Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Call of Duty 2: GamePark cup SaD 1/1

11.02.13, 15:57, autor: Preu, rubrika: GamePark - Turnaj
Máme pro vás další turnaj, tentokráte jen pro jednotlivce. Nicméně ho jistě ocení všichni fandové a příznivci GameParku! Hrajeme totiž o originální GamePark klíčenku, kterou lze získat jen výhrou v našich turnajích, nebo v aukci.

Harmonogram:

11.02.13
Začátek registrace
21.02.13
Konec registrace (20:00)
22.02.13
Rozlosování pro nulté kolo
25.02.13
Start nultého kola
01.03.13
Rozlosování pavouka play-off
04.03.13
Start play-off
04.04.13
Předpokládaný konec turnaje

 Obsah

 

Registace a podmínky pro schválení

Ceny

Vítěz z minula

Systém turnaje a harmonogram

Admin tým

Mapy

Pravidla

Zaslání cen

 


REGISTRACE a podmínky pro schválení

 

 

Pokud se chcete účastnit turnaje, musíte se zaregistrovat pomocí odkazu v pravém menu nebo níže. Registrační poplatek do turnaje je 50 Gbodů. Hráčům, kteří projdou nultým kolem, bude registrační poplatek navrácen. (Podrobnosti o nultém kole níže.)

  • Nutnost vlastnit originální kopii hry!


>>> REGISTROVAT SE <<<

 

Zároveň všechny upozorňujeme, že pb_guid lze upravit pouze v registračním období. Jakékoliv změny po konci registračního období nejsou povoleny a v turnaji se neprojeví.

 


CENY

 

1. místo -

Klíčenka GamePark (větší obrázky zde a zde.)

Originální Call of Duty 1 do sbírky

Prémium účet na tři měsíce

10 her podle výběru GameParku

2000 Gbodů

ocenění do profilu

 

2. místo -

Klíčenka GamePark

Originální Call of Duty 1 do sbírky

Prémium účet na dva měsíce

6 her podle výběru GameParku

1000 Gbodů

ocenění do profilu


3. místo -

Klíčenka GamePark

Originální Call of Duty 1 do sbírky

Prémium účet na jeden měsíc

4 hry podle výběru GameParku

500 Gbodů

ocenění do profilu

 Výherce z posledního turnaje

Call of Duty 2: Kingston Tourney )Addic7ed


Systém turnaje a harmonogram

 


Hraje se mód Search & Destroy 1/1


Turnaj začne tzv. nultým kolem - kolo, při kterém postoupí poražený i vítězný hráč.

Toto kolo slouží k profiltrování neaktivních hráčů. Hráč, který k zápasu nenastoupí, v turnaji končí.

V tomto kole odehraje každý hráč jeden zápas s náhodně vylosovaným soupeřem.

Dále bude turnaj pokračovat stylem play off.


Herní dny: pondělí, čtvrtek 19-21 (v prvních kolech turnaje i úterý)

Po dohodě se soupeřem a adminem turnaje lze termín zápasu změnit.

 

 


Admin tým
 Preu (Hlavní admin)

 Lady_of_the_Mist  (admin)     Lukino_ (admin)Pokud budete psát někomu z adminů, hned v první zprávě popište svůj problém. Admini na oslovení "čus", "čus, jsi tam?" a jim podobné nereagují.

Preferujte kontakt pomocí soukromé zprávy GP, nebo emailem.

Nepište jiným adminům než těm, kteří adminují tento turnaj. Jejich seznam naleznete výše.Mapy

 

 

mp_burgundy
mp_carentan
mp_dawnville
mp_matmata
mp_toujane
mp_trainstationKaždý tým si před zápasem vybere jednu mapu z následujícího seznamu.

Mapy obou týmů nastavíte při zakládání místnosti do políčka "rotace map"

 


Pravidla

 


Průběh zápasu


Hrají se dvě mapy, skóre je 8 za jednu stranu, 16 za mapu a 32 za celý zápas. Zápas je ukončen ve chvíli, kdy jeden z hráčů dosáhne 17:x bodů. V případě remízy se pokračuje na mapě mp_carentan, kde si vybírá stranu vítěz úvodního bashe (viz odstavec níže). Zápas skončí v okamžiku, kdy jeden z hráčů dosáhne výsledku 9:x.


Jako defaultní mapa v klientu bude nastavena mp_carentan, na které začíná pistol bash, kde si vítěz bashe vybírá stranu a mapu, která se bude hrát první. Na druhé mapě si stranu vybírá ten, kdo prohrál počáteční bash. Mezi mapami je možná pauza maximálně 5 minut, poté hra pokračuje.


Během zápasu je zakázáno používat brokovnice a odstřelovačky.


Zápasy turnaje se hrají pouze na serveru GamePark, hra CoD2 v pokoji Turnaj. 


Nezapomeňte místnost před spuštěním zaheslovat.Dema


Každý hráč je povinnen natáčet dema ze zápasu. Záznamy musí být z celého zápasu, v opačném případě admin může dle svého posouzení zápas zkontumovat. Hráči jsou povinni mít svá dema uložena na disku po dobu 14ti dnů od uzavření zápasu.
- Pokud bude mít hráč podezření na porušování pravidel ze strany soupeře, může si vyžádat dema, a to do hodiny od prvního zadání výsledků. Tato dema pak musí být přiložena k zápasu nejpozději do 24 hodin od vyžádání.
- Vyžadování dem ze strany hráčů slouží výhradně ke kontrole sporných okamžiků ve hře. V případě zneužívání tohoto pravidla pro získání neoprávněných bodů může být hráč potrestán a případný protest uzavřen jako bezdůvodný.
- Návrh kontumace zadávejte až po shlédnutí dema a zjištění porušení pravidel.
- Admin si může vyžádat všechna dema (i po dobu 14ti dnů od uzavření zápasu).
- Pokud hráč na vyžádání demo nedodá, kontumačně prohrává.
- V případě, že hráč demo nedodá a je podezírán z porušování pravidel, může s ním být zacházeno tak, jako by pravidla porušil.Screeny


Každý hráč je povinen udělat screen skore tabulky na konci každé mapy. Tyto screeny musí být přiloženy k výsledku zápasu, v opačném případě admin zápas stornuje.

- Zároveň je doporučeno každému hráči pořídit screen klienta a screen pb_guidů.1. Místnost zakládá vyzyvatel zápasu. Před spuštěním hry musí být místnost řádně pojmenována a to ve tvaru: "hráč1 vs hráč2", zároveň musí být v popisu místnosti vložen odkaz na zápas, který se v dané místnosti odehrává. Místnosti, které nejsou řádně založené, mohou být bez varování zrušeny.


2. V případě, že se soupeř k zápasu nedostaví do 10 minut od domluveného termínu, vyscreenujte klienta a zadejte návrh kontumace. V případě, že na soupeře počkáte déle a zápas bude započat, zaniká vám nárok na kontumaci.
2.1 Lhůta 10 minut se vztahuje i na ready up mod přímo ve hře.


3. Jakmile je jednou zápas započat, jeho výsledek bude platit, pokud se obě strany nedohodnou jinak. Špatný ping ani lagy nejsou důvodem k odložení či ukončení zápasu.

4. Pokud jeden z hráčů předčasně opustí zápas, kontumačně prohrává.


5. V případě, že soupeře vykopne PB, nebo mu hra evidentně spadne, musíte ještě vyčkat minimálně 5 minut, zda se nedostaví. Po uplynutí 5 minutové lhůty máte právo na kontumaci ve svůj prospěch.
5.1. Pokud se situace opakuje a celkový čas, kdy hráč není na serveru, přesáhne 5 minut za zápas, má soupeř nárok na kontumaci. 
5.2Toto pravidlo se nevztahuje na vykopnutí od PB za zakázané hodnoty cvarů! 
5.3. Pokud se hráč opět připojí, musí si neprodleně zvolit svojí stranu. Odehraje se zbývající čas čtvrtiny a po konci mapy se odehraje celková část, kdy byl jeden z hráčů nepřítomen.


6. Není dovoleno za ŽÁDNÝCH okolností vyhazovat soupeře hráče ze serveru (místnosti, hry).

7. V průběhu oficiálního zápasu nejsou dovoleni žádní diváci (kromě admina GameParku). Pokud hráč hru z nějakého důvodu opustí a poté se opět připojí, musí si neprodleně zvolit stranu. Pokud se do hry připojí diváci, kteří tam nemají co dělat, musí být zápas přerušen a nepovolaným divákům by měl být před obnovením hry přístup na server znemožněn (povoláním admina do hry).


8. Účastnit zápasu se mohou pouze registrovaní hráči a to s PB_GUIDem, jenž byl uveden při registraci.


9. Hráč smí v turnaji hrát pouze za herní účet. V případě, že bude prokázán multiaccount, bude hráč okamžitě diskvalifikován z turnaje a dle rozhodnutí hlavního admina zabanován na celý herní server GameParku až po dobu 3 měsíců.

10. Herní účet na GameParku je nepřenosný a je přísně zakázáno si jej mezi sebou půjčovat. Pokud bude toto zjištěno, hrozí všem hráčům, kteří se na takovýto účet přihlásili ban až na 1 rok na všechny herní servery Gamepark.cz.

11. Všichni hráči jsou povinni být během průběhu zápasu přihlášení v klientu a místnosti. Každý hráč musí být přihlášen pod nickem jež má v registraci. V případě, že hráč není přihlášen, musí být na toto upozorněn. Pokud nesjedná nápravu, může admin rozhodnout o kontumační prohře v neprospěch provinilého hráče.

 

 

Cheating a anticheating1. Politika cheatingu a jeho potírání se vztahuje na celý herní server Gamepark.
Jestliže člen GamePark admin teamu někdy zachytí cheatování během hry, je jedno jestli se jedná o Ligovou hru, Public, Fun hru, pak bude s dotyčným zacházeno stejně, jako by se jednalo o zápas turnaje či ligy herního serveru GamePark. 

2. Když anti-cheat ochrana zachytí cheat, pak je hráč prohlášen za vinného, dokud neprokáže svoji nevinu. 

3.
V případě, že bude nějaký hráč usvědčen kdekoliv z cheatingu, bude mu udělen minimálně 3 měsíční ban na celý herní server GamePark. Hráč, který byl usvědčen kdekoliv z cheatingu, je neprodleně z turnaje diskvalifikován. Pokud byl hráč usvědčen z cheatingu, kdekoliv 3 měsíce před zápasem a na GameParku není v blokaci, bude tento hráč zablokován a vyloučen z KB. Admin nebude zkoumat, zda tento hráč nastoupil do nějakého zápasu či ne.
3.1 Rozhodnut o blokaci může pouze hlavní admin KB, který rozhodne pouze na základě jednoznačných a nevyvratitelných důkazů. 
Hlavní admin turnaje považuje identifikaci dle PB_GUIDU za dostatečnou a nebude dále zkoumat či srovnávat logy nebo IP.

3.2 Na serveru turnaje bylo spuštěno streamování s game violations. Kdokoliv, kdo má na GV zabanován pb_guid, tak se již na server turnaje nepřipojí. V případě neúspěšného pokusu o připojení na server nebo vyhození ze serveru anticheatem z důvodu zabanovaného guidu, bude hráč zabanován podle bodu 3 a to i v případě, že ban na GV je starší než 3 měsíce.


4. Herní modifikace. Použití jakýchkoliv vlastních skinů (kompas, postava, zaměřovač atd.), vlastních zvuků, modelů bez výjimek není povoleno. Jakákoliv změna od originální verze, jakékoliv pozměnění souboru hry navíc jsou taktéž zakázané a v případě jejich změny je zde postupováno jako při cheatingu.

5. Není dovoleno využívat ani zneužívat jakýchkoliv chyb hry. Zneužívání chyb hry (bugu) povede ke kontumační prohře.

6. Je zakázáno používat jakékoliv scripty. Na serverech jsou nahrány pamy, které monitorují použití scriptů a každý hráč, u kterého budou scripty nalezeny, bude zabanován minimálně na 3 měsíce na celý herní portál GP.


 

Konflikty

 

 

1. Pokud se v zápase vyskytly závady a chcete podat protest, nikdy nepotvrzujte výsledek zadaný soupeřem. Tento výsledek odmítněte a zadejte návrh kontumace. Tímto se zápas dostane do stavu konfliktu (je zde možnost, že výsledek budete muset odmítnout 2x a proto pozorně sledujte v jakém stavu je váš zápas). 

