Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

Souhrn z 13.1.2015

datum: 15.1.2015 21:51:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (14 hlasů)

Tenis - 1 kolo turnaje mužů v Aucklandu ( Nový Zeland) 

Jiří Veselý - Thomaz Bellucci (Brazílie) 2:0 (6:3, 7:6)

Tenis - 1 kolo turnaje mužů v Stuttgart-Stammheim (Německo)

Jan Kunčík - Robin Lang  (Německo) 2:0 (6:2, 6:3)

Tenis - 1 kolo turnaje mužů v Stuttgart-Stammheim (Německo)

Marek Jaloviec - Antoine Bellier (Švýcarsko) 2:0 (6:1, 7:5)

Tenis - Osmifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Petra Kvitová - Shuai Pengová (Čína) 2:0 (6:1, 7:5)

Tenis - Osmifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Nicole Gibbsová (USA) - Karolína Plíšková 0:2 (0:6, 0:6)

Tenis - Osmifinále turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Barbora Záhlavová Strýcová - Samantha Stosurová (Austrálie)  2:0 (7:6, 6:2)

Alpské lyžování - Slalom žen ve Flachau (Rakousko)

9. Šárka Strachová

51. Martina Dubovská

58. Michaela Smutná 

Rallye - Rallye Dakar motcykly (Chile) 

20. Milan Engel 

27. Ondřej Klymčiw 

37. David Pabiška 

45. Jan Veselý 

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

5. Aleš Loprais 

7. Martin Kolomý 

20. Tomáš Vrátný

Fotbal - Přátelské utkání v Maspalomasu (Kanárské ostrovy)

Sparta Praha - Celtic Glasgow 3:2

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 12.1.2015

datum: 15.1.2015 21:19:42 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 58% (9 hlasů)

Tenis - 1. kolo turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Lucie Šafářová - Samantha Stosurová (Austrálie) 1:2 (6:7, 7:5, 3:6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Polona Hercogová (Slovinsko) - Karolína Plíšková 0:2 (4:6, 4:6)

Tenis - 1. kolo turnaje žen ze  Sydney (Austrálie)

Barbora Záhlavová Strýcová - Caroline Wozniacká (Dánsko) 1:0 (6:4 a skrečování)

Rallye - Rallye Dakar motocykly (Chile)

16. Ondřej Klymčiw 

26. David Pabiška

27. Milan Engel 

40. Jan Veselý

Hokej - MS semifinále žen do 18 let Buffalo (USA)

Česka republika - USA 0:5 

Hokej - MS zápas o bronz žen do 18 let Buffalo (USA) 

Česka republika - Rusko 1:5 

Basketbal - VTB liga mužů v Novgorodu (Rusko)

Nižnij Novgorod - Nymburk 89:80 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Souhrn z 11.1.2015

datum: 12.1.2015 10:38:25 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 58% (9 hlasů)

Biatlon - SP žen závod s hromadným startem Oberhofu (Německo)

2. Veronika Vítková

10. Gabriela Soukalová

Biatlon - SP mužů závod s hromadným startem Oberhofu (Německo)

5. Michal  Šlesingr 

13. Ondřej Moravec

Klasické lyžování - Jizerská 50 mužů (Bedřichov)

7. Stanislav Řézáč

20. Petr Novák

38. Ondřej Horyna

43. Marek Ondrášek

49. Radek Šretr 

50. Pavel Janeček 

Klasické lyžování - Jizerská 50 žen (Bedřichov)

11. Adéla Boudíková 

14. Zuzana Kocumová 

15. Kamila Bořutová

18. Šárka Zelenková

Severská kombinace - SP v Chaux-Neuve (Francie)

9. Miroslav Dvořák 

18. Tomáš Portyk

42. Petr Kutal

48. Lukáš Rypl

Klasické lyžování - SP žen 9 km volnou technikou na 9 km ve Val di Fiemme (Itálie)

6. Eva Vrabcová-Nývltová 

Rychlobruslení - ME žen na 5000 m v Čeljabinsku (Rusko)

1. Martina Sáblíková

Rychlobruslení - ME žen na 1500 m v Čeljabinsku (Rusko)

3. Martina Sáblíková

16. Nikola Zdráhalová

Hokej - Rakouská hokejová liga v Salcburku (Rakousko)

Salcburk - Znojmo 5:2

Tenis - 1. kolo turnaje žen v  Hobartu (Austrálie)

Kurumi Nara - Klára Koukalová 2:1 (0:6, 6:2, 6:1)

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

4. Aleš Loprais 

6. Martin Kolomý 

28. Tomáš  Vrátný 

Rallye - Rallye Dakar motcykly (Chile)

33. Ondřej Klymčiw 

38. Milan Engel 

39. David Pabiška 

Rellye - Africa Eso race kamionů (Senegal)

3. Tomáš Tomeček

                                         

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 10.1. 2015

datum: 11.1.2015 10:05:44 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (10 hlasů)

Biatlon - SP ve sprintu mužů v Oberhofu (Německo)

13. Michal Šlesingr 

25. Ondřej Moravec

31. Jaroslav Soukup 

55. Michal Krčmář

87. Tomáš Krupčík 

Severská kombinace - SP v Chaux-Neuve (Francie)

25. Tomáš Portyk

27. Miroslav Dvořák

43. Petr Kutal 

Rychlobruslení - ME žen na 500 m v Čeljabinsku (Rusko)

6. Martina Sáblíková

10. Nikola Zdráhalová 

Rychlobruslení - ME žen na 3000 m v Čeljabinsku (Rusko)

1. Martina Sáblíková

15. Nikola Zdráhalová

Skoky na lyžích - SP v letech mužů v Bad Mitterndorfu (Rakousko)

10. Roman Koudelka 

15. Jan Matura 

30. Antonín Hájek 

Klasické lyžování - SP žen na 10km klasicky  ve Val di Fiemme (Itálie)

8. Eva Vrabcová-Nývltová

Klasické lyžování - SP mužů na 15km klasicky  ve Val di Fiemme (Itálie)

22. Martin Jakš 

Sjezdové lyžování - SP obřího slalomu mužů v Adelbodenu (Švýcarsko)

27. Ondřej Bank 

41. Kryštof Krýzl

57. Adam Kotzman

Skikros - SP žen ve Val Thorens (Francie)

12. Andrea Zemanová

23. Nikol Kučerová

Skikros - SP mužů ve Val Thorens (Francie)

48. Tomáš Kraus

Akromatické lyžování - SP žen v paralelní jízdě v boulích v Deer Valley (USA)

10. Nikola Sudová

Rallye - Rallye Dakar Kamiónů (Chile)

1. Aleš Loprais 

9. Martin Kolomý 

20. Tomáš  Vrátný 

Hazená - Přátelské utkání ve Mannheim  (Německo)

Německo - Česká republika 27:22

Tenis - finále turnaje mužů v Dauhá (Katar)

David Ferrer - Tomáš Berdych 2:0 (6:4, 7:5)

Hokej - MS čtvrtfinále žen do 18 let Buffalo (USA)

Česka republika - Švédsko 4:3


ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 9.1. 2015

datum: 10.1.2015 9:41:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 57% (10 hlasů)

Biatlon - SP žen sprintu v Oberhofu (Německo)

1. Veronika Vítková

6. Gabriela Soukalová

53. Barbora Tomešová

57. Eva Puskarčíková

90. Jitka Landová

Akrobatické lyžování - SP závodu žen v boulích v Deer Valley (USA)

4. Nikola Sudová

Skikros - SP žen ve Val Thorens (Francie)

11. Andrea Zemanová

26. Nikol Kučerová

Skikros - SP mužů ve Val Thorens (Francie)

36. Tomáš Kraus

Snowboarding - SP žen paralelní slalomu v Bad Gasteinu (Rakousko)

1. Ester Ledecká

Hazená - Přátelské utkání ve Stuttgartu  (Německo)

Německo - Česká republika 32:24

Tenis - Semifinále turnaje mužů v Dauhá (Katar)

Tomáš Berdych - Andreas Seppi (Itálie) 2:0 (6:2, 6:3)

Tenis - Semifinále turnaje žen v Auckland (Nový Zeland)

Caroline Wozniacki (Dánsko) - Barbora Záhlavová Strýcová 2:1 (4:6, 6:3, 6.4)

Tenis - Semifinále turnaje žen v Šen-Čen (Čína)

Timea Bacsinszky (Švýcarsko) - Patra Kvitová 2:0 (6:4, 6:4)

Hokej - Rakouská hokejová liga (Znojmo)

Znojmo - Bolzano (Itálie) 4:3

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 18.12. 2014

datum: 20.12.2014 9:19:09 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 52% (15 hlasů)

Volejbal - Challenge Cup (Groningen - Nizozemsko)

Abiantem Groningen (Nizozemsko) - Fatra Zlín 2:3 (25:23, 14:25, 19:25, 25:23, 12:15)

Volejbal - Challenge Cup (Portugalsko)

A. J. F. Bastardo (Portugalsko) - Brno 3:0 (25:15, 25:12, 25:20)

Biatlon - SP sprint žen na 7,5 km (Pokljuka - Slovinsko)

1. Gabriela Soukalová 

15. Veronika Vítková

33. Eva Puskarčíková 

49. Jitka Landová

52. Barbora Tomešová

Hokej - Channel One Cup (Praha)

Česko - Švédsko 4:6

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

Souhrn 6.12 2014

datum: 8.12.2014 9:06:47 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 69% (12 hlasů)

Florbal - MS mužů (Goteborg - Švédsko)

Norsko - Česká republika 6:7 

Alpské lyžování - SP superobřího slalomu mužů (Beaver Creek - USA)

31. Ondřej Bank

Alpské lyžování - SP sjezdu žen (Lake Louise - Kanada)

36. Klára Křížová

Skoky na lyžích - SP mužů (Lillehammer - Norsko)

11. Roman Koudelka

36. Lukáš Hlava

49. Jan Matura

Biatlon - SP ve spritnu na 10 km mužů (Ostersund - Švédsko)

2. Ondřej Moravec

4. Michal Šlesingr

33. Tomáš Krupčík

49. Michal Krčmář

56. Jaroslav Soukup

Biatlon - SP ve sprintu na 7,5 km žen (Ostersund - Švédsko)

2. Veronika Vítková

17. Eva Puskarčíková

23. Jitka Landová

29. Gabriela Soukalová

50. Lucie Charvátová

Klasické lyžování - 10 km volnou technikou mužů (Lillehammer - Norsko)

26. Lukáš Bauer

30. Martin Jakš

50. Aleš Razým

85. Jakub Graf

91. Petr Knop

101. Jacob Kordač

Klasické lyžování - 5 km volnou technikou žen (Lillehammer - Norsko)

10. Petra Nováková

36. Eva Vrabcová-Nývltová 

76. Sandra Schützová

92. Karolína Grohová 

Severská kombinace - SP (Lillehammer - Norsko)

15. Miroslav Dvořák

35. Tomáš Portyk

Rychlobruslení - SP 1000 m žen (Berlín -Německo)

7. Martina Sáblíková

8. Karolína Erbanová

Krasobruslení - mezinárodní závody Golden Spin (Zahřeb - Chorvatsko)

2. Michal Březina

Plavání - MS 50 m znak mužů (Dauhá - Katar)

37. Martin Badura

          - MS 50 m motýlek mužů (Dauhá - Katar)

19. Jan Šefl

          - MS 100 m mužů (Dauhá - Katar)

14. Jan Šefl

          - MS 50 m znak žen (Dauhá - Katar)

8. Simona Baumrtová

         - MS 200 m žen (Dauhá - Katar) 20.

Barbora Závadová

          - MS 100 m žen (Dauhá - Katar)

423. Petra Chocová

Golf - turnaj Let (Dillí - Indie)

14. Klára Spilková

                                            

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 19 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 5.12 2014

datum: 7.12.2014 9:46:53 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (15 hlasů)

Alpské lyžování - SP ve sjezdu mužů (Beaver Creeku - USA)

22. Ondřej Bank : -1,60

Alspké lyžování - SP ve sjezdu žen (Lake Lousie - Kanada)

39. Klára Křížová : -2,67

Klasické lyžování - SP sprintu volnou technikou mužů (Lillehammer - Norsko)

52. Martin Jakš 

67. Aleš Razým

85. Lukáš Bauer

88. Jakub Graf

102. Jacob Kordač

105. Petr Knop

Klasické lyžování - SP sprintu volenou technikou žen (Lillehammer - Norsko)

28. Petra Nováková

63. Karolína Grohová

67. Sandra Schutzova

70. Eva Vrabcová-Nývltová

Rychlobruslení - SP na 500 m žen (Berlín - Německo)

7. Karolína Erbanová

                   - SP na 3000 m žen (Berlín - Německo)

3. Mrtina Sablíková

23. Nikola Zdráhalová

Plavání - MS 400 m mužů (Dauhá - Katar)

20. Jan Micka

          - MS 100 m  žen (Dauhá - Katar)

32. Anna Kolářová

          - MS 100 m znak žen (Dauhá - Katar)

22. Barbora Závadová

          - MS 50 m žen (Dauhá - Katar)

24. Lucie Svěcená

          - MS 200 m žen (Dauhá - Katar)

8. Simona Baumrtová

33. Tereza Grusová

Basketbal - VTB United League mužů (Riga - Lotyšsko)

VEF Riga (Lotyšsko) - Nymburk 86-78

 

 

 

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 17 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 4.12. 2014

datum: 6.12.2014 9:20:37 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (17 hlasů)

Volejbal - Liga mistrů mužů (Antverpy - Belgie)

Precura Antverpy (Belgie) - Jihostroj České Budějovice 3:0 (25:20, 25:14, 25:16)

Volejbal - Challenge Cup mužů (Zlín)

Fatra Zlín - Abiant Groningen (Nizozemsko) 3:2 (29:31, 25:18, 23:25, 25:21, 15:10)

Biatlon - SP Individuální závod žen na 15 km (Ostersund - Švédsko)

5. Veronika Vítková : -2:09,1

20. Jitka Landová : - 3:56,0

42. Eva Puskarčíková : - 6:20,8

62. Gabriela Soukalová : - 7:58,2

71. Lucie Charvátová : - 9:11,4

Tenis - International Premier Tennis League (Singapur)

Tomáš Berdych - Marin Čilič 1:0 (6:4)

Serena Williams/Tomáš Berdych - Kristina Mladenovič/ Nenad Zimonjič 1:0 (6:4)

Plavání - MS 100 m prsa mužů (Dauhá - Katar)

29. Petr Bartůnek 49,57

          - MS 100 m znak mužů (Dauhá - Katar)

28. Martin Badura 52,90

49. Romas Dmytrijev 55,23

          - MS 100 m motýlek muzů (Dauhá - Katar)

20. Jan Šefl 51,38

           - MS štafeta 4x200 m mužů (Dauhá - Katar)

10. Jan Šefl, David Kunčar, Pavel Janeceček, Jan Micka 7:05,49

           - MS 50 m prsa žen (Dauhá - Katar)

20. Petra Chocová 30,87

           - MS smíšená štafeta 4x50 m (Dauhá - Katar)

9. Simona Baumrtová, Petr Bartůněk, Jan Šefl, Anna Kolářová 1:40,77

                                        

 

 

ANKETA

Sledovali jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 19 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Souhrn z 3.12. 2014

datum: 4.12.2014 20:45:43 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 57% (15 hlasů)

Baketbal - Euroliga žen (Praha)

USK Praha - Good Angels Košice (Slovensko) 76:57

Baketbal - Euroliga žen (Orenburg - Rusko)

Nadezda Orenburg (Rusko) - IMOS Brno 88:55

Basketbal - Evropský pohár mužů (Nymburk)

Nymburk - Spirou Charleroi (Belgie) 67:73

Biatlon - SP Indviduální závod 20 km mužů (Ostersund - Švédsko)

3. Michal Šlesingr : -2:08,3

12. Ondřej Moravec : -3:32,9

33. Jaroslav Soukup : -5:50,2

46. Tomáš Krupčík : -7:11,7 

80. Michal Krčmář : -10:16,4

Volejbal - Challenge Cup mužů (Brno)

Brno - A. J. F. Bastardo (Portugalsko) 0:3 (18:25, 16:25, 21:25)

Plavání - MS 400 m žen (Dauha - Katar)

7. Barbora Závadová 4.30,95

          - MS 200 m mužů (Dauha - Katar)

36. Pavel Janeček 1:47,24

37. David Kunčar 1:47,47

          - MS 100 m žen (Dauha - Katar)

9. Simona Baumrtová 57,37

37. Tereza Grusová 1:00,27

Tenis - International Premier Tennis League (Singapur)

Gael Monfils - Tomáš Berdych 0:2 (6:10, 2:6)

 

ANKETA

Sledovali jste neco?

Ano
Ne

Celkem: 21 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,93
* Přístupů: 220 907
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist