Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 12.3.2017

13.03.17, 10:35, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Indiane Wells (USA)

Gilles Muller (Lucembursko) - Jiří Veselý 2:0 (7:6, 6:1)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Indiane Wells (USA)

Karolína Plíšková - Irina-Camelia Beguová (Rumunsko) 2:0 (6:4, 7:6)

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Indiane Wells (USA)

Dominika Cibulková (Slovensko) - Kristýna Plíšková 2:1 (2:6, 7:6, 7:6) 

Tenis - Zápas 3.kola turnaje žen v Indiane Wells (USA)

Anastasija Pavljučenkovová (Rusko) - Barbora Strýcová 2:0 (6:3, 6:2)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje čtyřhry žen v Indiane Wells (USA)

Lucie Hradecká, Kateřina Siniaková - Timea Bacsinszká, Mirjana Lučičová-Baroniová (Švýcarsko, Chorvatsko) 2:0 (6:1, 6:4)

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Orlandu (USA)

Marie Bouzková - Victoria Rodriguezová (Mexiko) 2:1 (7:5, 5:7, 6:0)

Tenis - Zápas finále turnaje žen v Ču-Chaju (Čína)

Denisa Allertová - Saisai Zheng (Čína) 2:1 (6:3, 2:6, 6:4)

Rychlobruslení - Závod SP na 500m žen ve Stavangeru (Norsko)

2. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod SP na 1500m žen ve Stavangeru (Norsko)

3. Martina Sáblíková 

Rychlobruslení - Závod SP hromadného startu žen ve Stavangeru (Norsko)

12. Nikola Zdráhalová

Biatlon - Závod SP smíšených dvojic v Kontiolahti (Finsko)

6. Gabriela Koukalová, Ondřej Moravec

Biatlon - Závod SP smíšených štafet v Kontiolahti (Finsko)

6. Eva Puskarčíková, Veronika Vítková, Michal Šlesingr, Michal Krčmář

Shorttrack - Závod MS na 1000m žen v Rotterdamu (Nizozemsko)

32. Kateřina Novotná

34. Michaela Sejpalová

Snowboarding - Závod MS snowboardcrossu žen v Sierra Nevadě (Španělsko)

11. Vendula Hopjáková

12. Eva Samková

19. Sára Veselková

20. Kateřina Louthanová

Snowboarding - Závod MS snowboardcrossu mužů v Sierra Nevadě (Španělsko)

31. Jan Kubičík

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Oslo (Norsko)

19. Roman Koudelka

29. Jakub Janda

35. Vojtěch Štursa

43. Viktor Polášek

Alpské lyžování - Závod MS obřího slalomu juniorek v Aare (Švédsko)

51. Nikola Bubáková

Motosport - Závod MS superbiků mužů v Buriramu (Thajsko)

13. Ondřej Ježek

Cyklistika - Závod 8.etapy mužů v Nice (Francie)

53. Jan Bárta

Cyklistika - Konečné pořadí mužů v Paříži - Nice (Francie)

35. Jan Bárta

Cyklistika - Závod 5.etapy mužů v Rieti - Fermo (Itálie)

20. Roman Kreuziger

26. Zdeněk Štybar 

Atletika - Závod Evropského poháru hodu disku žen v Las Palmas (Španělsko)

5. Eliška Staňková

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,1
* Přístupů: 128 049
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist