Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Call of Duty 2: Změny v klanbázi

28.03.11, 21:03, autor: Preu, rubrika: GamePark - Novinka

Jak již bývá zvykem, když se mění hlavní admin, první do čeho se pustí je změna pravidel. A ani v CoD2 KB tomu nebude jinak!

 

Změnou prošla téměř všechna pravidla, která nyní vycházejí převážně z CoD2 turnajů. I když se ve většině případech jedná pouze o kosmetické úpravy, najdou se i hlubší a zásadní změny. Důrazně tedy doporučujeme znovu pravidla přečíst.

 

Nová pravidla jsme se snažili nastavit tak, aby konečně neměli navrh hráči, kteří si hledají sebemenší záminku k vyvolání sporu a zadávání kontumací, které jsou beztak většinou uzavřené jako bezdůvodné.

Někteří totiž stále nepochopili, že zápas se odehrává ve hře, nikoliv v komentářích u zápasů a ten kdo chce zápas kontumovat, tedy změnit vítěze zápasu, musí k tomu mít pádný důvod a dostatečné důkazy.

 

Největší změny:

  • Do dnes platilo, že jako první si vybíral první mapu vyzyvatel, ten měl i možnost si vybrat stranu na druhé mapě. Tím měl v ruce 2 velké trumfy. Nyní si první mapu a stranu vybere tým/hráč, který má menší rating a na druhé mapě si stranu vybere tým/hráč s větším ratingem. (viz pravidlo C.6)
  • Vzhledem k chaosům, které občas někteří hráči způsobovali opakovaným měněním nicku během hry, jsme byli nuceni uvést v platnost pravidlo, které zakazuje výrazně změnit nick oproti klientu (viz pravidlo B.6).
  • Dema - nyní v pravidlech kapitola sama o sobě a taky právem. Vyžadování dem se mnohdy zvrhlo na nechutnou frašku a lukrativní byznys na získávání bodů a leckdo si vyžadoval tato dema jen proto, aby mohl nachytat soupeře na nějakou malichernou, s hrou přímo nesouvisející chybu a získat tak neprávem body. Bohužel 100% učinnost nebude mít žádné řešení, krom zakázat vyžadování dem hráčem. Takto drastické opatření ale zatím není na pořadu dne. Do pravidel jsme přidali pár dodatků, aby to přece jen až tak lukrativní byznys nebyl, snad se osvědčí.
  • Abychom zabránili velkému množství bezdůvodných kontumací, ale i velkému počtu porušování pravidel, zavádíme metodu 3x a dost. Pokud 3x během měsíce zadáte bezdůvodnou kontumaci, bude váš tým vyloučen ze všech žebříčků CoD2 KB bez možnosti návratu. Totéž platí i v případě, kdy na základě konfliktu 3x během měsíce kontumačně prohrajete (viz pravidlo E.7).
  • Poslední, pro někoho možná nepříjemná větší změna, která ale již nějakou dobu funguje je ta, že jsme byli nuceni upravit schvalování týmů v žebříčku SaD 2/2. Nově budou týmy v tomto žebříčku schváleny pouze jednou za 3 dny a to z důvodu opakovaného zakládání skoro totožných týmů. Tím, že si v klientu narychlo najdete jednoho hráče, s nímž založíte tým a po prvním prohraném zápasu si najdete jiného parťáka a založíte nový tým, zbytečně zatěžujete žebříček a narušujete jeho smysl, můžete totiž klidně hrát fw a nemusíte čekat na schválení adminem.

 

Veškeré změny platí od půlnoci. (29.3.2011 00:00)

 

Další změnou je sjednocení admin teamu všech SaD žebříčků, abychom zajistili lepší plynulost při řešení konfliktů, schvalování nových týmů, ale řešení jiných problémů souvisejich s těmito žebříčky.

 

Věříme, že změny ocení především féroví hráči a že tímto ubyde zbytečných kontumací.

 

Za celý CoD2 admin tým vám přeji hodně štěstí a spoustu odehraných zápasů.

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 2 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360
Koupit hru Call of Duty 2

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty 2 -Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
ActivisionVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist