Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Jak jsme již avizovali v minulém článku, rozhodli jsme se, že na konci roku ohodnotíme 2-3 nejaktivnější a nejlepší týmy z každého žebříku. Konec roku je již za námi, takže hurá na to.

 

V týmových SaD žebříčcích dostanou ocenění 3 týmy s nejvyšším ratingem a dále 3 nejaktivnější týmy.

V žebříčcích 1/1 a nonSaD dostanou ocenění první 2 týmy (hráči) a 2 nejaktivnější týmy (hráči).


1. místo a nejaktivnější tým (hráč)

k* 5 měsíce premium účet + k* 1000 Gbodů + k* ocenění do profilu hráče

k = promnněná závislá na počtu hráčů v žebříčku (2/2 - 2 hráči, 5/5 - 5 hráčů)

 

2. místo a druhý nejaktivnější tým (hráč)

k* 3 měsíce premium účet + k* 500 Gbodů + k* ocenění do profilu hráče

k = promnněná závislá na počtu hráčů v žebříčku (2/2 - 2 hráči, 5/5 - 5 hráčů)

 

3. místo a třetí nejaktivnější tým (hráč)

k* 2 měsíce premium účet + k* 250 Gbodů + k* ocenění do profilu hráče

k = promnněná závislá na počtu hráčů v žebříčku (2/2 - 2 hráči, 5/5 - 5 hráčů)


Ceny se budou udělovat podle pořadí, které bylo 31.12.2012 v 01:00. Týmy, které ceny dostanou, bude v nejbližších hodinách kontaktovat hlavní admin KB. Další ocenění nejlepších týmů proběhne v polovině roku 2013.


Vynulování žebříčků

U minulého článku jste zároveň měli možnost hlasovat, zdali chcete na konci roku restartovat všechny žebříčky KB a tato anketa dopadla vcelku jednoznačně pro restartování.

 

Protože by takový restart nebyl zrovna pěkným dárkem pro nejaktivnější týmy, které mají odehráno již kolem 1000 zápasů, rozhodli jsme se, že všechny žebříčky kromě nonSaD a SaD 1/1 pouze vynulujeme. Zůstane tak zachována klanová historie a historie zápasů, všichni ale budou vstupovat do nového roku s nulovým ratingem.

 

Z žebříčků budou dočasně vyhozené všechny týmy, které za poslední měsíc neodehrály žádný zápas nebo nemají dostatečný počet hráčů pro hraní v něm.

 

Sloučení žebříčků

Minule jsme sloučili minimálně hrané žebříčky TDM, CTF a HQ do jednoho - nonSaD 3+/3+ . V novém, sloučeném žebříčku se za poslední měsíc odehrál stejný počet zápasů, jako za poslední 4 měsíce existence všech tří žebříčků.

 

Proto jsme se rozhodli zahrnout málo hrané žebříčky 1/1 TDM a BASH do SaD 1/1.

 

Žebříček odedneška bude nést označení pouze CoD2 1/1, zůstane zachováno současné pořadí ze SaD 1/1, odehrané zápasy, registrovaní hráči i admin tým.


Důležitá změna v pravidlech

Bohužel, vzhledem k jistým faktům z posledních měsíců, jsme nuceni zavést povinnost vyscreenovat před zápasem klienta a tento screen dodat spolu s výsledky. Nedodání screenu klienta bude přísně kontrolováno a v případě jeho nedodání bude zápas stornován, stejně jako kdyby u zápasu nebyly přiloženy screeny s výsledky. Více podrobností najdete již teď v pravidlech. Toto opatření dopadne na všechny poctivé hráče díky těm nepoctivým ale věřte, že to je hlavně pro dobro těch poctivých. Předem se omlouváme za toto opatření a prosím vás o důsledné dodržování této nové povinnosti, admin tým v případě nedodání screenu klienta bude jednat opravdu nemilosrdně a to ihned od uvedení tohoto pravidla v platnost. Pravidlo začne platit 3. den od vydání tohoto článku.


Nový pam

A konečně poslední neméně důležitá změna. Na servery klanbáze a turnaje byl nahrán pam na zPAM v2.02. Co vše upravuje, se můžete dočíst zde. Jedna věc je ale více zásadní a to nahrazení Rusů na ruských mapách Britama. O tom jestli tato změna bude zachovaná, můžete ještě rozhodnou zde. Na serveru turnaje bylo navíc spuštěno streamování s game violations. Kdokoliv, kdo má na GV zabanován pb_guid, tak se již na server turnaje nepřipojí. Bohužel, stramování vzhledem k vypnutému ověřování CD-klíče nejde momentálně spustit i na serverech klanbáze.

 

Za celý CoD2 admin tým vám přeji vše nejlepší do roku 2013!

Další články z této sekce...

Kupte si Call of Duty 2 v našem shopu:
Cena:
499 Kč
Verze:
PC
Další platformy:
Xbox 360
Koupit hru Call of Duty 2

ANKETA

Vadí vám zaváděná povinnost dodat screen klienta ke každému zápasu?

Celkem: 377 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

O hřeZákladní informace o hře
Call of Duty 2 -Hodnocení GameParku:
93%Hodnocení čtenářů:
ActivisionVydavatel:
Akční, First personŽánr:
Přejít na stránku hry

IKONKA

Ikonka GP
GamePark.cz
Toplist