Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Jsi si jistý svým výsledkem, nebo naopak chceš vyhrát v každém případě? Přinášíme ti možnost vsadit si na výsledek zápasu. Máš jedinečnou možnost jednoduchého a rychlého zbohatnutí! Na nic nečekej a rychle rozšiř své konto o další tisícovky Gbodů.

Harmonogram:

10.05.13
Spuštění sázkového systému
10.05.2153
Možný konec světa

 Obsah


Úvod a aktuality

Systém sázení a registrace

Sázkový kurz

Admin tým

Pravidla

 


Úvod a aktuality

 

 

Po registraci do sázkového systému, může vsázet na libovolný zápas, který bude odehrán v sekci Call of Duty 2 klanbáze. Vsázet můžete jak na svůj vlastní zápas nebo i na zápas kohokoliv jiného.


Protože GamePark momentálně nemá vybudovaný strukturovaný sázkový systém, vše je dočasně postaveno na současném přeposílání Gbodů, za aktivní účasti admin teamu. Celý projekt je proto ve fázi beta, v případě jeho uchycení a kladných ohlasů budeme projekt rozšiřovat a dále rozvíjet. Plánujeme například, rozšíření systému nad rámec CoD2, sázení na různá sportovní utkání a podobně. O všech novinkách vás budeme informovat zde, v tomto odstavci. Registrované hráče budeme upozorňovat přes soukromé zprávy. Takže se nemusíte bát, že by vám něco uteklo. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat v komentářích pod článkem.

Změny

 

26.5.13 - Přidáno pravidlo č.5 v pravidlech sázení, maximální vklad byl omezen na 5 000Gbodů.

 


Systém sázení a registrace

 

 

 

V Kostce


  Abyste mohli vsázet na výsledek zápasu, musíte se nejprve registrovat do systému. To můžete udělat v pravém horním menu, nebo pomocí odkazu níže. Registrační poplatek je 50 Gbodů.

Poté co se registrujete, můžete již libovolně vsázet. Nemusíte čekat na žádné schválení adminem. Sázku uskutečníte odesláním Gbodů na účet speciálně zřízený pro tento účel. Admin team pak bude sledovat průběh zápasu a v případě, že váš typ bude úspěšný, dostanete své body zpět navýšené o sázkový kurz. Ten se odvíjí od získaných bodů v T-sys. Sázení se řídí dalšími pravidly.


>>> REGISTROVAT SE <<<

 

 

Podrobněji
  • Do pole počet bodů, vyplňte počet bodů, které chcete vsadit. Minimální počet bodů je 10, maximální 5 000Gbodů.
  • Do vzkazu vyplňte v tomto pořadí:
    - Odkaz na zápas, na který vsázíte.
    - Vyzvaný / vyzyvatel. (Napište pouze tým, na jehož výhru vsázíte, neuvádějte název týmu, protože ten se může změnit. Uveďte jen jestli váš tým je vyzvaný nebo vyzyvatel.)

Tím pro vás končí veškerá manipulace, admin team bude sledovat průběh zápasu a v případě, že váš typ bude úspěšný, dostanete své body zpět navýšené o sázkový kurz. Ten se odvíjí od získaných bodů v T-sys.


Důrazně vás upozorňujeme, abyste dávali pozor, na který účet body odesíláte. ID účtu pro odeslání bodů k sázce je 25. Jedná se o admin účet a má email sazky@gamepark.czSázkový kurz

  

Sázkový kurz je proměnná, podle které dojde k vyplacení vaší sázky. Kurz se odvíjí podle získaných bodů v T-sys a řídí se jednoduchým vzorcem a následného matematického zaokrouhlení na celé číslo.


Obecný kurz

Y=A+A*(B/100)+5

 

Y... Počet získaných Gbodů

A... Počet vsazených bodů

B... Počet získaných bodů z T-sys


 

Příkladem:

Pokud vsadíte 50 Gbodů a ze zápasu získáte 40 bodů, získáte 75 Gbodů.

Pokud vsadíte 50 Gbodů a ze zápasu získáte jen 1 bod, získáte 55,5 Gbodů.

Pokud vsadíte 50 Gbodů a ze zápasu získáte 120 bodů, získáte 115 Gbodů.

 

Vsadit lze libovolný počet Gbodů, minimální počet je však 10, maximální 5 000 na zápas.

 


Admin tým

 

 


 

 Preu (Hlavní admin)

 


 

 

 

Pokud budete psát někomu z adminů, hned v první zprávě popište svůj problém. Admini na oslovení "čus", "čus, jsi tam?" a jim podobné nereagují.

Preferujte kontakt pomocí soukromé zprávy GP, nebo emailem.

Nepište jiným adminům než těm, kteří adminují sázkový systém. Jejich seznam naleznete výše.

 


Pravidla

 


 

Obecná pravidla


1. Kdokoliv, kdo se do Sázkového systému registruje, zároveň automaticky stvrzuje, že souhlasí, četl a porozuměl veškerým níže uvedeným pravidlům, všeobecným pravidlům GameParku (GP) a pravidlům KlanBáze Call of Duty 2. Bude se jimi řídit a nebude záměrně hledat chyby v pravidlech a využívat těchto chyb. V opačném případě se dotyčný vystavuje riziku banu, doživotnímu zákazu účasti v sázkovém systému, propadnutí vkladu nebo nevyplacení výhry.


2. Admin team si vyhrazuje právo pravidla, podmínky sázek a sázkový kurz průběžně měnit a doplňovat. O změnách pravidel budete informováni v odstavci "Aktuality". Doporučujeme tedy, aby každý ve svém vlastním zájmu tuto stránku navštěvoval pro případ, že by došlo k nějakým úpravám.


3. Admin team sázkového systému nerozlišuje mezi tím, zda sázíte na svůj tým, nebo na cizí. Pro účely sázek automaticky považuje za váš tým ten, na který vsázíte a to se všemi důsledky.


4. Jestliže se zápas z jakéhokoliv vámi nezaviněného důvodu neuskuteční (nefunkční servery, nedostavení se soupeře k zápasu, atd.) Bude vám navrácena celá výše sazené částky.


5. Admin sázkového systému si vyhrazuje právo na rozhodnutí, zda vám bude navrácen vklad nebo proplacena výhra, pokud se zápas nedohraje do řádného konce, z jakéhokoliv vámi nezaviněného důvodu (předčasný odchod soupeře). Obvykle se bude rozhodovat podle toho, jak velká část zápasu byla odehrána. A to i v případě, že jste zápas kontumačně vyhráli.


6. V případě, že se zápas z jakéhokoliv vámi zaviněného důvodu neuskuteční (například nedostavení se k zápasu) nebo bez závažného důvodu nedohraje (bezdůvodný předčasný odchod) propadá celá výše sazené částky.

6.1 V případě, že se odpojíte z důvodu porušení pravidel ze strany soupeře, rozhodne admin podle bodu 7


7. Pokud se zápas dostane do stavu konfliktu, bude se admin sázkového systému řídit rozhodnutím admina klanbáze. To znamená, že pokud se admin klanbáze rozhodne, zápas kontumovat ve váš neprospěch, admin sázkového systému nebude dále zkoumat, jaké k tomu byly důvody a automaticky vám propadá celá výše sazené částky.

7.1 V případě, že vám admin udělí postih, ale zápas uzavře ve váš prospěch, odečte se postih od získaného počtu bodů v T-sys. Pokud se dostanete se získaným počtem bodů na nulu nebo do záporných hodnot, propadá vám celá výše sazené částky.

7.2 V případě, že admin klanbáze zápas stornuje, vyhrazuje si admin sázkového systému práva na posouzení, jestli bude vrácen vklad, nebo vklad propadne. Admin se bude rozhodovat podle závažnosti porušení pravidel!


8. V případě důvodného podezření, že zápas byl jakkoliv zmanipulován, kvůli sázkovému systému, bude sázka neplatná a vklad vrácen.

8.1 Jestliže bude prokázáno, že zápas byl jakkoliv zmanipulován, kvůli sázkovému systému, bude sázka neplatná a vklad propadne. Účastníci takového podvodu navíc dostanou doživotní zákaz sázet a podle závažnosti až dvouletý ban na celý herní portál GamePark.

 

9. V současné době nelze sázet na remízu. Pokud zápas skončí remízou, považuje se za vítěze tým, který dostane body v T-sys.

 

Pravidla sázení

 

1. Po odeslání Gbodů na účet sázkového systému, je sázka zahájená a ze strany hráče nelze stornovat.

 

2. Gbody musí být odeslány na účet sázkového systému nejdéle do 10 minut od vzniku výzvy.

2.1 Vyjimkou jsou zápasy, které jsou naplánovány s více než 24 hodinovým předstihem a jsou odehrány v řádném, naplánovaném termínu. (snadno zjistitelné z logu) U těchto zápasů lze odeslat sázku nejdéle do 10 minut od plánovaného začátku zápasu.

2.2 Pokud bude sázka odeslána později, považuje se za neplatnou a vklad bude navrácen. V případě prokázání úmyslného posunu začátku zápasu kvůli sázkovému systému, bude admin team postupovat jako v případě, zmanipulovaného zápasu.

 

3. Po uzavření zápasu má admin team 72 hodin na odeslání vaší výhry. Zpracování probíhá ručně, takže nemá smysl jej urgovat.

 

4. Účet sázkového systému neslouží ke komunikaci. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte adminy vypsané na této stránce.

 

5. Soupeř týmu (hráče) na kterého vsázíte, musí mít rating větší než 550 bodů. Toto omezení se nevztahuje na zápasy, ve kterém sázíte na svou výhru (resp. na výhru svého týmu).

 

 

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 2 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360
Koupit hru Call of Duty 2

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty 2 -Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
ActivisionVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist