub Otruba 

53. Jan Rajchart 

70. Pavel Gruber 

 

Vodní slalom - Závod ME 3xK1 mužů v Praze

1. Ondřej Tunka, Vít Přindiš, Jiří Prskavec

Vodní slalom - Závod ME 3xC2 mužů v Praze

2. Ondřej Karlovský, Jakub Jáně, Tomáš Koplík, Jakub Vrzáň, Jonáš Kašpar, Marek Šindler

Vodní slalom - Závod ME 3xC1 žen v Praze

4. Tereza Fišerová, Gabriela Satková, Kateřina Havlíčková

Vodní slalom - Závod ME C2 mužů v Praze

1. Jonáš Kašpar, Marek Šindler

3. Ondřej Karlovský, Jakub Jáně

15. Tomáš Koplík, Jakub Vrzáň

Vodní slalom - Závod ME K1 mužů v Praze

2. Vít Přindiš 

3. Jiří Prskavec 

21. Ondřej Tunka

Vodní slalom - Závod ME C1 žen v Praze

18. Tereza Fišerová

20. Gabriela Satková

Veslování - Závod SP párové čtyřky lehkých vah mužů v Bělehradu (Srbsko)

1. Jan Cincibuch, Milan Viktora, Jan Vetešník, Jiří Kopáč

Veslování - Závod SP skifu lehkých vah žen v Bělehradu (Srbsko)

14. Kristýna Neuhortová

Tenis - Zápas 2.kola turnaje French Open čtyřhry žen v Paříži (Francie) 

Barbora Krejčíková, Kateřina Siniaková - Tatjana Mariaová, Heather Watsonová (Německo, Velká Británie) 2:1 (6:1, 2:6, 7:5) 

Tenis - Zápas 2.kola turnaje French Open čtyřhry žen v Paříži (Francie) 

Andrea Sestini Hlaváčková, Barbora Strýcová - Anastasija Pavljučenkovová, Samantha Stosurová (Rusko, Austrálie) 2:1 (3:6, 6:3, 6:4) 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje French Open žen v Paříži (Francie) 

Anett Kontaveitová (Estonsko) - Petra Kvitová 2:0 (7:6, 7:6) 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje French Open žen v Paříži (Francie) 

Maria Šarapovová (Rusko) - Karolína Plíšková 2:0 (6:2, 6:1) 

Volejbal - Zápas základní skupiny Evropské ligy žen v Jindřichově Hradci 

ČR - Bělorusko 3:0 (25:18, 25:18, 25:21) 

Atletika - Závod půlmaratonu žen v Českých Budějovicích

4. Kristýna Dvořáková

5. Marcela Joglová

7. Ivana Sekyrová 

Atletika - Závod půlmaratonu mužů v Českých Budějovicích

7. Vít Pavlišta 

9. Jiří Homoláč

10. Petr Pechek

Triatlon - Závod SP žen v Cagliari (Itálie) 

25. Vendula Frintová 

33. Jana Machačová 

36. Petra Kuříková

Triatlon - Závod SP mužů v Cagliari (Itálie) 

44. František Linduška

Biketrial - Závod ME mužů v Březové

1. Václav Kolář 

5. Martin Kakáč 

7. Matěj Popelka 

8. Martin Štěpánek

Cyklistika - Závod 2.etapy do 23 let mužů v Krnov - Dlouhé stráně 

24. Jakub Otruba 

56. Matěj Štibingr 

62. Roman Lehký

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,02
* Přístupů: 283 307
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist