Čekejte prosím
Čekejte, prosím...
Logo sekce

Božská mysl

27.02.13, 21:40, autor: Clapped, vyšlo v blogu: Nekonečný Wombat

Mám z okna výhled na poušť. Arabové se zpocenýma ksichtama táhnou s karavanou vést džihád proti bezvěrcům. Sedím zády té podívané a servíruju duhový drinky na baru, na večírku všech galaktických bytostí. Všechny společně nás uchvacuje hudba která je jenom tlukot srdce a basy, to je všem srozumitelnej trip. Ožralí a zfetovaní ještěři na parketě stepují a tančí v rytmu. Jsem jejich velitel a až písknu tak vyrazíme do ulic, rozdávat cigarety a noviny, zvěstující naší pravdu. 


Hodovat se bude dokud nepadneme na stůl mrtvi, dokud nám neexplodují žaludky. Zrůda mi do pití upustila kapsli s drogou šílenství z cizí planety, která nijak ale nepůsobí na uhlovodíkový bytosti, takže se dál pohupuju. Pak padnu bez života k zemi a otevřu oči až po transplantaci. Toho kašpara už v životě nepozveme. Dík pane doktore.

Všichni se zvedají k odchodu do obchodu. Kam jdete, hajzlové? Všichni jsou fuč, zůstal sedět jen lobotomickej indián, toho tady taky nechci, pakujte všichni. Jdu za ostatníma. Venku panuje anarchie po tisícileté totalitě, je to ranní rozbřesk po noční můře, z okna střílí radostí opilí povstalci. Z okna prší peníze a konfety, statisícovej průvod šťastných tváří pochoduje krokem, pěkně do rytmu, jen to sype. Námořníci se žení s holkama, který na ně čekaly padesát let, kameloti dávají zdarma kávu s každým výtiskem, koupím tři a trochu se svezu na kofeinu, ještě nemám v pořádku srdce. Konečně jsem našel kamarády z cizích planet a lezu za krk Oskarovi z národa naivních géniů. Modré nebe a vůně dětství. Potřebuju rozhled a už stejně nemůžu chodit, mám tak malátné končetiny. Poslední naučené pohyby, rychle defibrilovat ať můžem pochodovat!

 

Další články z této sekce...

SDÍLET

Hodnocení

OHODNOŤTE ČLÁNEK

Kliknutím na hvězdičku vložíte své hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé. Děkujeme za Váš hlas.

BlogyProfil blogu
Aktuální myšlenky, jen krátce rozvedené (nepostačující pro "velký blog")
* Založen: 28.10.2009 13:45:26
* BlogRank: 1,22
* Přístupů: 38 048
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 2
Toplist