2. Vždy odůvodněte v komentáři k zápasu, proč jste podali protest dle bodu 5 pravidel o protestu. V případě, že tak neučiníte v okamžiku podání protestu, bude protest bez vysvětlení zamítnut a potvrzen původní výsledek dle přiložených screenů.

3. Je přísně zakázáno soukromě kontaktovat admina v záležitosti obrany svých zájmů v protestu. Cokoliv chcete říct k protestu, musí to být učiněno veřejně v komentáři. Pokus o soukromé ovlivnění admina povede k automatické prohře v daném sporu. Pokud bude třeba, admin vás zkontaktuje sám!

4. Jakýkoliv výsměch, urážky a nepodložená obvinění na jakéhokoliv admina či protihráče v protestu budou vézt k okamžité prohře sporu a může být uplatněna diskvalifikace celého týmu z turnaje.

5. V protestním komentáři vždy uvádějte tyto údaje:
- Přesný důvod zadání protestu
- Přesné určení kdy došlo k porušení mapa/kolo/čas nebo screeny ze zápasu.
- Na základě jakých důkazů je protest zadán (+ tyto důkazy neprodleně předložit!)
- Co požadujete od výsledku protestu
5.1. V případě, že vše nedodáte ihned při podání protestu, bude protest zamítnut jako nepodložený a potvrzen původní výsledek dle přiložených screenů.
5.2. Soukromé logy z IRC, ICQ atd. nebudou považovány za platné důkazy, neboť je lze snadno zfalšovat.

6. Prioritou je, že admin nebude za vás hledat závady v zápase. Vy se cítíte poškození, vy se musíte proti tomuto bránit a jasně určit, čemu má admin především věnovat pozornost pro případné vyřešení problému.

7. Admin nikdy nebude nařizovat nový zápas. Protest bude vždy rozhodnut ve prospěch jedné strany.

8. Rozhodnutí admina turnaje v protestu je konečné, platné a neměnné.

 


Zasílání cen


 

Jsou 2 možnosti jak lze ceny získat:

Osobně - nejrychlejší

 

Zde naleznete přesnou adresu s mapou společnosti Allstar s. r. o., která je vlastníkem herního portálu GamePark. Tady je možno vyzvednout osobně výhry.

Poté co se uzavře váš finálový zápas, případně zápas o 3. místo (nejdéle však do týdne od ukončení turnaje) kontaktujte emailem hlavního admina turnaje.

V emailu musí být:

  • Jméno, příjmení a číslo průkazu totožnosti (občanský, řidičský, cestovní, studentský nebo jakýkoliv jiný průkaz s fotkou)

  • Dema všech hráčů vašeho týmu kteří hráli finálový zápas (případně zápas o 3. místo)

  • ID hráčů, na který bude připsán premium účet a Gbody (v případě, že se uděluje)

Hlavní admin vám během 72 hodin zašle přesné termíny kdy je možno výhry vyzvednout. Ceny se vyzvedávají všechny!!! což znamená dle typu turnaje až 5 krát a vy je poté předáte svým spoluhráčům. Ceny bývá možnost vyzvednout už sedm dní od řádného ukončení turnaje a předání jména, příjmení a čísla průkazu totožnosti vyzvedávajícího.

 


Poštou

 

Poté co se uzavře váš finálový zápas, případně zápas o 3. místo (nejdéle však do týdne od ukončení turnaje) kontaktujte emailem hlavního admina turnaje.

V emailu musí být:

  • Jedna adresa, jméno a příjmení na kterou příjdou všechny ceny pro váš klan, které poté předáte svým spoluhráčům.

  • Dema všech hráčů vašeho týmu kteří hráli finálový zápas (případně zápas o 3. místo)

  • ID hráčů, na který bude připsán premium účet a Gbody (v případě, že se uděluje)

Ceny na uvedenou adresu budou dodány přibližne měsíc až dva od zaslání adresy.
V případě, že se ceny vrátí jako nevyzvednuty nebo nebyl adresát nalezen, budou ceny po dobu třiceti dnů uskladněny a v případě, že ani poté se o ně nikdo nepřihlásí tak propadnou ve prospěch dalších turnajů a lig herního portálu GamePark

Ceny jsou zasílány poštou pouze jednomu zástupci klanu.

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 2 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360
Koupit hru Call of Duty 2

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty 2 -Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
ActivisionVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist