Čekejte prosím
Čekejte, prosím...

Sport

Sport

6

komentářů

Dvanáctý víkend zimních sportů

datum: 25.2.2013 10:00:52 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 6 | hodnocení: 28% (21 hlasů)

Skoky na lyžích se nám přesunuly do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním individuálním závodě se našim poměrně dařilo dvanáctý skončil J.Matura, pětadvacátý L.Hlava a devětadvacátý R.Koudelka. Po prvé se skákal také závod smíšených družstev kde naši ve složení M.Doležalová, J.Janda, V.Šustková a Jan Matura obsadili poslední desáté místo. 

Severská kombinace se nám přesunulo do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním závodě se mezi třicet nejlepších dostal pouze P.Chutavý ale to pěkným dvanáctým místem. Poté byly na řade závody družstev kde naši obsadili konečné desáté místo ve složení M.Dvořák, T.Slavík, T.Portyk a P.Churavý.

Klasické lyžování se nám přesunulo do italského Val di Fiemme kde začalo MS. V prvním závodě sprintů jednotlivců se nepovedlo dostat do první třicítky nikomu z našich žen a mužů. Poté přišly na řadu skiatlony. V mužích už to bylo lepší třiadvacátý dojel L.Bauer a devětadvacátý M.Jakš. Ženy závod neabsolvovaly. Třetí závod klasiků obstaral týmový sprint volnou technikou. V muži obsadili osmé místo ve složení D.Kožíšek a A.Razým a žený čtrnácté ve složení P.Nováková a E.Nývltová-Brabcová.

Biatlon se nejel z důvodu přestávky po MS.

ANKETA

Myslíte, že máme šanci na medaily?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Jedenactý víkend zimních sportů

datum: 21.2.2013 11:49:48 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 55% (16 hlasů)

V týdnu se skákalo ještě v německém Klingenthalu  kde obsadil J.Matura desáté místo a L.Hlava šestnácté místo. O víkendu se skoky přesunuly do německého Oberstdorfu kde byly na programu dva závody. V prvním dopadl nejlépe z našich A.Hájek, který skončil třináctý a bodoval také ještě Č.Kožíšek devětadvacátým místem. V druhém závodě to byl týmový závod  kde naši ve složení V.Štursa, B.Sedlák, Č.Kožíšek, A.Hájek obsadili sedmé místo.

Severská kombinace s tento víkend nejela.

Klasické lyžování se nám přesunulo do švýcarského Davosu. Prvním závodě sprintů se nevešel na body nikdo z našich. V ženském individuálním závodě také ne. V mužích už to bylo lepší L.Bauer dojel patnáctý a M.Jakš šestadvacátý.

V Biatlonu stále pokračovalo MS v Novém Městě na Moravě.  Jako další závody v pořadí byly závody vytrvalostní v ženách byla našich z nejlepší G.Soukalová, která obsadila dvanácté místo a čtrnáctá dojela V.Vítková, body brala také čtyřicátým místem B.Tomešová. Ve vytrvalostním závodě mužů nám udělal velkou radost O.Moravec, který obsadil super čtvrté místo. Body bral také třicátým místem M.Šlesingr a devětatřicátým J.Soukup. Poté byly na řadě štafety ženy obsadili ve složení V.Vítková, G.Soukalová, J.Landová a  B.Tomešová desáté místo. Muži ve složení M.Šlesingr, O.Moravec, J.Soukup a M.Krčmář obsadili šesté místo. Poslední závody MS byly hromadné starty. V ženách skončila na osmnáctém místě G.Soukalová a devatenácté místo V.Vítková. V mužich opět utekla medaile o kousíček kdy opět O.Moravec skončil na čtvrtém místě.

 

SDÍLET

žádný

komentář

Davis cup 2013 - 1 kolo

datum: 13.2.2013 9:32:08 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 62% (19 hlasů)

 

První kolo Davus cupu 2013 se uskutečnilo 1-3 února v Ženevě. Naši nastoupili ve složení T.Berdych, L.Rosol, J.Veselý a I.Minář pod taktovkou J.Navrátila. Boužel tuto dobou R.Štěpánka čekala operace zad a fandil tedy doma od televize. 

První zápas  byl v pátek a obstaralo ho L.Rosol a S.Wawrinka .  Lukáš prohrál ve třech setech  4:6, 3:6 a 4:6(0:3). Druhý páteční duel obstaral  T.Berdych a H. Laaksonen . Tomáš vyhrál 6:3, 6:2, 6:7, 6:1(3:1) a srovnal skore na 1:1. V sobotu byla na programu čtyrhra do které proti sobě nastoupili T. Berdych, L.Rosol a S. Wawrinka, M. Chiudinelli. A bylo to opravdu drama tento zápas vešel do historie. Hrál se totiž 7:01. Naši borci to nakonec dokázali 6:4, 5:7, 6:4, 6:7 a 24:22(3:2) a ujali se náskoku 2:1. Po neděli mohlo být rozhodnuto a také, že bylo T. Berdych porazil S.Wawrinku 6:3, 6:4, 3:6 a 7:6(3:1) a Česko mohlo začít slavit. Poté se postavil na kurt  náš náhradník J. Veselý a H. Laaksonen. Zápas výhral Laaaksonen po setech 6:0. 3:6, 1:6(1:2). Konečný výsledek byl tedy 3:2 pro Česko.

Ve čtvrtfinále se utkáme s Kazachtánem na jejich horké půdě 5-7. Dubna 2013 a dufejme, že už s uzdraveným R. Štěpánkem.

 

 

ANKETA

Sledovali jste tuto tenisovou bitku?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Desátý víkend zimních sportů

datum: 11.2.2013 9:21:56 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 75% (11 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám přesunuly do německého Willingenu. První byl na řadě závod družstev kde naši ve složení J. Matura, L. Hlava, R. Koudelka a Č. Kožíšek obsadili konečné sedmé místo. Druhá plánovaný víkendový, individuální závod se bohužel neskákal kvůli velice silnému větru.

Severská Kombinace se přesunula do Kazachstánu do města Almaty. Na programu byly dva závody. V pevním závodě bodovali dva naši závodníci šestý dojel M.Dvořák a osmnáctý T. Slavík. Ve druhém závodě se poprvé v životě dostal mezi TOP 3 M.Dvořák když skončil na třetím místě a pro body si ještě dojel jedenáctým místem T.Slavík.

Klasické lyžování tento víkend mělo přestávku.

Biatlon asi momentálně pro českého fanouška nejzajímavější zimní sport protože se koná MS v Novém Městě na Moravě. První byly na řadě smíšené štafety a zde se hned konal obrovský úspěch naší ve složení V.Vítková, G.Soukalová. J.Soukup a O.Moravec získali bronzové medaile. První individuální závody MS byly sprinty, našim borcům se moc nevedlo v mužích obsadil čtyřiadvacáté místo Z.Vítek, šestadvacáté J.Soukup a poslední bodující našich byl pětatřicátý O.Moravec. V ženách to bylo lepší na desátém místě dojela V.Vítková a na čtrnáctém G.Soukalová. Poté byly na řadě stíhačky mužům se opět nedařilo bodoval pouze O.Moravec třicátým prvním místem. V ženách to bylo o dost lepší opět v elitní desítce dojela V.Vítková, která obsadila osmé místo a dvacátá dojela G.Soukalová.


 

ANKETA

Co říkáte tomuto víkendu?

Celkem: 18 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

2

komentáře

Devátý víkend zimních sportů

datum: 5.2.2013 9:47:29 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 2 | hodnocení: 30% (14 hlasů)

 

Skoky na lyžích se nám opět proměnily na lety a přesunuly se do českého Harrachova. V sobotu se nelétalo kvůli velice silnému větru. Proto se oba závody skákaly v neděli. V prvním závodě obsadil J.Matura opět super třetí místo. Z naších ještě bodovali třináctým místem Č.Kožíšek, sedmnáctým A.Hájek a pro body si také doletěl šestadvacátým místem L.Hlava. Ve druhém závodě to bylo ještě lepší J.Matura dokázal být dokonce na druhém místě. Bodovali také ještě patnáctým místem Č.Kožíšek, osmnáctým R.Koudelka a devětadvacátým A.Hájek.

Severská Kombinace se přesunula do ruské Soči. V prvním závodě bodovali hned naši tři reprezentanti čtrnáctý byl M.Dvořák, osmnáctý T.Slavík a čtyřiadvacátý P.Churavý. Druhý závod byl štafetový kde naši obsadili solidní páté místo ve složení M.Dvořák, T.Slavík, P.Churavý, T.Portyk.

Klasické lyžování se přesunulo také do ruské Soči ale naši závodnici neodcestovali a připravují se na MS.

Biatlon se také nejel a důvod je jasný příprava na MS v Novém Městě.

 

ANKETA

Co říkáte na to v jaké formě se v poslední době nachází Jan Matura?

Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Osmý víkend zimních sportů

datum: 29.1.2013 9:51:00 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 43% (20 hlasů)

 

Skoky na lyžích se přesunuly do norského Vikersundu , kde se každoročně mění v lety na lyžích.  V prvním závodě bodovali dva naší letci jedenáctý skončil J.Matura a třiadvacátý  Č.Kožíšek. Ve druhém závodě už se dařilo pouze jednomu z našich závodníků a tím byl J.Matura, který skončil opět jedenáctý.

Severská Kombinace se přesunula do německého  Klingenthalu. V prvním závodě bodovali dva naší čtrnáctý skončil T.Slavík a šestnáctý P.Churavý. Ve druhém závodě se dostali na ody dokonce čtyři naši závodnící. Jedenáctý doběhl M.Dvořák, čtrnáctý T.Slavík, dvacátý P.Churavý a sedmadvacátý P.Kutal.

Klasické lyžování se tento víkend nejelo asi z důvodu konaní se MS v Liberci Juniorů.

Biatlon se také nejel a důvod je jasný příprava na MS v Novém Městě.

 

ANKETA

Mrzelo Vás, že toho bylo ted tak málo?

Celkem: 33 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

žádný

komentář

Sedmý víkend zimních sportů

datum: 21.1.2013 9:35:12 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 0 | hodnocení: 77% (24 hlasů)

Skoky na lyžích se nám přesunuly do japonského Sappora kde se děli neskutečné věci český skokan Jan Matura vyhrál oba víkendové závody. Což se stalo naposledy před sedmi lety. V prvním závodě bodoval ještě sedmnáctým místém L.Hlava a osmadvacátým místém J.Janda. Ve druhém závodě skončil na třiadvacátém místě L.Hlava a osmadvacátý skončil opět J.Janda.

Severská kombinace se přesunula do rakouského Seefeldu. V prvním závodě se dostali na body všichni tři naši reprezentanti. Čtrnáctý dojel M.Dvořák, dvaadvacátý P.Churavý a šestadvacátý T.Slavík. Ve druhém závodě už to tak dobré nebylo, bodoval pouze P.Churavý a to sedmnáctým místem.

Klasické lyžování se přesunulo do francouzského La Clusaz. Hromadný start na klasické patnácce se našim mužům průměrně povedl třinástý doběhl L.Bauer a dvaadvacátý M.Jakš. Ale mnohem větší úspěch zaznamenali naši borci ve štafetách kde obsadili super třetí místo ve složení J.Magál, L.Bauer, A.Razým a M.Jakš. Ženy nebodovali a na start štafet se ani nepostavili.

Biatlon se jel v italské Anterselvě. První byly na řade sprinty žen a povedlo se bodovat pouze desáté G.Soukalové. M mužích to bylo o něco lepší na body se dostali naši dva závodníci desatý byl J.Soukup a devětadvacátý M.Šlesingr. Poté byly na řadě stíhací závody žen ve kterých dojela G.Soukalová na třináctém místě a V.Vítková na třiadvacátém místě. V mužské stíhačce z toho byly body pro tři naše reprezentanti jedenadvacátý dojel M.Šlesingr, dvaadvacátý J.Soukup a dvaatřicátý O.Moravec. Celý víkend ukončily štafety. V ženách to bylo ve složení V.Zvařičová, B.Tomešová, J.Landová a V.Vítková patnácté místo a v mužích ve složení M.Šlesingr, O.Moravec, J. Soukup a Zdeněk Vítek šestou příčku.ANKETA

Myslíte, že tento víkend byl úspěšný?

Celkem: 34 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

4

komentáře

Šestý víkend zimních sportů

datum: 14.1.2013 8:42:46 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 4 | hodnocení: 90% (10 hlasů)

Skoky na lyžích se nám přesunuly do polské Wisly. V prvních závodě tři naši závodníci a to jedenactým místém J.Matura, jednaadvacátým místem R.Koudelka a čtyříadvacátým místem J.Janda. Poté byl závod týmový kde naší obsadili páté místo ve složení J.Janda, R.Koudelka, L.Hlava, J.Matura. Celý víkend ukončíl opět závod jednotlivců kde podoval už pouze J.Matura ale za to krásným šestým místem. 

Severská kombinace se přesunola do francouzského Chaux-Neuve kde byly na programu dva závody v prvních závodě jednotlivců bodovali dva naši reprezentanti a do osmnáctým místem M.Dvořák a sedmadvcatým místem P.Churavý. Poté byl na programu sprint dvojic naše dvoje ve složení M.Dvořák a P.Churavý skončila na osmém místě.

Klasické lyžování se přesunulo do česka a to do Liberce. V kalsickém spritntu jednotlivců bodoval pouze sedmnáctým místem A.Razým. Ve sprintu dvojic volnou technikou už to bylo mnohem lepší dvojce A.Razým a D.Kožíšech dlouho bojovali o podium ale nakonec to bylo paté místo. Také se jela Jizerská padesátka kde L.Bauer, který jí jel poprvé obsadil super druhé místo.

Biatlon se jel v německém Ruhpoldingu. První byly na řadě štafety muži ve složení M.Šlesingr, O.Moravec, T.Krupčík a J.Soukup pbsadili třinácté místo. Vženách to bylo o mnoho lepší, bylo z toho nádherné třetí místo ve složení V.Vítková, G.Soukalová, K.Černá a V.Zvařičová. Poté se jel sprinty v ženách z toho byly body pro dvě naše závodnice a to jedenáctá dojela G.Soukalová a dvacátá V.Vítková. V mužích z toho byly body přo tři naše chlapce dvacátý byl O.Moravec, sedmadvacatý M.Šlesingr a osmadvacátý J.Soukup. Víkend končil závodem s hromadným startem kde startuje poze třicet nejlepších. V ženách nastoupila G.Soukalová, ktereé se závod nepovedl a dojela až třicátá a na start se také postavila V.Vítková, která dojela sedmnáctá. V mužích jsem měli také dvojí saztoupení a to O.Moravcem, který dojel pětadvacátý a M.Šlesing, který obsadil osmnásté místo.

 

 

ANKETA

Co byl pro vás největší úspěch?

Celkem: 23 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

3

komentáře

Channel One Cup

datum: 17.12.2012 14:48:56 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 3 | hodnocení: 55% (19 hlasů)

Tento turnaj se vůbec české reprezentaci nepovedl i když před začátkem turnaje mnoho odborníku davali našemu týmu velké cíle kvůli hráčům, kteří se nás rozhodli reprezentovat. Ale boužel vše bylo uplně jinak naš tým neuhrál ani bod a po prohrách 3:2 od Finska, 6:0 od Ruska a 4:0 od Švédska zůstal uplně poslední se skore 13:2. Celkových šest zápasů navštívilo 53 405 diváků a průměr na zápas byl 8901 diváků. Jediné naše dva goly obstarali Kutlák a Hemský. 

ANKETA

Kde vidíte vy příčinu neúspěchu?

Celkem: 27 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

7

komentářů

Čtvrtý víkend zimních sportů

datum: 17.12.2012 14:36:30 | autor: Jermaine_Easter | komentáře: 7 | hodnocení: 87% (19 hlasů)

Skoky na lyžích se nám přesunuly do švýcarského Engelbergu. Ve dvou víkendových závodech bodoval opět pouze L.Hlava a v obou závodech to bylo dvaadvacáté místo. 

Severská kombinace po jednom vynecháném víkendu měla na programu závody v rakousekém Ramsau. V prvním závodě bodoval pouze T. Slavík patnáctým místem a ve druhém  bodoval pouze jiný český reprezentant a to M.Dvořák devatenáctým místem.

Klasické lyžování bylo na programu v kanadsékm Canmore ale boužel bez naší účasti.

Biatlon se jel ve slovinské Pokljuce. Jako první se jely sprinty mužů kde bodovali hned dva naši závodníci O.Morave skončil na osmém místě a M.Šlesingr na osmnácté pozici. V sprintu žen se stalo něco co asi málo kdo očekávál super výsledek a první místo obsadila G.Soukalová a osmá dojela V.Vítková. V sobotu byly na programu stíhačky prní jeli opět muži a hned další stupně vítěžu O.Morave dojel druhý a M.Šlesingr jedenáctý. V ženách to bylo opět super G.Soukalová opět obsadila podioé umístění a o druhým místem a V.Vítková předvedla taky super výsledek když skončila na pátém místě. V neděli byl na programu závod s hromadným startem kde staruje jen třicet nejlepších. V mužích se nám tenktokrát zas tak nevedlo osmnáctý dojel M.Šlesingr a sedmadvacatý O.Moravec. V ženách opět bodovala neunávná hvězda G.Soukalová, která tenktokrát obsadila třetí místo a dovršila tak víkendový hattrick na stupních vítězů a šestnáctá dojela V.Vítková.


ANKETA

Co říkáte na to co předvedla Gabriela Soukalová

Celkem: 26 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

SDÍLET

BlogyProfil blogu
* Založen: 19.11.2012 8:28:31
* BlogRank: 0,9
* Přístupů: 202 163
* RSS: RSS zdroj
Redakce blogu

REDAKCE BLOGU

Celkem redaktorů: 1
Flash hry

KATEGORIE

Kategorie článků
Toplist