Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 29.2.2016

datum: 1.3.2016 7:18:34 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 68% (10 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola žen v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

Barbora Krejčíková - Yafan Wang (Čína) 2:1 (6:4, 1:6, 6:2) 

Alpské lyžování - Závod MS super-G juniorů v Krásné Poljaně (Rusko) 

47. Filip Forejtek 

48. Jan Zabystřan 

Alpské lyžování - Závod MS super-G juniorek v Krásné Poljaně (Rusko) 

34. Veronika Čamková 

Stolní tenis - Zápasy MS základních skupin družstev žen v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

ČR - Thajsko 3:1 

Stolní tenis - Zápasy MS základních skupin družstev mužů v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

ČR - Tchaj-wan 3:0 

Stolní tenis - Zápasy MS základních skupin družstev mužů v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

ČR - Řecko 3:2

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 28.2.2016

datum: 29.2.2016 9:46:22 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 60% (8 hlasů)

Tenis - Zápas finále žen v Kreuzlingenu (Švýcarsko) 

Kristýna Plíšková - Amra Sadikovicová (Švýcarsko) 2:0 (7:6, 7:6) 

Tenis - Zápas finále mužů v Cherbourgu (Francie) 

Jordan Thompson (Austrálie) - Adam Pavlásek 2:1 (4:6, 6:4, 6:1) 

Tenis - Zápas kvalifikace žen Kualu Lumpuru (Malajsie) 

Kai-Lin Zhang (Čína) - Barbora Krejčíková 0:2 (3:6, 2:6)

Biatlon - Závod ME hromadného startu žen v Ťumeni (Rusko) 

6. Jessica Jislová 

9. Barbora Tomešová 

Biatlon - Závod ME hromadného startu mužů v Ťumeni (Rusko) 

2. Jaroslav Soukup 

17. Adam Václavík 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Almaty (Kazachstán) 

12. Roman Koudelka 

23. Jan Matura 

34. Lukáš Hlava 

36. Jakub Janda 

Severská kombinace - Závod SP mužů v Vak Di Fiemme (Itálie) 

14. Miroslav Dvořák 

35. Petr Kutal 

Alpské lyžování - Závod SP obřího slalomu mužů v Hinterstoderu (Rakousko) 

40. Kryštof Krýzl 

Alpské lyžování - Závod SP kombinace žen v Soldeu (Andorra) 

29. Kateřina Pauláthová 

Boby - Závod SP čtyřbobu mužů v Königssee (Německo) 

21. Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Jan Stokláska, Jakub Nosek 

Rychlobruslení - Závod MS na 500 m žen v Soulu (Korea) 

6. Karolína Erbanová 

Rychlobruslení - Závod MS na 1000 m žen v Soulu (Korea) 

6. Karolína Erbanová 

Hokej - Zápas čtvrtfinále play-off Rakouské ligy mužů v Dornbirnu (Rakousko) 

EC Hagn Leone Dornbirn (Rakousko) - Orli Znojmo 5:0 

Basketbal - Zápas základní skupiny VTB ligy v Nymburku

ČEZ Basketball Nymburk - Cmoki Minsk (Bělorusko) 75:61 

Motorismus - Závod MS superbiků mužů na Phillipu Islandu (Austrálie) 

11. Karel Abraham 

Cyklistika - Závod jednorázový Drome Classic mužů v Livronu (Francie)

1. Petr Vakoč

Stolní tenis - Zápasy MS základních skupin družstev žen v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

Japonsko - ČR 3:0

Stolní tenis - Zápasy MS základních skupin družstev žen v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

Německo - ČR 3:0 

Stolní tenis - Zápasy MS základních skupin družstev mužů v Kualu Lumpuru (Malajsie) 

Rakousko - ČR 3:0

Judo - Zápasy European Open do 81 kg mužů v Praze

2. Jaromír Musil

3. Ivan Petr

Jindřich Turek  vypadl v 1. kole

Judo - Zápasy European Open do 90 kg mužů v Praze

David Klammert vypadl v 2. kole

Judo - Zápasy European Open do 100 kg mužů v Praze

1. Lukáš Krpálek

Tomáš Knápek vypadl v 1. kole

Radek Hecl vypadl v 1. kole

Judo - Zápasy European Open nad 100 kg mužů v Praze

Michal Horák vypadl v 1. kole

Lukáš Hlaváček vypadl v 1. kole

Golf - Turnaj RACV Masters žen Goldu Coastu (Austrálie) 

129. Klára Spilková 

Motocykly - Závod MS supersportů mužů v  Phillipu Islandu Circuitu (Austrálie)

8. Ondřej Ježek

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 10 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 27.2.2016

datum: 28.2.2016 8:33:36 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 61% (7 hlasů)

Alpské lyžování - Závod SP super-G žen v Soldeu (Andorra) 

53. Kateřina Pauláthová

Severská kombinace - Závod SP mužů v Vak Di Fiemme (Itálie) 

23. Miroslav Dvořák

40. Petr Kutal 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Almaty (Kazachstán) 

9. Roman Koudelka 

34. Jakub Janda 

36. Lukáš Hlava 

43. Jan Matura 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu žen v Pokwangu (Korea) 

3. Eva Samková 

Snowboarding - Závod SP snowboardcrossu mužů v Pokwangu (Korea) 

45. Jan Kubičík 

Snowboarding - Závod SP paralelního obřího slalomu žen v Kayseri (Turecko) 

1. Ester Ledecká

Alpské lyžování - Závod MS sjezdu juniorů v Krasné Poljaně (Rusko)

44. Filip Forejtek  

51. Jan Zabystřan 

Biatlon - Závod ME stíhacího žen v Ťumeni (Rusko) 

11. Barbora Tomešová 

27. Jessica Jislová 

39. Jitka Landová 

51. Ludmila Horká 

Biatlon - Závod ME stíhacího mužů v Ťumeni (Rusko) 

8. Jaroslav Soukup

23. Matěj Krupčík 

27. Lukáš Kristejn 

44. Adam Václavík 

Boby - Závod SP dvojbobu mužů v Königssee (Německo) 

20. Dominik Dvořák, Dominik Suchý 

Rychlobruslení - Závod MS na 500 m žen v Soulu (Korea)

11. Karolína Erbanová

Rychlobruslení - Závod MS na 1000 m žen v Soulu (Korea)

5. Karolína Erbanová

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 8 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

1

komentář

České sportovní výsledky z 25.2.2016

datum: 26.2.2016 8:23:27 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 1 | hodnocení: 56% (9 hlasů)

Tenis - Zápas čtvrtfinále turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty) 

Nick Kyrgios (Austrálie) -Tomáš Berdych 2:0 (6:4, 6:4) 

Fotbal - Zápas 2.kola odvety Evropské ligy mužů v Krasnodaru (Rusko) 

FK Krasnodar - AC Sparta Praha 0:3 

Fotbal - Zápas přípravný do 19 let mužů v Beleku (Turecko)

Turecko - ČR 2:3 

Biatlon - Zápas ME sprintu žen v Ťumeni (Rusko) 

8. Barbora Tomešová 

27. Jessica Jislová 

51. Jitka Landová 

52. Ludmila Horká 

Biatlon - Zápas ME sprintu mužů v Ťumeni (Rusko) 

14. Jaroslav Soukup 

17. Adam Václavík 

43. Matěj Krupčík 

48. Lukáš Kristejn 

Severská kombinace - Závod MS juniorů v Rašnově (Rumunsko)

1. Tomáš Portyk

4. Lukáš Daněk

10. Ondřej Pažout  

17. Jan Vytrval

Klasické lyžování - Závod MS 15 km volně juniorů v Rašnově (Rumunsko)

12. Michal Novák 

32. Ondřej Dudek 

37. Petr Pilz

52. Karel Machač 

Klasické lyžování - Závod MS 10 km volně juniorek v Rašnově (Rumunsko)

15. Anna Sixtová

42. Kateřina Janatová 

49. Zuzana Staňková 

63. Markéta Lubinová 

Klasické lyžování - Závod MS 10 km volně do 23 let žen v Rašnově (Rumunsko)

5. Petra Nováková 

21. Petra Hynčicová 

26. Andrea Klementová 

Klasické lyžování - Závod MS 15 km volně do 23 let mužů v Rašnově (Rumunsko)

13. Petr Knop 

27. Adam Fellner 

55. Jakub Antoš

62. Luděk Šeller

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny Světového okruhu žen v Maceio (Brazílie)

Markéta Sluková, Barbora Hermannová - Madelein Meppelinková, Marleen Van Ierselová (Nizozemsko) 2:1 (20:22, 21:17, 15:11)

Plážový volejbal - Zápas základní skupiny Světového okruhu žen v Maceio (Brazílie)

Markéta Sluková, Barbora Hermannová - Vanilda Leao, Josemari Alves (Brazílie)  2:1 (21:18, 15:21, 15:12)

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 10 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 23.2.2016

datum: 24.2.2016 8:44:10 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 70% (9 hlasů)

Tenis - Zápas 2. kola turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Petra Kvitová - Barbora Strýcová 2:0 (7:6, 6:4) 

Tenis - Zápas 2. kola turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Cagla Büyükakcayová (Turecko) - Lucie Šafářová 2:0 (7:6, 7:5) 

Tenis - Zápas 2. kola turnaje žen v Dauhá (Katar) 

Eugenie Bouchardová (Kanada) - Denisa Allertová 2:0 (7:6, 7:5) 

Tenis - Zápas 1. kola turnaje čtyřhry žen v Dauhá (Katar) 

Petra Kvitová, Barbora Strýcová - Ons Džabeurová, Olla Muradová (Tunisko, Katar) 2:0 (6:0, 6:1)

Tenis - Zápas 1. kola turnaje čtyřhry žen v Dauhá (Katar) 

Sara Erraniová, Carla Suárezová (Itálie, Španělsko) - Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká 2:1 (3:6, 6:4, 10:6) 

Tenis - Zápas 1. kola turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Tomáš Berdych - Joao Sousa (Portugalsko) 2:0 (6:1, 6:4)

Tenis - Zápas 1. kola turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Lukáš Rosol (ČR) - Yuki Bhambri (Indie) 2:1 (2:6, 7:6, 6:0)

Tenis - Zápas 1. kola turnaje mužů v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Borna Čorič (Chorvatsko) - Jiří Veselý 2:0 (6:4, 6:4)

Tenis - Zápas 1. kola turnaje žen v Kreuzlingenu (Švýcarsko)

Karina Witthoeft (Německo) - Nicol Vaidišová 2:0 (6:1, 7:6)

Skoky na lyžích - Závod SP mužů v Kuopiu (Finsko)

20. Roman Koudelka 

23. Jan Matura 

35. Lukáš Hlava 

Cyklistika - Závod 1. etapy mužů kolem Provence (Francie)

2. Petr Vakoč 

Severská kombinace - Závod MS do 23 let mužů v Rašnově (Rumunsko)

17. Lukáš Daněk 

22. Ondřej Pažout

Skoky na lyžích - Závod MS do 23 let žen v Rašnově (Rumunsko)

13. Barbora Blažková

15. Zdena Pešatová 

24. Michaela Rajnochová

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 12 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 16.2.2016

datum: 17.2.2016 9:08:55 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (11 hlasů)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Dubaji (SAE) 

Barbora Strýcová - Cvetana Pironkovová (Bulharsko) 2:0 (6:4, 6:3)

Tenis - Zápas čtyřhry turnaje žen v Dubaji (SAE) 

Andreja Klepačová, Katarina Srebotniková (Slovinsko) - Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká 2:1 (5:7, 7:6, 10:8)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů Wroclawi (Polsko)

Michael Berrer (Německo) - Zdeněk Kolář 1:2 (4:6, 7:5, 4:6)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů Wroclawi (Polsko)

Jan Hernych - Jan-Lennard Struff (Německo) 2:1 (4:6, 6:2, 7:5)

Tenis - Zápas 1.kola turnaje mužů Wroclawi (Polsko)

Adam Pavlásek - Dustin Brown (Německo) 0:2 (4:6, 5:7)

Hokej - Zápas nadstavby Rakouské ligy mužů ve Znojmě

Orli Znojmo - EHC Black Wings Linec (Rakousko) 4:3 

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky mužů v Ostrava

4. Jaroslav Bába

Atletika - Závod halového mítinku skoku do výšky žen v Ostrava

1. Nikola Strachová

Basketbal - Zápas přípravný žen v Krosnu (Polsko)

Polsko - ČR 72:52 

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 15.2.2016

datum: 16.2.2016 9:15:06 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 64% (9 hlasů)

Alpské lyžování - Závod SP slalomu žen v Crans Montaně (Švýcarsko) 

7. Šárka Strachová 

26. Martina Dubovská 

Tenis - Zápas 1.kola turnaje žen v Dubaji (SAE) 

Coco Vandewegheová (USA) - Karolína Plíšková 2:0 (7:6 , 6:1)

Tenis - Zápas kvalifikace turnaje žen v Dubaji (SAE) 

Denisa Allertová - Yaroslava Shvedova (Kazachstán) 1:2 (4:6, 6:4, 6:7)

Plážový volejbal - Zápas kvalifikace turnaje mužů v Kish Islandu (Írán) 

Anders Berntsen Mol, Mathias Berntsen (Norsko) - Ondřej Perušič, David Schweiner 2:1 (19:21, 21:19, 21:15)

Rychlobruslení - Závod OH mládeže na 1500m žen v Lillehammeru (Norsko)

4. Natalie Kerschbaummayr

Biatlon - Závod OH mládeže stíhacího mužů v Lillehammeru (Norsko)

13. Jakub Štvrtecký 

22. Vítězslav Hornig

Biatlon - Závod OH mládeže stíhacího žen v Lillehammeru (Norsko)

16. Tereza Vinklárová 

17. Petra Suchá

Saně - Závod OH mládeže žen v Lillehammeru (Norsko)

13. Michaela Maršíková 

Saně - Závod OH mládeže dvojic mužů v Lillehammeru (Norsko)

12. Zdeněk Pěkný, Filip Vejdělek 

Krasobruslení - Závod OH mládeže sportovních dvojic v Lillehammeru (Norsko)

2. Martin Bidař, Anna Dušková

Skikros - Závod OH mládeže žen v Lillehammeru (Norsko)

3. Klára Kašparová

Curling - Zápas OH základní skupiny mládeže smíšeného týmu v Lillehammeru (Norsko)

ČR - Švédsko 4:5

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 13 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 14.2.2016

datum: 15.2.2016 9:12:31 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 67% (9 hlasů)

Rychlobruslení - Závod MS na 1500m žen v Kolomně (Rusko) 

5. Martina Sáblíková

Rychlobruslení - Závod MS hromadných startem žen v Kolomně (Rusko) 

18. Nikola Zdráhalová

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Vikersundu (Norsko)

29. Čestmír Kožíšek

31. Tomáš Vančura 

37. Jan Matura 

37. Roman Koudelka 

Boby - Závod MS dvojbobu mužů v Iglsu (Rakousko) 

26. Dominik Dvořák, Dominik Suchý 

29. Jan Vrba, Jakub Nosek

Alpské lyžování - Závod SP slalomu mužů v Naebě (Japonsko) 

41. Kryštof Krýzl 

Skikros - Závod SP žen v Idreu (Švédsko)

11. Andrea Zemanová

Klasické lyžování - Závod SP hromadným startem volně mužů ve Falunu (Švédsko)

29. Martin Jakš

Klasické lyžování - Závod SP hromadným startem volně žen ve Falunu (Švédsko)

21. Petra Nováková

Snowboarding - Závod SP Big Airu žen v Quebecu (Kanada)

4. Šárka Pančochová 

Snowboarding - Závod SP Big Airu mužů v Quebecu (Kanada)

16. Petr Horák

Shorttrack - Závod SP na 500 m žen v Dordrechtu (Nizozemsko) 

24. Petra Vaňková

26. Michala Kuncířová

Shorttrack - Závod SP na 1000 m žen v Dordrechtu (Nizozemsko) 

24. Petra Vaňková

25. Michala Kuncířová

Shorttrack - Závod SP na 1000 m žen v Dordrechtu (Nizozemsko) 

16. Michaela Sejpalová

30. Milada Došlá

Shorttrack - Závod SP na 1500 m žen v Dordrechtu (Nizozemsko) 

25. Michaela Sejpalová

26. Milada Došlá

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 18 let v Raumě (Finsko) 

USA - ČR 5:2

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 17 let v Plymouthu (USA) 

Švédsko - ČR 3:4 po nájezdech

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí mužů do 16 let Tranasu (Švédsko)

Finsko - ČR 0:6

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí žen v Schaffhausenu (Švýcarko)

Norsko - ČR 4:0

Saně - Závod ME  štafet v Altenbergu (Německo) 

7. Tereza Nosková, Ondřej Hyman, Lukáš Brož, Antonín Brož

Saně - Závod SP  štafet v Altenbergu (Německo) 

10. Tereza Nosková, Ondřej Hyman, Lukáš Brož, Antonín Brož

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 13.2.2016

datum: 14.2.2016 9:30:43 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 64% (9 hlasů)

Biatlon - Závod SP štafet žen v Presque Isle (USA) 

1. Eva Puskarčíková, Lucie Charvátová, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková 

Rychlobruslení - Závod MS na 500m žen v Kolomně (Rusko) 

14. Karolína Erbanová 

Rychlobruslení - Závod MS stíhacího družstev žen v Kolomně (Rusko)

7. Martina Sáblíková, Nikola Zdráhalová, Natálie Kerschbaummayrová 

Saně - Závod ME  mužů v Altenbergu (Německo) 

19. Ondřej Hyman

Saně - Závod SP  mužů v Altenbergu (Německo)

23. Ondřej Hyman

Saně - Závod ME dvojic mužů v Altenbergu (Německo) 

9. Lukáš Brož, Antonín Brož

12. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Saně - Závod SP dvojic mužů v Altenbergu (Německo) 

10. Lukáš Brož, Antonín Brož

14. Matěj Kvíčala, Jaromír Kudera

Alpské lyžování - Závod SP obřího slalomu mužů v Naebě (Japonsko) 

19. Kryštof Krýzl 

Klasické lyžování - Závod SP individuálního klasicky mužů ve Falunu (Švédsko)

71. Martin Jakš

Klasické lyžování - Závod SP individuálního klasicky žen ve Falunu (Švédsko)

47. Petra Nováková 

Skikros - Závod SP žen v Idreu (Švédsko)

10. Andrea Zemanová

22. Nicol Kučerová 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Vikersundu (Norsko)

20. Roman Koudelka

Klasické lyžování - Závod  dálkového běhu mužů v Toblachu (Itálie)

5. Stanislav Řezáč 

25.  Petr Novák

27. Lukáš Bauer 

33. Jan Šrail

Klasické lyžování - Závod  dálkového běhu žen v Toblachu (Itálie)

11. Klára Moravcová

Biatlon - Závod IBU individuálního mužů v Osrblie (Slovensko)

8. Jaroslav Soukup

22. Vít Jánov

25. Lukáš Kristejn

40. Matěj Krupčík

45. Adam Václavík

Biatlon - Závod IBU individuálního žen v Osrblie (Slovensko)

13. Lea Johanidesová

19. Kristýna Černá

20. Barbora Tomešová

33. Veronika Zvařičová

54. Ludmila Horká

Cyklistika - Závod jednorázový mužů v Murcii (Španělsko) 

24. Karel Hník

64. Jan Bárta

69. Jan Hirt 

Atletika - Závod halového mítinku ve skoku do výšky žen v Hustopečích

3. Michaela Hrubá

5. Oldřiška Marešová 

Atletika - Závod halového mítinku ve skoku do výšky mužů v Hustopečích

6. Jaroslav Bába

Tenis - Zápas kvalifikace žen v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Andrea Hlaváčková - Magda Linette (Polsko) 2:1 (7:6, 2:6, 6:2)

Tenis - Zápas kvalifikace žen v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Denisa Allertová - Gabriela Dabrowski (Kanada) 2:0 (6:2, 6:3)

Tenis - Zápas kvalifikace žen v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Kristýna Plíšková - Tsvetana Pironkova (Bulharsko) 0:2 (1:6, 6:7)

Tenis - Zápas kvalifikace žen v Dubaji (Spojené arabské emiráty)

Kateřina Siniaková - Olga Savchuk (Ukrajina) 2:0 (6:2, 6:2)

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 19 let v Deggendorfu (Německo) 

Německo - ČR 0:1 po nájezdech

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 17 let v Plymouthu (USA) 

Finsko - ČR 3:2 po nájezdech

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí mužů do 16 let Tranasu (Švédsko)

Rusko - ČR 3:1

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí žen v Schaffhausenu (Švýcarko)

ČR - Francie 5:2 

Fotbal - Zápas přátelský mužů v Olomouci

SK Sigma Olomouc B - MFK Skalica (Slovensko) 0:0

Házená - Zápas osmifinále  Vyzývacího poháru mužů v Praze

HC Dukla Praha - HC Visé BM (Belgie) 38:27 

Cyklokros - Závod Superprestige mužů v Middelkerku (Belgie)

25. Michael Boroš

Cyklokros - Závod Superprestige žen v Middelkerku (Belgie)

21. Pavla Havlíková

Cyklokros - Závod Superprestige 23 let mužů v Middelkerku (Belgie)

17. Adam Ťoupalík

Hokej - Zápas Euro Hockey Tour mužů ve Vítkovicích

ČR - Rusko 2:4

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 11 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

České sportovní výsledky z 12.2.2016

datum: 13.2.2016 9:36:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (8 hlasů)

Rychlobruslení - Závod MS na 5000m žen v Kolomně (Rusko)

1. Martina Sáblíková

Rychlobruslení - Závod MS na 1000m žen v Kolomně (Rusko)

13. Karolína Erbanová

23. Nikola Zdráhalová 

Biatlon - Závod SP stíhacího žen v Presque Isle (USA) 

1. Gabriela Soukalová

6. Veronika Vítková 

25. Lucie Charvátová 

37. Eva Puskarčíková 

Biatlon - Závod SP stíhacího mužů v Presque Isle (USA) 

6. Michal Šlesingr 

28. Michal Krčmář

Snowboarding - Závod SP Big Airu žen v Bostonu (USA) 

14. Šárka Pančochová 

Snowboarding - Závod SP Big Airu mužů v Bostonu (USA) 

19. Petr Horák 

Tenis - Zápas  semifinále žen v Petrohradu (Rusko) 

Lucie Hradecká, Andrea Hlaváčková - Věra Duševinová, Barbora Krejčíková (Rusko) 1:2 (6:3, 6:7, 8:10) 

Skoky na lyžích - Závod SP mužů ve Vikersundu (Norsko)

27. Čestmír Kožíšek

31. Jan Matura 

33. Tomáš Vančura 

46. Roman Koudelka 

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 18 let v Raumě (Finsko) 

Rusko - ČR 4:1

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 19 let v Deggendorfu (Německo) 

Švýcarsko - ČR 0:4

Hokej - Zápas turnaje pěti zemí mužů do 17 let v Plymouthu (USA) 

Rusko - ČR 5:2

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí mužů do 16 let Tranasu (Švédsko)

Švédsko - ČR 4:5 po nájezdech

Hokej - Zápas turnaje čtyř zemí žen v Schaffhausenu (Švýcarko)

Švýcarsko - ČR 3:2 po prodloužení

ANKETA

Viděli jste něco?

Ano
Ne

Celkem: 10 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 1,03
* Přístupů: 292 489
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist