Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

České sportovní výsledky z 11.3.2017

12.03.17, 15:20, autor: Jermaine_Easter, vyšlo v blogu: Sport

Tenis - Zápas 2.kola turnaje mužů v Indiane Wells (USA)

Tomáš Berdych - Bjorn Fratangelo (USA) 2:0 (7:6, 6:4)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indiane Wells (USA)

Kateřina Siniaková - Carla Suárezová Navarrová (Španělsko) 2:0 (6:3, 7:5)

Tenis - Zápas 2.kola turnaje žen v Indiane Wells (USA)

Lucie Šafářová - Coco Vandewegheová (USA) 2:1 (4:6, 6:4, 6:1)

Biatlon - Závod SP sprintu mužů v Kontiolahti (Finsko)

4. Ondřej Moravec 

32. Michal Krčmář 

33. Michal Šlesingr 

Biatlon - Závod SP sprintu žen v Kontiolahti (Finsko)

10. Gabriela Koukalová

24. Veronika Vítková 

34. Lucie Charvátová 

Rychlobruslení - Závod SP na 500m žen ve Stavangeru (Norsko)

2. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod SP na 1000m žen ve Stavangeru (Norsko)

3. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod SP na 3000m žen ve Stavangeru (Norsko)

1. Martina Sáblíková 

Shorttrack - Závod MS na 500m žen v Rotterdamu (Nizozemsko)

29. Kateřina Novotná

32. Michaela Sejpalová

Shorttrack - Závod MS na 1500m žen v Rotterdamu (Nizozemsko)

32. Kateřina Novotná

35. Michaela Sejpalová

Snowboarding - Závod MS slopestylu žen v Sierra Nevadě (Španělsko)

16. Kateřina Vojáčková

24. Šárka Pančochová

Snowboarding - Závod MS u-rampy žen v Sierra Nevadě (Španělsko)

30. Šárka Pančochová

Snowboarding - Závod MS slopestylu mužů v Sierra Nevadě (Španělsko)

21. Petr Horák

49. Jan Nečas

51. Daniel Porkert

Snowboarding - Závod MS u-rampy mužů v Sierra Nevadě (Španělsko)

22. Jan Nečas

25. Miki Pajer

Alpské lyžování - Závod MS kombinace juniorů v Aare (Švédsko)

33. Jan Zabystřan

49. Jan Skořepa 

Pattrik Benc diskvalifikován

Filip Forejtek nedokončil 

Tomáš Klinský nedokončil

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen v Squaw Valley (USA)

2. Šárka Strachová 

19. Martina Dubovská

Severská kombinace - Závod SP mužů v Oslo (Norsko)

38. Tomáš Portyk

Skoky na lyžích - Závod SP týmů mužů v Oslo (Norsko)

7. Viktor Polášek, Vojtěch Štursa, Jakub Janda, Roman Koudelka

Motosport - Závod MS superbiků mužů v Buriramu (Thajsko)

18. Ondřej Ježek

Cyklistika - Závod 7.etapy mužů v Nice - Col de la Couillole  (Francie)

28. Jan Bárta

Cyklistika - Závod 4.etapy mužů v Montalto di Castro - Terminillo (Itálie)

14. Roman Kreuziger

74. Zdeněk Štybar 

Házená - Zápas čtvrtfinále Vyzývacího poháru žen v Ostravě

DHC Sokol Poruba - Kram Start Elblag (Polsko) 27:14 


Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,1
* Přístupů: 128 050
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Toplist