Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Díky společnostem CD Projekt a Fujitsu-Siemens jste u nás měli možnost soutěžit ve hře Unreal Tournament III o skvělé ceny. Ty byly velkým lákadlem pro hráče, a do turnaje se přihlásilo téměř 400 lidí. Po kvalifikacích a tradičních kontumacích do skupin postoupilo 84 hráčů, kteří trvrdě bojovali o postup.

 

Do play-off postoupilo 32 nejlepších a v této chvíli prohra znamenala velké zkrácení šancí na celkové vítězství. Ve finále si to nakonec rozdali dva hráči klanu nEophyte - Bioss a mikake. Přesto že jde o klanové spoluhráče, tady šlo o první místo a tak si borci nic nedarovali. Ze souboje vyšel vítězně Bioss.

 

 

 

Konečné pořadí


1. místo:

nEph.Bioss

 

2. místo:

nEph.mikake

 

3. místo:

dtm][nashe

 

 

Hráči si odnáší nasledující ceny. Vítězům gratulujeme, poraženým děkujeme.

 

1. místo: Širokoúhlý LCD display Fujitsu-Siemens SCALEOVIEW H22-1W (1680x1050, 2500:1, 5ms) v hodnotě 10.000 Kč

 

 

 

2. místo: LCD display Fujitsu-Siemens SCALEOVIEW D19-1 (1280x1024, 2000:1, 5ms) v hodnotě 5.000 Kč

 

 

 

3. místo: Poukázka na odběr her společnosti CD Projekt v hodnotě 3.000 Kč

 

     

 

Na závěr krátky rozhovor s vítězi turnaje:

 

Otázky:

1) Jak jsi se připravoval na turnaj?

2) Jak jsi byl spokojen s průběhem turnaje a celkově pak se svým umístěním?

 

Odpovědi:

 

1. nEph.Bioss 

1) Žádnej zápas jsem nechtěl podcenit, takže den před zápasem jsem se snažil natrénovat co nejvíc a posléze v den zápasu se jen rozsřílet a pak už jen improvizovat.

2) Tunrnaj byl fajn, ale ješte víc fajn je , že už skončil . A co se týče umístění, tak už v začátkách play-off jsem začal mít nutkaní neprohrát ani jednu mapu v celym turnaji, což se mi nakonec povedlo, takže víc spokojenej být nemůžu.


2. nEph.mikake
1) Nijak specielne jsem se nepripravoval, hral pouze zapasy.. az od nejakeho semifinale jsem se vice pripravoval na tezsi protihrace.. ale prochazel jsem turnajem celkem bez problemu.. az na moje problemy s pripojenim.. nastesti jsem se vetsinou vzdy dohodl s protihracem o nejakem odsunu terminu.

2) Turnaj probihal standartne, s umistenim jsem spokojen, chtel jsem byt do druheho mista, navic obe predni mista ziskali jedini hraci nEophyte v turnaji.. takze urcite jsme oba svuj ukol splnili..

 

3. dtm][nashe

1) Nijak zvlášt, pac me dostihli jak zdravotni tak technicke problemy. Prichazejici operace vsechny ty vysetreni nebyly nejak prinosne k moji hre a ke vsemu se mi rozbila mx518 .(

2) Turnaj se mi velice libil hlavne ceny kez bych takych bylo vic. A umisteni v turnaji absolutni zklamani cekal jsem ze zkoncim prvni ale co uz :))

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Unreal Tournament 3 -Hodnocení GameParku:
88%Hodnocení čtenářů:
Epic GamesVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist