Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Máme pro vás 2 nové žebříčky v Call of Duty 2 v naší Klanbázi, které vás jistě potěší.

 

Jedním z nich je žebříček, který jsme tu měli přes prázdniny a který jste si hodně oblíbili a to i přes to, že pro hraní v něm byla potřeba originální kopie hry. Jistě tušíte správně, jedná se o žebříček CoD2 SaD 1vs1

 

Žebříček bude mít na starost admin Taranis*,  který se momentálně stará i o žebříček CoD2 TDM 1vs1. Stejně jako v TDM mu bude pomáhat admin michaelhome, doplňovat je bude Chosee_Armando.

 

Registrovat se můžete již dnes, první schvalování proběhne až v neděli, do konce měsíce ale bude schvalování probíhat každý den, poté již stejně jako v ostatních žebříčkách pouze ve středu a v neděli.

 


 

Jsou to již 4 měsíce co jsme otevřeli žebříček CoD2 HQ 3/3, hranost žebříčku ke dnešnímu dni byla velice slabá, za celou dobu se uskutečnilo 31 zápasů, které byly uzavřeny výsledkem. Zbytek, 64 zápasů, bylo uzavřeno kontumací, stornem nebo byla výzva odmítnuta. Drtivou většinu zápasů měly na svědomí 2 týmy headquarter F*ckers a team exodus.

 

Bohužel, stejně mizerná, nebo dokonce ještě menší hranost provází již delší dobu i žebříčky CoD2 CTF 3/3 a CoD2 TDM 3/3. Protože zájem o tyto žebříčky je opravdu minimální, rozhodli jsme se je zrušit.

 

Ve všech 3 rušených žebříčcích ohodnotíme první 2 týmy.

 

1. místo: 3x premium na 2 měsíce, 3x ocenění do profilu hráče, ocenění do profilu týmu

2. místo: 3x premium na 1 měsíc, 3x ocenění do profilu hráče, ocenění do profilu týmu

 

Jako náhradu za zrušené žebříčky otevíráme žebříček CoD2 nonSaD 3+/3+. Jak již z názvu vyplývá, v tomto žebříčku se budou hrát všechny módy kromě SaD, tedy TDM, HQ i CTF.

 

Dalo by se říci, že se toho zase tolik nemění, ale opak je pravdou. Vyzyvatel totiž přímo ve výzvě zvolí, který typ hry se bude hrát. Zápas v TDM se vám tak započítá do stejného žebříčku jako zápas v HQ. To oceníte zejména v případě, že hrajete všechny 3 žebříčky a záleží vám na pořadí v tomto žebříčku. Spojily se tak 3 menší skupiny do jedné, větší a dynamičtější.

Podrobnosti najdete v pravidlech žebříčku, v části "specifikace žebříčku".

 

Žebříček bude mít na starost Sub-Zero, pomáhat mu bude Lukino_ a Damo[DL].

 

Stejně jako u SaD 1/1 se můžete registrovat již dnes. První schvalování proběhne až v neděli, do konce měsíce ale bude schvalování probíhat každý den, poté již stejně jako v ostatních žebříčkách pouze ve středu a v neděli.

 


 

Doufáme, že nové žebříčky oceníte. Pokud se sloučení žebříčků osvědčí, proběhne totéž na konci roku i s žebříčky 1/1 SaD, TDM a Bash.

 

Tak jako tak, ke konci roku proběhne ocenění prvních 2-3 týmů a nejaktivnějších 2-3 týmů ve všech žebříčkách CoD2. Tak hurá do hry, ať jste mezi nimi!

Další články z této sekce...

ANKETA

Přáli by jste si restart všech žebříčků na konci roku?

Ano
Ne

Celkem: 468 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist